Palangos „Riteriai“ patyrė du pralaimėjimus

Palangos „Riteriai“ patyrė du pralaimėjimus

2016 12 15

„Žinojome kad teks žaisti prieš čempionato lyderius, tam ir ruošėmės. Pirmose rungtynėse lazdas surėmėme su Kretingos „Grifo“ komanda. Tai – stipri, senas tradicijas turinti komanda, žaidžianti net Latvijos čempionate. Aikštelėje vyko lygi tikrų vyrų kova. Beveik visi pagrindiniai mūsų žaidėjai buvo traumuoti ar atsigaunantys po traumų, rungtynes pralaimėjome 9-5“, – pasakojo „Riterių“ steigėjasEugenijus Mažeika.
Palangos komandaiįvarčius pelnė Lukas Altuhovas– 4,Saulius Kervys– 1, trys rezultatyvūs perdavimai – Mindaugo Eidukosąskaitoje.
Kitądien ledo aikštelėje Palangos komandos laukė daugkartiniai Vakaru Lietuvos čempionai – Klaipėdos „Baltijos“ ledo ritulininkai.
„Riteriai“stengėsi ir turėjogalimybių pelnyti įvarčius, tačiau jų vartininkas gelbėjo. Pralaimėjome 0-8“, – sakė E Mažeika.
„Riteriai kol kas rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAJOOOOOOOOOOOOO 2016-12-16 17:15 (IP: 86.100.102.100)
REIKS IR MAN PRADETI IR PADETI HEBRAI NULAUZTI TA HRENA TEM LAIMETOJAM. MANAU CE TIK APSILIMAS.LAIMEJO HEBRYTE DEL TO KAD LEIDO JEM ]LAIMETI. NIEKO.PACIUPSIM DAR TA MEDALI.PASKUI I RYGA SU DINAMO.

Taip pat skaitykite

Atleistas Palangos futbolo klubo "Palanga" treneris

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 24 | Rubrika: Sportas

FK „Palanga“ išsiskyrė su vyriausiuoju klubotreneriu iš Baltarusijos, Viačeslavu Geraščenka. Iki sezono pabaigos komandai vadovaus buvęs trenerio asistentas Algimantas Briaunys. „Nesutapo požiūriai į komandos vystymą“, – išsiskyrimo priežastis nurodė klubo direktorius T.Laucius. Specialistas iš Baltarusijos į Palangą atvyko...


„Žinojome kad teks žaisti prieš čempionato lyderius, tam ir ruošėmės. Pirmose rungtynėse lazdas surėmėme su Kretingos „Grifo“ komanda. Tai – stipri, senas tradicijas turinti komanda, žaidžianti net Latvijos čempionate. Aikštelėje vyko lygi tikrų vyrų kova. Beveik visi pagrindiniai mūsų žaidėjai buvo traumuoti ar atsigaunantys po traumų, rungtynes...


Stintų šventei besirengianti Palanga vienija jėgas su neringiškiais – ketvirtadienį penki Stintų ordino riteriai atvyko į Nidą, kur, susitikimo su šio kurorto vadovais metu, į Stintų ordino riterius buvo inauguruoti Neringos meras Darius Jasaitis bei Neringos savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Natalija Lisovskienė.


Palangos „Palanga“ Naujuosius metus pradėjo pralaimėjimu namuose- po įnirtingos kovos 67:72 turėjo pripažinti Jonavos „Petrochemos“ komandos pranašumą.. Šis pralaimėjimas palangiškiams užkirto kelią kautis stipriausiųjų septynete..


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Septyniese žaidusi „Palanga“ patyrė šeštą pralaimėjimą

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 08 | Rubrika: Sportas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate antradienį „Palanga“, kurios sudėtyje buvo tik septyni krepšininkai, savo namais vadinamoje „Neptūno“ arenoje, Klaipėdoje, priėmė Panevėžio „Lietkabelio“ komandą ir pralaimėjo varžovams iš Aukštaitijos rezultatu 68:82 (6:23, 18:14, 20:14, 24:31).


Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionato A grupės rungtynėse „Palangos“ krepšininkai spalio 30-ąją išvykoje nusileido „Ventspils“ ekipai iš Latvijos, tačiau namuose šventė pergalę prieš Talino TTU komandą iš Estijos.


Palangos ir Kretingos ribų sankirtoje, atokiame, miškingame Drumulių kaime, prie pat Lietuvos ir Latvijos pasienio, susisiekimas mobiliuoju telefonu – prastas: lietuvišką mobilų ryšį dažnai trikdo ir užgožia latvių mobilaus ryšio operatoriai. Kaime šviežiai suręsti, dar be apdailos mūrinukai perša mintį, kad miško laukymėje įsikūrė...


Po Šv.Kalėdų posėdžiavusi  miesto valdžia buvo priversta grįžti prie klausimo dėl kurorto poliklinikos veiklos ir finansinės ataskaitos už 2009 metus ir panaikinti anksčiau priimtą sprendimą. Rugsėjį skubotai priimtą sprendimą netvirtinti įstaigos ataskaitos pareikalavo panaikinti Vyriausybės atstovo tarnyba Klaipėdos apskrityje. Nurodytas ir terminas, jog sprendimą prieštaraujantį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius