Palangos pulsas

Palangos pulsas

2018 10 11

Įteikti kūdikių kraiteliai
Pirmadienį, spalio 8 d., mero pasitarimų kabinete rinkosi jaunos šeimos, rudenį susilaukusios mažylių – kurorto vadovas Šarūnas Vaitkus mažiesiems miesto gyventojams tradiciškai įteikė kūdikių kraitelius. Tai – miesto savivaldybės dovana Šimtmečio palangiškiams.
Sveikindamas jaunus tėvelius susilaukus mažylių, Š. Vaitkus pabrėžė, jog šeima yra didžiausia vertybė, ir ją būtina puoselėti. Palanga, pasak mero, siekia būti draugiška šeimoms, todėl kasmet, atnaujinant miesto infrastruktūrą, dėmesys skiriamas ir jaunų šeimų, auginančių mažus vaikus, poreikiams.
Meras taip pat priminė, jog Savivaldybės taryba šiais metais apsisprendė paremti daugiavaikes šeimas – susilaukusiems trečio ar vėlesnio vaiko, taip pat – šeimoms, vienu metu susilaukusioms dviejų ar daugiau vaikų, arba paėmus globoti ar įvaikinus trečią ir vėlesnį vaiką skiriama vienkartinė Savivaldybės parama. Šios tikslinės išmokos skiriamos, jei dėl jų kreipiamasi ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaikų gimimo, paėmimo globai ar įvaikinimo.

Pavartė pajūrio naktinių barų ataskaitas – šaukiasi į pagalbą tyrėjus
Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai, kartu su Klaipėdos apskrities valstybine mokesčių inspekcija patikrinę Palangoje, Klaipėdoje, Šventojoje ir Mingėje veikiančius naktinius barus ir kavines, pradėjo 4 ikiteisminius tyrimus dėl šimtų tūkstančių eurų nuslėptų pajamų ir darbuotojams mokėtų atlyginimų vokeliuose, rašo lrytas.lt Vienas ikiteisminis tyrimas dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo pradėtas Palangos centre, J. Basanavičiaus gatvėje, veikiančiame viename didžiausių naktinių klubų, kuriame, kaip įtariama, darbuotojams buvo mokamas neoficialus atlyginimas vokeliuose, siekiantis nuo 100 iki 500 eurų. Daugiau kaip pusės šio klubo darbuotojų darbo laiko apskaitos žiniaraščiuose buvo įrašyta, kad jie, administracijai leidus, neatvyko į darbą. Tačiau realiai naktiniame klube jie dirbo ir gaudavo neapskaitytą atlyginimą grynaisiais pinigais. Pirminiais duomenimis, birželio mėnesį 30 iš 44 baro darbuotojų žiniaraščiuose buvo nurodyta, kad jie visą mėnesį oficialiai su vadovybės leidimu neatvyko į darbą, o liepos mėn. realiai dirbo 33 iš 52 asmenų, tačiau darbo žiniaraščiuose buvo įrašoma, kad jie nedirba. Įtariama, kad darbuotojams buvo mokamas ne tik neoficialus atlyginimas, bet ir vengiama mokėti socialines įmokas už dirbančiuosius.
Šiame naktiniame klube finansinės machinacijos tiriamos ne pirmą kartą. Prieš metus FNTT Klaipėdos apygardos valdybos tyrimas atskleidė, kad ankstesni naktinio klubo savininkai darbuotojams atlyginimus mokėjo vokeliuose. Paskaičiuota, kad buvę naktinio klubo savininkai išvengė sumokėti beveik 17 tūkst. eurų mokesčių. Ši suma savanoriškai atlyginta tik ikiteisminio tyrimo metu.
Buhalterinė apskaita apgaulingai galėjo būti tvarkoma ir Klaipėdoje, Danės krantinėje, veikiančiame restobare. Įtariama, kad per pusantrų veiklos metų savininkai galėjo neapskaityti daugiau nei 100 tūkst. eurų, gautų už svečių maitinimą. Duomenys rodo, kad viešojo maitinimo įstaigoje, naudojantis kompiuterine kasos sistema, buvo pakeičiama informacija apie gaunamas pajamas. Iš lankytojų gauti grynieji pinigai nebuvo įtraukiami į apskaitą, nes, pasinaudojus kompiuterine sistema, buhalterijoje buvo fiksuojama, kad klientas atsiskaitys banko pavedimu. Įtariama, kad šiomis neapskaitytomis lėšomis restobaro darbuotojams galėjo būti mokami per mėnesį nuo 100 iki 900 eurų siekiantys atlyginimai vokeliuose.
Trečiasis ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl Mingės kaime veikiančios kaimo turizmo sodybos. Įtariama, kad apgaulingai tvarkant apskaitą per 3 mėnesius galėjo būti nuslėpta iki 30 tūkst. eurų pajamų, o darbuotojams iš šių lėšų mokėtas neoficialus atlyginimas. Dar vienas ikiteisminis tyrimas yra atliekamas dėl Šventojoje ir Palangoje veikiančios bendrovės, turinčios aštuonias greitojo maisto užkandines ir valgyklą. Šis ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus Valstybinės mokesčių inspekcijos informaciją, kad viešojo maitinimo įstaigose ne visos gautos pajamos būdavo apskaitomos kasos aparatais, klientams neišduodami čekiai. FNTT Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai tęsia atliekamus ikiteisminius tyrimus dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo minėtose viešojo maitinimo įstaigose. Tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Palangos valdininkus vis dar erzina paplūdimio tualetai
Dėl Palangos paplūdimyje laikinai pastatomų konteinerinių tualetų visą vasarą pratylėjusi Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) kalavijus išsitraukė tik ištuštėjus kurorto pliažams. Aplinkos ministerija jau baigia rengti Pajūrio juostos žemyninės dalies tvarkymo plano pataisymus, kurie turėtų įteisinti statybos inspektorių ginčijamus paplūdimių tualetus Palangoje. Tačiau nors jau antrą vasarą pliažuose stovėjusių prie miesto tinklų prijungtų konteinerinių tualetų nauda ir būtinybė, regis, niekam nebekelia abejonių, statybos inspektoriai vis dar dega noru už jų pastatymą nubausti Palangos savivaldybę.
Dėl paplūdimių tualetų teisėtumo Statybos inspekcijos ir Palangos ginče teismams dar nepadėjus galutinio taško, rugsėjo pabaigoje kurorto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė sulaukė netikėto VTPSI kvietimo kitą antradienį atvykti dėl administracinio protokolo surašymo. Paaiškėjo, kad statybos inspekcija Palangos savivaldybės administraciją tik dabar susiruošė bausti už dar praėjusių metų liepą užfiksuotą savavališkos statybos faktą. Tuomet VTPSI kurorto valdžiai įteikė privalomą nurodymą nukelti esą neteisėtai paplūdimiuose pastatytus konteinerinius tualetus, kurį Palangos savivaldybė apskundė teismui.
Praėjusių metų pabaigoje šį ginčą išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos administracinis teismas nusprendė, kad kilnojamieji, tačiau prie komunikacijų prijungiami konteineriniai tualetai yra statiniai, kuriems reikalingas statybos leidimas. Šis pirmosios teismo instancijos sprendimas neįsiteisėjo, nes savivaldybė jį apskundė Vyriausiajam administraciniam teismui. „Keisčiausia, kad statybos inspekcija savivaldybę susiruošė bausti nesulaukus galutinio teismo išaiškinimo, ar metaliniai konteineriai iš tiesų yra statiniai ir jų pastatymui paplūdimiuose būtinas statybos leidimas“, – pečiais kraipė Palangos savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Korsakas. Paskambinęs administracinį protokolą turinčiai surašyti VTPSI pareigūnei V.Korsakas išgirdo, kad tokį nurodymą ji gavusi „iš viršaus“.
Pagal Administracinių nusižengimų kodeksą, surašius administracinį protokolą pažeidėjui privalo būti skirta bauda. „Aš pareigūnės klausiau, ką inspekcija darys, jei savivaldybė galų gale laimės ginčą? Man buvo atsakyta, kad tuomet paskirta bauda bus sugrąžinta“, – pasakojo V.Korsakas.
Savivaldybės juristas stebėjosi, kad statybos inspekcija šitaip elgiasi kartą jau nudegusi pirštus. Panašioje situacijoje, tebevykstant teisminiams ginčams, vieno žemės sklypo naudojimo būdą atsisakiusiai keisti Palangos savivaldybės administracijos direktorei A.Kilijonienei praėjusių metų lapkritį VTPSI buvo skyrusi 370 eurų baudą. Šių metų pradžioje A.Kilijonienės skundą išnagrinėjęs Klaipėdos apylinkės teismas jai skirtą nuobaudą paliko galioti. Tačiau kasacine tvarka šį ginčą išnagrinėjęs Klaipėdos apygardos teismas pažymėjo, kad savivaldybės administracijos vadovės pažeidimas dar nėra įrodytas, o šį pažeidimą patvirtinusio pirmosios instancijos teismo nutartis nėra įsiteisėjusi. VTPSI nutarimas dėl nuobaudos ir pirmosios instancijos nutartis buvo panaikinta.
Kodėl statybos inspekcija siekia nubausti Palangos savivaldybę dar nesibaigus teismams, iš pradžių neaišku buvo ir Aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo departamento direktoriui Mariui Narmontui. Vėliau pasidomėjęs jis paaiškino, kad skubėdama Palangos savivaldybei surašyti administracinį protokolą, VTPSI baiminasi praleisti 2 metų senaties terminą nuo pažeidimo užfiksavimo. „Jei Vyriausiasis administracinis teismas paliktų galioti pirmosios instancijos sprendimą, gali būti jau praėjęs senaties terminas ir savivaldybė už užfiksuotą pažeidimą liktų nenubausta“, – teigė M.Narmontas. Anot jo, surašius administracinį protokolą bauda gali būti skiriama ir vėliau pasibaigus teisminiams ginčams. Tačiau statybos prievaizdų priekaištai savivaldybei gali likti beprasmiais.
Aplinkos ministerija jau baigė paruošti Pajūrio juostos žemyninės dalies tvarkymo plano pataisymus, kurie Palangos paplūdimiuose įteisins konteinerinius tualetus. Kurorto valdžiai numatoma leisti statyti nenurodant nei jų skaičiaus, nei konkrečios vietos. Pataisytas planas jau atiduotas viešajam svarstymui ir iki metų pabaigos jį turėtų pasirašyti aplinkos ministras. Anot teisės specialistų, ginčytiniems tualetams virtus legaliais, Vyriausiasis administracinis teismas iš viso gali nutraukti šį VTPSI ir Palangos savivaldybės ginčą.
Palangos savivaldybės meras Šarūnas Vaitkussakė: „Tokia valstybės institucijų pozicija man yra nesuvokiama. Dabar niekam nekyla abejonių, kad paplūdimiuose dvi vasaras stovėję tualetai žmonėms yra reikalingi. Pagal sunaudotą vandens kiekį apskaičiavome, kad per tą laikotarpį jais buvo pasinaudota apie milijoną kartų. Jei būtume laukę formalių teritorinio planavimo procedūrų pabaigos, tokie tualetai pliažuose būtų atsiradę tik 2020 metų vasarą, o iki tol būtų teršiama jūra ir kopos. Dabar Palangos savivaldybę skubama bausti už tai, kad aplenkusi laiką ji tenkino visuomenės interesą. Negi statybos inspekcija jau yra nubaudusi visus pažeidėjus ir jai liko vienintelis rūpestis, kad Palangos savivaldybė neišvengtų baudos? Ir tai daroma žinant, kad keisdama pajūrio juostos tvarkymo planą, aplinkos ministerija iš esmės pritaria esamai situacijai Palangos paplūdimiuose“. ˙

Dalijant viešąsias prekybos vietas kurortai reikalauja konkursų
Kurortams atsirado viltis, kad prekybos ir paslaugų teikimo vietas verslininkams bus galima dalyti konkursuose. Tačiau vis dar neaišku, kada tai galėtų įvykti. Palanga jau anksčiau nekart prašė keisti konkurso tvarkos nenumatantį Rinkliavų įstatymą, tačiau šie siūlymai įstrigdavo vos pasiekę Seimo teisininkus, rašo lrytas.lt. Šį kartą ledai pajudėjo, kai Palangos meras Šarūnas Vaitkus pakeisti įstatymą paprašė premjero Sauliaus Skvernelio. Tokio pat prašymo liepą Teisingumo ministerija sulaukė iš Anykščių rajono savivaldybės. Konkursų dalijant viešąsias prekybos vietas pageidauja ir Neringos, Druskininkų, Klaipėdos, Birštono, Vilniaus savivaldybės.
Vasaromis prekybos ir paslaugų teikimo vietos Palangoje buvo paklausios nuo seno. Centrinėje miesto dalyje ar arčiau jūros į vieną vietą pretenduodavo po kelis, o neretai – ir po keliolika verslininkų. Iki 2012-ųjų prekybos vietos kurorte buvo dalijamos konkursuose – kas daugiau pasiūlydavo, tam ir atitekdavo. Tačiau išnagrinėjęs gautą skundą prieš 7 metus Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas išaiškino, kad miesto tarybos nustatytas vietinės rinkliavos dydis negali keistis. Kaip tuomet nustatyti, kam atiteks prekybos vieta, jei į ją vienu metu pretenduoja keliese? Palanga sumanė vietas skirstyti burtais. Pretendentai iš nepermatomos dėžės traukdavo stalo teniso kamuoliukus, o laimėdavo ištraukęs ne baltą, bet vienintelį spalvotą. Tokia tvarka pradžiugino smulkiausius verslininkus, kurie galėjo tikėtis sėkmės vos sukrapštę nustatytai rinkliavai. Tačiau burtai erzino stipresnes įmones. Nuskriausta pasijuto ir savivaldybė, kuri turėjo tenkintis tik nustatyta suma, nors pretendentai už vietą buvo pasiruošę mokėti gerokai daugiau.
Dvejus metus pažaidusi kamuoliukais Palangos savivaldybė sugalvojo būdą, kaip grįžti prie aukcionų tvarkos. Nutarta, kad teisę sumokėti nustatyto dydžio rinkliavą įgyja tas asmuo ar įmonė, kuri savivaldybei pasiūlo didesnę sumą infrastruktūrai gerinti. Taip 2014 ir 2015 metais buvo išdalyta beveik 300 prekybos ir paslaugų teikimo vietų. Už jas į kurorto biudžetą iš viso buvo sumokėta beveik 1,3 mln. eurų. Tačiau teismai vėl išaiškino, kad tokia Palangos kurorto nustatyta tvarka vis tiek pažeidžia įstatymą. Vėl sugrįžusi prie kamuoliukų traukimo per praėjusius ir šiuos metus savivaldybė verslininkams trejiems metams paskirstė 241 vietą, o už tai tegavo tik 440 tūkst. eurų.
Šį kartą Vyriausybė įsiklausė į Palangos ir kitų miestų argumentus. Rinkliavų įstatymo pataisai pritarė Teisingumo ministerija ir Konkurencijos taryba. Bet įstatymo pataisa Seimui bus pateikta dar negreit. Finansų ministerijos Mokesčių politikos departamento Mokesčių teisės skyriaus vyriausioji specialistė Gabija Brazauskienė prognozavo, kad kol įsigalios konkursų tvarka, gali praeiti net ir dveji metai. Palangos miesto savivaldybės merasŠarūnas Vaitkus sakė: „Negalima sutapatinti vietinės rinkliavos už, pavyzdžiui, gatvės perkasimą ar automobilio stovėjimą su leidimų išdavimu prekybos ir paslaugų teikimo vietoms, dėl kurių gali varžytis ir po dešimt pretendentų. Keista girdėti, kad tokio nesudėtingo įstatymo papildymo įteisinimas gali užtrukti net dvejus metus. Juk šios pataisos laukiančių savivaldybių biudžetai per šį laikotarpį negaus milijonų eurų“.

Palangos oro uoste keleiviai skrydžio laukė net 8 valandas
Spalio 3 dieną vakare „WizzAir“ oro linijų bendrovės reisu iš Palangos oro uosto į Londoną turėję išskristi 215 keleivių terminalo laukimo salėje skrydžio buvo priversti laukti 8 valandas dėl šiame oro uoste iki šiol dar negirdėtos priežasties. Iš Londono Lutono oro uosto į Palangą atskridus orlaiviui „Airbus 321“, atlikdami išorinę orlaivio apžiūrą antžeminio aptarnavimo bendrovės specialistai ant fiuzeliažo prie galinių durų pastebėjo apie 10 centimetrų ilgio įbrėžimą. Toje vietoje iki 2 milimetrų buvo įlinkęs ir orlaivio korpusas. Nors šitaip pažeistas orlaivis sėkmingai iš Lutono oro uosto atskrido į Palangą, įgulos kapitonas nutarė nerizikuoti ir priėmė sprendimą iškviesti techniką, kad jis įvertintų korpuso pažeidimą.
lrytas.lt šaltinių teigimu, be specialios įrangos nebuvo galima nustatyti, ar metalinis orlaivio korpusas nėra perrėžtas kiaurai. Iš pradžių skrydis buvo atidėtas vienai valandai. Per tą laiką įgulos kapitonas susisiekė su aviakompanijos atstovais, jiems siuntė pažeidimo nuotraukas ir konsultavosi, kaip elgtis. Vis tik buvo priimtas sprendimas orlaivio fiuzeliažo pažeidimą įvertinti nuodugniau ir išsikviesti techninę brigadą. Tokią ekspertizę galintis atlikti ir licenciją šiems darbams turintis technikas tuo metu buvo tik Vilniuje.
Nusprendus, kad jam teks skubiai vykti į Palangą, keleiviai buvo informuoti, kad skrydis atidedamas iki 1 valandos nakties. Oro uosto terminalo laukimo salėje kilo keleivių nepasitenkinimas, kuris kas valandą vis augo. Tarp keleivių buvo nemažai mažamečių vaikų ir net nėščių moterų. Tvankioje patalpoje įkalinti susierzinę žmonės antžeminio aptarnavimo darbuotojų reikalavo informuoti, dėl kokių priežasčių taip ilgai atidedamas reisas. Paaiškinimas, kad reisas atidėtas dėl techninių kliūčių, keleivių netenkino. Jie net patys aptarnaujančiam personalui piršo tą vakarą pajūryje buvusio itin vėjuoto oro priežastį. Atsirado ir aršesnių įkaušusių keleivių, kurie taip agresyviai pradėjo reikšti nepasitenkinimą, kad oro uosto apsaugos tarnyba buvo priversta iškviesti policijos pareigūnus, kurie vėliau čia budėjo beveik iki pat skrydžio. Porą stipriau apgirtusių keleivių pareigūnams teko išsivežti į policijos komisariatą.
Apie 21 valandą keleiviams buvo pasiūlyta išeiti iš oro uosto, tačiau jiems būtų tekę vėl praeiti patikrą. Šaltinių duomenimis, tokia galimybe pasinaudojo apie pusę keleivių. Tarp keleivių pasklido gandas, kad iš oro uosto išėję keleiviai nebebus įleidžiami ir turės atsisakyti skrydžio. Keletas keleivių naktį išskristi iš karto atsisakė ir sutiko į Londoną skristi kitą dieną. Vėlai vakare žmonėms buvo pasiūlyta vandens ir sumuštinių, tačiau žmonių pykčio tai nenumalšino. Keleivių kantrybė visiškai išseko, kai jie į orlaivį nebuvo pakviesti ir žadėtą 1 valandą. Orlaivis išskrido tik 2 valandą 12 minučių, rašo lrytas.lt

Bažnytinės muzikos seminaras
‎Himnologinio švietimo seminaras bažnyčios muzikams įvyks Palangos ev. liuteronų bažnyčioje (Saulėtekio takas 1) spalio 19-20 dienomis. Pranešėjai – LukášVytlačil (Čekija) ir JamesKrikava (JAV). Vyks paskaitos apie Grigališkąjį psalmių giedojimą, ryto ir vakaro maldų giedojimas, praktiniai giedojimo užsiėmimai. Norintys dalyvauti himnologijos paskaitose privalo pranešti spalio 19-20 d. Laurai Kairienei tel. 8 677 62 858. Nakvynė ir maitinimas Palangos diakonijos namuose LEBMS nariams nemokamas, ne nariams – simbolinė auka.

Nemokamas seminaras
Spalio 16 d. Palangos kurorto muziejuje (Birutės al. 34 A) vyks nemokamas seminaras „Palangos miesto rinkodaros ir komunikacijos galimybės“.

Akcija „Aš – tau, tu – man“
Socialinių paslaugų centre spalio 9-12 dienomis prasideda akcija „Aš – Tau, Tu – man“. Dėka gerų žmonių, kurie dalinosi, Socialinių paslaugų centre yra surinkta nemažai rūbų, avalynės, namų apyvokos daiktų. Tad tie, kuriems reikalinga parama, esate laukiami Socialinių paslaugų centre (Klaipėdos pl. 76) antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį nuo 9 iki 16 val. ir penktadienį nuo 9 iki 13 val.

Zumba ir salsa mergaitėms
Nuo spalio 11 d. kiekvieną ketvirtadienį 16 val. – ZUMBA + SALSA. Užsiėmimai skirti mergaitėms. Laukiame jūsų Palangos moksleivių klube (Vasario 16-osios g. 6). Išankstinė registracija tel. 8 687 42358. Organizatorius – Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ siekia Jums pateikti kuo daugiau įvairesnių žinių. Skaitykite nuo šiol „Palangos pulsą“ laikraščio antrajame puslapyje. Norite pasidalinti žinia, naujiena, informacija? Praneškite mums! Redakcijos telefonas – 8 460 40004


Savaitės pulsas (2011-01-15)  1

Žinias rinko Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, Alfredas Pumpulis, 2011 01 17 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 10 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Savaitės pulsas (2011-01-05)  1

Linas Jegelevičius, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-18)  1

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Alfredas Pumpulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-15)

Rasa Gedvilaitė, Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-11)

Linas Jegelevičius, Alfredas Pumpulis, Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, 2010 12 13 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas (2010-12-08)

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, 2010 12 08 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa GEDVILAITĖ, Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Savaitės pulsas

Rasa Gedvilaitė, Ugnė Raudytė, Linas Jegelevičius, Gediminas Griškevičius, Dalia Jurgaitytė, 2010 11 24 | Rubrika: Miestas

Ar turite žinių? Norite pranešti naujienas? Nebūkite abejingi! „Savaitės pulsas“ laukia jūsų žinių! Skambinkite 40004, 8 640 17257, rašykite redaktorius@palangostiltas.lt , siųskite laiškus adresu Vytauto g. 85a.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius