Palangos pulsas

2017 04 06
Palangos pulsas

Kur atostogauti: Turkijoje ar Palangoje?

Kelionių organizatoriaus „KidyTour“ užsakymu atliktas tyrimas atskleidė, kad kas antras šalies gyventojas atostogas ketina praleisti Lietuvoje, o planuojantys atostogauti užsienyje, renkasi Turkijos kurortus. Savaitė atostogų vienam asmeniui, su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu, Turkijoje atsieis 480 eurų, o už analogiškos kategorijos viešbutį Palangoje, su įskaičiuotais pusryčiais, teks atseikėti 745 eurus, anot „KidyTour“. Tiesa, poilsio Turkijoje kainą sudaro ne tik apgyvendinimas, bet ir skrydžiai bei pervežimai, o išlaidos, vykstant į Palangą, viešbučio kaina tikrai neapsiribos. Turistinis sezonas šiuose kurortuose irgi nevienodas: Turkijoje jis prasideda balandį ir tęsiasi iki lapkričio pradžios, o Palangoje – tris vasaros mėnesius, per kuriuos iškrenta pusė metinio kritulių kiekio. Palangos viešbučiai poilsiautojams dažniausiai siūlo tik pusryčius, o vykstantys į Turkiją renkasi viešbučius su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu, tad maistui čia papildomai išleisti neteks. Priklausomai nuo viešbučio kategorijos, svečiai Turkijoje nemokamai gali vaišintis vietinės gamybos arba importiniais gėrimais. Jei Palangoje apsistosite nuomojamuose apartamentuose ar bute, tuomet maistui teks pakloti antra tiek. Tyrimą, kelionių organizatoriaus „KidyTour“ užsakymu, atliko visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai“ šių metų vasario 17-24 dienomis. Jo metu buvo apklausta 1011 respondentų visoje šalies teritorijoje, iš jų 365 – turintys nepilnamečių vaikų.

Palangoje koncertuos Valerijus Meladzė

Liepos 26 dieną Palangoje koncertuos Rusijos estrados super žvaigždė Valerijus Meladzė. Apie 200 visame pasaulyje per metus surengiamų koncertų, muzikiniuose konkursuose ir apdovanojimuose skinami laurai bei nuolatinis šmėžavimas žiniasklaidoje – toks gyvenimas V.Meladzę lydi nuo tada, kuomet jo kūrinys „Sera“ (Сэра), o vėliau ir to paties pavadinimo muzikinis albumas, įsiveržė į muzikos topus. Šiandien jis – vienas geriausių ir garsiausių Rusijos estrados atlikėjų, o jo hitus „Devushkiizvyshegoobschestva“ (Девушкиизвысшегообщества), „Krasivo“ (Красиво) ir „Samba belogomotylka“ (Самбабелогомотылька) dainuoja milijonai klausytojų visame pasaulyje. V.Meladzės koncerto metu Palangoje skambės tiek nuo seno klausytojų mėgstamos, jau hitais tapusios atlikėjo dainos, tiek nauji kūriniai, kiekvienas kurių – atskira istorija, rasianti kelią į klausytojų širdis.

Iš Palangos skraidys į Glazgą

„Ryanair“ skelbia apie naują skrydžių kryptį, vasaros sezono metu pigių avialinijų lėktuvai skraidys maršrutu Palanga – Glazgas. Kompanija taip pat skelbia bilietų akciją nuo 16.99 eurų skrydžiams naujuoju maršrutu iš Palangos į Glazgą tarp balandžio ir gegužės mėnesių. „Džiaugiamės atidarydami vasaros sezoną Palangos oro uoste ir naują maršrutą į Glazgą, kuris yra naujausia vasaros sezono kryptis Lietuvoje. Dabar keliautojai gali rinktis tarp dviejų maršrutų iš Palangos oro uosto į Londoną Stanstedą ir Glazgą“, – pranešime spaudai sakė kompanijos atstovė Arūnė Juraitė.

Paminėta Saugaus eismo diena

Balandžio 6 d., ketvirtadienį Nepriklausomybės aikštėje (Jūratės g./Vytauto g.) buvo paminėta Saugaus eismo diena. Vyko saugaus eismo pamokėlės, viktorina vaikams, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėjimo technikos demonstravimas, prispausto automobilyje eismo dalyvio gelbėjimo operacijos imitavimas. „Gelbėjimo“ darbus atliko Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Konkursas moksleiviams

Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos organizuoja fotografijos konkursą 5-12 klasių Lietuvos moksleiviams šių metų Europos paveldo dienų Lietuvoje tema „Kultūrinis kraštovaizdis: nuo piliakalnių iki miesto bokštų“. Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti vertingais Departamento įsteigtais prizais, jų nuotraukos bus matomos 2017 m. Europos paveldo dienų komunikacinėje medžiagoje.

Kviečiami registruotis į akciją „Darom“

Kaip ir kiekvienais metais pasimėgauti bundančia gamta bei prisidėti prie jos puoselėjimo kviečia akcija „Darom“. Visus visus, didelius ir mažus, kviečiame aktyviai dalyvauti jubiliejinėje, dešimtojoje akcijoje „Darom 2017“, kuri vyks balandžio 22 d. visoje Lietuvoje. Pradžia – 10 val. Visi dalyviai kviečiami registruotis el. paštu turtas@palanga.lt.

Koncesijos konkursai

Palangos miesto savivaldybės administracija informuoja, kad 2017 m. kovo 31 d. interneto svetainės www.palanga.lt skiltyje Veikla/Koncesijų konkursai yra paskelbti projektų „Vasaros koncertų salės Palangoje, Vytauto g. 43, rekonstrukcija į daugiafunkcinį kultūros pastatą ir jo valdymas“ ir ,,Kempingo Nemirsetoje, Klaipėdos pl. 33I, Palangoje įrengimas, valdymas ir paslaugų teikimas“ koncesininkų atrankos konkursai.

Sportinių šokių varžybos

Rytoj, balandžio 8 d., Palangos universaliame sporto komplekse (Sporto g. 3) vyks Pasaulio ir Lietuvos reitingų sportinių šokių varžybos bei Lietuvos jaunimo iki 21-erių metų standartinių šokių čempionatas. „Džiaugiamės, kad varžybose dalyvaus daug aukšto meistriškumo sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių, taip pat iš Italijos, Vokietijos, Suomijos. Iš viso varžybose šoks daugiau kaip 500 porų“, – sakė vienas iš varžybų organizatorių, daugkartinis Lietuvos čempionas, o dabar treneris Martynas Kūra. Šiais metais galės džiaugtis ne tik gražiu šokiu, bet ir puikia muzika, kurią gyvai atliks šokių muzikos duetas– „Eurovizijos“ dalyvė GerliPadar bei DJ Maksy iš Estijos. Pirmą kartą varžybos bus transliuojamos tiesiogiai internete, o šokėjoms ir šokėjams pasiruošti varžybose padės šukuosenų meistrai iš Maskvos „ChursinaStyle“. Organizatoriai kviečia Palangos kurorto gyventojus ir svečius atvykti į Palangos areną 2017 m. balandžio 8 d. ir žada puikų reginį. Vakaro dalies ir varžybų finalų pradžia – 18.30 val.

Palangos pareigūnai patruliavo kartu su latviais

Praėjusios savaitės pabaigoje, tęsdami tarpvalstybinių institucijų bendradarbiavimą, Lietuvos ir Latvijos pareigūnai vykdė bendrą patruliavimą siekdami užtikrinti viešąją tvarką, saugų eismą, užkardyti neteisėtą akcizinių prekių apyvartą bei nelegalią migraciją. Priemonėje dalyvavo Latvijos Respublikos policijos pareigūnai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai su tarnybiniu šunimi, Palangos miesto policijos komisariato ir Klaipėdos aps. VPK Migracijos skyriaus Palangos grupės pareigūnai.Bendro patruliavimo metu buvo patikrinti 153 automobiliai, iš jų 47, įvažiuojantys į Lietuvos Respublikos teritoriją, 59, įvažiuojantys į Latvijos Respublikos teritoriją. Buvo surašyti 3 administracinio nusižengimo protokolai dėl atvykimo į Lietuvą be asmens tapatybę patvirtinančio dokumento ir 1 protokolas dėl keleivio saugos diržų naudojimo taisyklių pažeidimo.

Maisto bankas dalins produktus Palangoje

Maisto bankas informuoja, kad Europos socialinio fondo agentūros projekto ,,Parama maisto produktais IV” maisto produktų dalinimas Palangoje bus vykdomas 2017 m. balandžio 14 d. (penktadienį) 15-18 val. Vytauto g. 92 (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro pagalbiniame pastate), įvažiavimas automobiliu iš Vasario 16-osios gatvės. Papildoma informacija teikiama telefonu 8 (46) 34 13 38 nuo 10 iki 13 val.
Papildomas maisto produktų dalinimas asmenims, negalėjusiems atsiimti produktų 2017 m. balandžio 14 d., numatomas 2017 m. balandžio 27 d. (ketvirtadienį) 16 val. Plytų g. 9A (MAXIMA automobilių stovėjimo aikštelė). Maisto produktams gauti papildomo dalinimo metu būtina išankstinė registracija iki balandžio 26 d. telefonu 8(46) 34 13 38.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ siekia Jums pateikti kuo daugiau įvairesnių žinių. Skaitykite nuo šiol „Palangos pulsą“ laikraščio antrajame puslapyje. Norite pasidalinti žinia, naujiena, informacija? Praneškite mums! Redakcijos telefonas – 8 460 40004


Savaitės pulsas (2011-01-15)  1

Žinias rinko Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, Alfredas Pumpulis, 2011 01 17 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Savaitės pulsas (2011-01-05)  1

Linas Jegelevičius, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-18)  1

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Alfredas Pumpulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-15)

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-11)

Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-08)

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa GEDVILAITĖ, Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, Gediminas Griškevičius, Dalia Jurgaitytė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas