Palangos pulsas

2018 03 02
Palangos pulsas

Aleksandras Jokūbauskas – miesto savivaldybės Tarybos narys
Danui Paluckui atsisakius miesto savivaldybės Tarybos nario mandato, jo vietą Taryboje, „pasislinkus“ kurorto socialdemokratų 2015 metų savivadybės Tarybos rinkimų sąrašui, užėmė Aleksandras Jokūbauskas. Jam trečiadienį Vyriausios rinkimų komisijos (VRK) atstovas įteikė įgaliojimus. A. Jokūbauskas jau buvo Tarybos nariu 2011–2015 metų Taryboje.

Miesto Taryba perėmė Šventosios uostą
Trečiadienį neeiliniame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas, kuriuo iš valstybės panaudos teise į Palangos savivaldybės rankas buvo perimta Šventosios jūrų uosto žemė, akvatorija ir infrastruktūra valdyti. Tarybos sprendimas parengtas atsižvelgus į sausio pabaigoje Vyriausybės kanceliarijoje vykusiame suinteresuotų institucijų pasitarime dėl Šventosios valstybinio jūrų uosto priimtus sprendimus.

Palangą pristatė Londone
Vasario 23-25 dienomis vienuose didžiausių Londono parodų rūmų vyko kelionių ir turizmo paroda „TheTelegraph: TravelShow“. Milžiniškai auditorijai turizmo ir poilsio galimybes pristatė ir Palangos kurorto atstovai: mero patarėjas Pranas Žeimys ir miesto Turizmo informacijos centro atstovai.

Gal laimė ir jus aplankys?
Jau šį šeštadienį paaiškės penki laimingieji, kurie pateks į finalą automobiliui laimėti. Jūs dar galite pasinaudoti šia proga.Tereikia atvykti į Palangos „Palanga“ ir Telšių „Telšiai“ rungtynes Palangos sporto arenoje rytoj16 val. ir įsigyti bilietą.

„Sodra“ ir VMI suvienijo jėgas
Nuo šiol Vilniaus ir Klaipėdos apskričių valstybinių mokesčių inspekcijų padaliniuose gyventojus konsultuos ir „Sodra“, o šių miestų „Sodros“ klientų aptarnavimo centruose dirbs ir VMI specialistai. Šiuo projektu siekiama efektyviau įgyvendinti vieno langelio principą, kad mokėtojai svarbią ir naudingą informaciją gautų greičiau ir paprasčiau, nevykdami į dviejų įstaigų padalinius, įsikūrusius skirtingose miesto dalyse.

Atliekų surinkimo akcija
Gamintojų ir importuotojų asociacija ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ kovo 5 d. Palangos miesto savivaldybėje organizuoja gaminių atliekų surinkimo akciją, kurios metu iš gyventojų bei įmonių, įstaigų ir organizacijų bus renkamos gaminių atliekos. Gaminių atliekų surinkimas vyks 2018 m. kovo 5 d., kurio metu iš užsiregistravusių įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos. Reikia iki kovo 1 d. registruotis e-paštu atliekos@atc.lt arba tel. 8 5 206 09 01, ir atliekų surinkimas bus organizuotas.

Palangiškis Aleksandras Jokūbauskas parašė PT redaktoriui

Po „Palangos tilto“ straipsnio „Esu girdėjęs apie savo nuotykius net Nigerijoje“, kuriame rašėme apie Dano Palucko bėdas, „Palangos tiltas“ gavo palangiškio Aleksandro Jokūbausko elektroninį laišką, kurį skelbiame netaisytą.
„Straipsnyje pono D. Palucko klausiate „Ar Jūsų buvę bendrapartiečiai (taip pat teisininkas susirašinėjęs su Jumis) yra prikišę rankas prie tokio VRM įrašo atsiradimo. Toks Jūsų teiginys yra nekorektiškas ir prasilenkia su sveika logika. Jeigu Jūs šiandien (vasario 22 dieną) internetu tiesiogiai stebėjote VRK posėdį, (o tą atsakingas žurnalistas, ruošiantis rytojaus popieriniui „Palangos tiltui“ straipsnį, manau, turėjo daryti) be abejo žinote, jog įrašas apie pono D. Palucko teistumą VRM atsirado dar 2008 metais. Pranešimus apie D. Palucko teistumą Italijoje VRK iš VRM gavo 2012 metais (Seimo rinkimai), 2015 metais (Savivaldybių tarybų rinkimai), 2016 metais (Seimo rinkimai), kuriuose ponas Danas dalyvavo. Jūsų žiniai, Aleksandras Jokūbauskas su Danu Palucku, kaip ir su Šarūnu Vaitkumi susipažino tik 2011 metais, tad „prikišti rankų“ prie tokio įrašo atsiradimo dar 2008 metais absoliučiai negalėjo. Patikėkite, puikiai žinau baudžiamojo proceso normas ir nuteisimas už akių už nusikaltimo padarymą yra neįmanomas. Be to, p. Danas VRK patvirtino, kad jis apie jo nuteisimą Italijoje sužinojo 2016 m. gruodžio mėnesį. Jeigu tai neteisybė – kodėl jis iš karto neinformavo bendrapartiečių ir rinkėjų bei kodėl prašymą VRK dėl Tarybos nario įgalinimų atsisakymo pateikė tik 2018 metų vasario 7 dieną. Jeigu ponas Danas teisus, kodėl toliau sėkmingai ir laimingai nevykdė savivaldybės tarybos nario funkcijų, bet kaip greitas kiškutis „dėjo į krūmus“. Suprantu, kad užsakomasis straipsnis yra žurnalisto (patrono) ir jo kliento reikalas, todėl nesigilindamas į jo turinį tik prašau turėti drąsos bei tinkamu būdu paneigti Jūsų išsakytą teiginį, kad „buvę D. Palucko bendrapartiečiai (taip pat teisininkas susirašinėjęs su Redaktoriumi) yra prikišę rankas prie VRM įrašo apie D. Palucko teistumą Italijoje atsiradimo".

Kviečia čiuožyklos
Spustelėjus šaltukui, Palangos miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pasimėgauti žiemos pramogomis – šią savaitę aktyvaus laisvalaikio leidimo mėgėjus pakvietė dvi įrengtos čiuožyklos. Jau tapo tradicija, kad pašalus mėgstantieji čiuožinėti laukiami daugiabučių namų rajone, ties Taikos gatve esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje įrengtoje čiuožykloje. Ją jau ne pirmus metus įrengia miesto komunalininkai, taip pat Birutės parke.

Pasigedo žiemos pramogų gyvenamajame rajone
Į redakciją paskambinęs palangiškis atkreipė dėmesį, jog gausiai gyvenamame rytų kvartale nėra jokio kalniuko vaikams pačiuožinėti.
„Būtų visai smagu vaikams, jeigu nereiktų niekur toli pramogų ieškoti – paruoštų kokį kalniuką prie „Baltijos“ ar V. Jurgučio pagrindinių mokyklų. Žinoma, galima su rogutėmis nusileisti nuo kalno Birutės parke, bet ten tolokai eiti. Pats buvau nuėjęs, ten vienas kitas vaikiukas čiuožinėja“, – sakė neabejingas palangiškis.

Neliks „Ryanair“ skrydžio į Palangą
Greitu metu pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ uždarys vieną iš bazių, esančių Jungtinėje Karalystėje, dėl šio sprendimo liks vienu skrydžiu mažiau į Lietuvą. Deja, naikinamas skrydis į Palangą. Antradienį ryte Škotijos sostinėje surengtoje spaudos konferencijoje bendrovės atstovai pranešė, kad artimiausiu metu ketinama uždaryti bazę Glazge. Iš didžiausio šios šalies miesto „Ryanair“ lėktuvai šiuo metu kyla į 23 miestus, tarp jų – ir į Palangą, tačiau po pertvarkos šio maršruto neliks.

Užšalusios jūros nepamatysime
Nors jau savaitę pajūryje naktimis spaudžia iki 20 laipsnių šaltis, poilsiautojai žiemiškoje Palangoje pasigenda reto gamtos reiškinio – ledu apsitraukusios jūros. Užšalusi jūra yra palyginti retas reiškinys, galintis pasitaikyti tik kartą per 10-20 metų. Ir palangiškiai, ir kurorto svečiai gerai prisimena, kaip prieš keletą metų jūra priekrantėje ledo buvo sukaustyta taip toli nuo kranto, kad buvo galima apeiti jūros tiltą. Šią žiemą ėmus spausti rimtesniam speigui prie jūros atvykstantys smalsuoliai taip pat tikisi pamatyti užšalusią jūrą, bet ledo priekrantėje – nė ženklo. „Pirmoji priežastis – jūros vanduo dar nėra pakankamai atvėsęs. Stipresni šalčiai spaudžia tik antrą savaitę, o to jūrai maža. Jūra ledu pradeda trauktis tik tuomet, jei tokie šalčiai laikosi bent 10-15 dienų. Tačiau taip ilgai žiema nesispardys“, – sakė buvęs Palangos ir Šventosios priekrantės žvejų asociacijos prezidentas Saulius Žulkus.

Girtas vyras sukėlė avariją
Palangoje praėjusį šeštadienį avariją sukėlė girtas 33 metų vyras. Vairuodamas „Toyota Avensis“, Kastyčio gatvėje jis rėžėsi į ta pačia kryptimi priekyje važiavusį visureigį „BMW X3“. Avarijos kaltininkui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,93 prom.), o BMW vairavęs 53 metų vyras buvo blaivus. „Kelių erelį“ sulaikė policijos pareigūnai, jam iškelta baudžiamoji byla.

Sulaikė neblaivų vairuotoją
Vasario 25-ąją, sekmadienį, apie 16.45 val., Palangoje, ties Kretingos ir Vasaros g. sankryža, sustabdytas automobilis „FordFocus“, kurį neblaivus (1,98 prom.) vairavo 1986 m. gimęs vyras. Jis sulaikytas.

Atliekų tvarkymas Palangoje nebrangsta
Nepaisant jau kelis kartus brangusių Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) paslaugų, palangiškiai už šiukšlių išvežimą moka tiek pat, kiek ir 2011 metais, o atliekų tvarkymo tarifas yra mažiausias visame regione. Per praėjusius metus bendrovė „Palangos komunalinis ūkis“ kurorto bendrojo naudojimo teritorijose ir gyventojų kiemuose surinko beveik 13,1 tūkst. tonų atliekų. Tokiam kiekiui šiukšlių išvežti į KRATC sąvartyną miesto komunalininkams prireikė apie 961 tūkst. eurų. Per 100 tūkst. eurų komunalininkams buvo skirta iš savivaldybės biudžeto už viešosiose vietose susikaupiančių atliekų tvarkymą, o beveik visa likusi suma buvo surinkta iš gyventojų rinkliavos. „Už atliekų tvarkymą surenkamų lėšų mums pakanka, nepaisant to, kad gyventojų rinkliavos tarifai nesikeitė nuo jų įvedimo 2011 metais, o sąvartyno mokestis per tą laikotarpį padidėjo daugiau nei du kartus – nuo 14,2 iki 32 eurų už toną“, – teigė „Palangos komunalinis ūkio“ įmonės vadovas Konstantinas Skierus. Iš gyventojų surinktų lėšų užteko net ir tuomet, kai visas žaliąsias atliekas – apie 3 tūkst. tonų „Palangos komunalinis ūkis“ pernai buvo priverstas išvežti į sąvartyną. Palyginti su 2016 metais, pernai 210 tonų daugiau buvo išvežta ir mišriųjų komunalinių atliekų. Beveik 170 tonų daugiau buvo stambiagabaričių atliekų. „Palangoje daugėja poilsiavimui skirto antrojo būsto savininkų, todėl padidėjo ir išvežamų šiukšlių kiekis. Be to, praėjusiais metais kurorte atnaujinta nemažai daugiabučių namų. Gyventojai šias permainas išnaudoja buto remontui, keičia baldus, išsivalo sandėliukus, todėl daugiau išvežėme ir didesnių daiktų“, – atliekų padidėjimą mieste paaiškino K.Skierus.

„Palangos santarvės“ susirinkimas
Ketvirtadienį, kovo 1 d. 16 val. Savivaldybės posėdžių salėje (Gintaro g. 33 A) įvyko visuotinis ataskaitinis-rinkiminis bendruomenės „Palangos santarvė“ susirinkimas. Darbotvarkėje buvo šie klausimai: pirmininkės ataskaita už 2017 m., revizorės ataskaita už 2017 m., pirmininko rinkimai, Tarybos rinkimai, kiti klausimai.

Palangos tiltas pasipuošė
Loreta M Palanga į socialinio tinklo „Facebook“ paskyrą „Mano Palanga“ įkėlė įspūdingą Palangos tilto nuotrauką –šalčio sukaustyto tilto atramos pasipuošė ledo ir šerkšno apykaklėmis. O Mindaugas Juozauskas į tą pačią paskyrą įkėlė įspūdingą ledu pasidabinusios Baltijos pakrantės fotografiją.

Rudenį – dviračių plento varžybos
Sena tradicija atgaivinta: spalio 7 dieną po daugelio metų Palangoje įvyks dviračių plento varžybos.

Palangoje iškils LIDL parduotuvė?
Gali būti, kad Palangoje netrukus iškils „Lidl“ parduotuvė. Klaipėdos pl. 59, Palangoje, numatomas prekybinės paskirties pastatas. Nors neatskleidžiama, koks prekybinis tinklas ten įsikurs, tačiau vizualizacijos sufleruoja, kad ten galimai turėtų būti minėtas „LIDL“. Tiek statytojas Gintaras Sankauskas, tiek miesto savivaldybės atstovai mūsų spėlionių nepatvirtino ir sakė, jog kol kas nežino, kas ten įsikurs. Paliekame jums spręsti, kas, jūsų manymu, ten galėtų įsikurti. Viešas projekto svarstymas numatomas rugpjūčio 18 d. 17.30 val. Klaipėdos pl. 59 (administraciniame pastate).

Kam kertami medžiai?
„Facebook“ pasirodė nuotraukos netoli jūros iškirstų medžių. Pasigirdo gandai, kad koks nors valdinininkas statysis namelį. Šventosios visuomenininkas Domininkas Jurevičius parašė: „Suorganizuoti kirsti medžius nėra labai sunku,bet medį užauginti reik daugybės metų.Kažin ar tie,kurie suorganizavo šį kirtimą, pasodino nors vieną medį?“

Kviečia pasižiūrėti unikalų filmą
Kurorto muziejus Kovo 11-ąją kviečia kartu su kūrybine grupe pasižiūrėti dokumentinį filmą „PREZIDENTINIS KARO LAIVAS“. Scenarijaus autoriai Rasa Miškinytė ir Linas Augutis. Atrasti neįtikėtini archyviniai kadrai. Ar tai kadrai to laivo, kurio ieškome?Filmo komanda ieško prieškario Nepriklausomos Lietuvos vienintelio karo laivo „Prezidentas Smetona“. Šio laivo jau seniai ieško ir jūrų archeologai, vadovaujami akademiko Vlado Žulkaus. Burlaiviu „Brabander“ leidžiamės į jūrine ekspediciją, šalia Estijos krantų, tikėdamiesi rasti nuskendusio Prezidentinio karo laivo liekanas. Dalyvaus kūrybinė grupė. Renginys nemokamas.

Palangos TIC direktorę pasivijo nemaloni audito išvada Šilutėje
Savivaldybės VšĮ Šilutės turizmo ir informacijos centras (TIC), kuriam leista turėti iki 7 darbuotojų, suteiktos patalpos, laisvė teikti tarpininkavimo, informavimo, gido paslaugas krašto lankytojams, per metus užsidirba vos kelis tūkstantėlius eurų. Daugiau nei 90 proc. gyvavimui reikalingų lėšų ši viešoji įstaiga gauna iš Savivaldybės biudžeto be jokių veiklos projektų. Tokią informaciją apie minėtos įstaigos 2014–2017 metų veiklos auditą pateikė kontrolierė Jolita Stonkuvienė Savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto nariams. Kontrolierės nuomone, šios viešosios įstaigos finansavimo panaudojimas yra ne tik neefektyvus ir nerezultatyvus, bet ir netoleruotinas. Buvusi Šilutės TIC direktorė Rasa Kmitienė, kuri šiai įstaigai vadovavo iki 2017-ųjų birželio vidurio, dabar dirba Palangos turizmo informacijos centro direktore.

Palangiškių Vasario 16-osios šventimo idėja neliko nepastebėta
Tarp 26 iniciatyviausių Vasario 16-osios dienos minėjimų pakliuvo irPalangos miesto socialinių paslaugų centro ilgiausia Lietuvos trispalvės pynė. Centro auklėtiniai, jų artimieji ir darbuotojai susibūrė ir nėrė tautinių spalvų geltoną, žalią ir raudoną vilnonių siūlų juostą. Nunertas juosteles jaunuoliai supynė į 275 metrų kasą. Į tautinę pynę sunerta 100-as kamuoliukų siūlų. Ši juosta dovanojo mums bendruomeniškumo jausmą, gerų emocijų ir meilę savo gimtajam kraštui. Už palangiškius galima balsuoti čia: https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/akcija-vasario-16-aja-svesk-linksmai-ir-isradingai-isrinkite-labiausiai-patikusia-iniciatyva.d?id=77279865#a_emb_151981020899993_25083

Tyrimą pradėjo tik įsikišus Nagliui Puteikiui?
Ką turėtų daryti prokurorai sužinoję apie abejotinus valstybės sandorius? Atrodytų, savaime aišku – imtis tyrimo. Bet kai jų ragina prokurorus imtis kiti, prokurorai negirdi. O štai Seimo narį, klaipėdietį Naglį Puteikį girdi. Per pastaruosius 10 metų tiktai šiam politikui paraginus pradėta dešimtys tyrimų, kuriuose prokuratūra pradėjo tyrimą. Neseniai N.Puteikis turėjo įsikišti, kai valstybės įmonė Turto bankas pusvelčiui pardavė buvusių Palangos policijos komisariato pastatų kompleksą su 1,8 hektaro sklypu. Iš pradžių už pajūryje esantį valstybės turtą buvo prašoma daugiau negu milijono eurų, tačiau po kelių aukcionų pardavėjams trūko kantrybė ir, šį objektą įvertinus iš naujo, jis ant prekystalio atsidūrė už beveik perpus mažesnę kainą. Kai apie tai pranešė „Lietuvos rytas“, keistu sandoriu susidomėjo net premjeras S.Skvernelis. Jis Finansų ministerijai nurodė viską išsiaiškinti ir kreiptis į prokuratūrą. Bet tirti šio sandorio aplinkybių nei Finansų ministerija, nei prokurorai neskubėjo, kol sulaukė skundo iš N.Puteikio. Tik tada Klaipėdos apygardos prokuratūra iš Turto banko užsiprašė su šio objekto pardavimo aukcionais susijusių dokumentų, kurie, matyt, kažkur klaidžioja, nes prokurorai apie ilgiau nei mėnesį vykstantį tyrimą iki šiol dar nieko pasakyti negali.

Renka medžiagą apie Palangos valsčiaus istoriją
Renkama istorinė medžiaga apie Kretingos rajono Palangos valsčiaus Žibininkų ir Užpelkių kaimų istoriją nuo 1863 metų. Jei jūs ar jūsų giminės kilę iš šių kaimų, turite istoriją, o gal net nuotraukų, prisidėkite prie šių kaimų istorijos įamžinimo. Kreipkitės į iniciatyvinę grupę tel. 8 603 10318.

 

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ siekia Jums pateikti kuo daugiau įvairesnių žinių. Skaitykite nuo šiol „Palangos pulsą“ laikraščio antrajame puslapyje. Norite pasidalinti žinia, naujiena, informacija? Praneškite mums! Redakcijos telefonas – 8 460 40004


Savaitės pulsas (2011-01-15)  1

Žinias rinko Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, Alfredas Pumpulis, 2011 01 17 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Savaitės pulsas (2011-01-05)  1

Linas Jegelevičius, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-18)  1

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Alfredas Pumpulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-15)

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-11)

Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-08)

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa GEDVILAITĖ, Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, Gediminas Griškevičius, Dalia Jurgaitytė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas