Palangos senoji gimnazija reitinguose nenusileidžia

"Palangos tilto" informacija, 2018 12 24

Gruodžio mėnesį žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristatė dalykinį gimnazijų reitingą. Šiame sąraše aukštose pozicijose yra ir Palangos senoji gimnazija. Pagal brandos egzaminų rezultatus Palangos miesto savivaldybė yra ypatingai aukštoje – ketvirtoje vietoje – tarp šešiasdešimties Lietuvos savivaldybių.
„Kadangi Palangos senoji gimnazija vienintelė mūsų savivaldybėje vykdo vidurinio ugdymo programą, šis rezultatas yra ir Senosios gimnazijos veiklos išskirtinis įvertinimas“, – sakė direktorius Leonas Šidlauskas.
Savivaldybių reitingas sudarytas išvedus balų vidurkį iš visų laikytų valstybinių brandos egzaminų rezultatų. Šiemet Senosios gimnazijos valstybinių brandos egzaminų balų vidurkis yra 57,76. Palangą savivaldybių reitinge šiais metais aplenkė tik Vilniaus ir Kauno miestai bei Klaipėdos rajonas.
Lietuvos gimnazijų reitinge pagal pasiekimus Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotose olimpiadose iš 140 Lietuvos gimnazijų Senoji gimnazija užima 50 vietą (laimėtos penkios antros ir dvi trečios vietos respublikos olimpiadose ir konkursuose).
Senoji gimnazija patenka į geriausiai išmokančių atskirus dalykus mokyklų penkiasdešimtuką: rusų kalba (41 vieta), chemija (50 vieta), geografija (50 vieta).
„Daug gimnazijos mokinių šiais metais per valstybinius brandos egzaminus buvo įvertinti itin aukštais balais ir tai rodo, kad Senojoje gimnazijoje dirba daug aukščiausios kompetencijos mokytojų, kad kiekvienas mokymosi motyvaciją turintis mokinys gali sulaukti jo pastangas ir talentą atitinkantį išsilavinimą ir įvertinimą. Dėl to Palangos senąją gimnaziją aukštai vertina ir Lietuvos pedagoginė bendruomenė, ir gimnazijos mokinių tėvai, ir patys gimnazistai“, – rezultatais džiaugėsi mokyklos vadovas.

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHANijolė 2018-12-26 07:19 (nijolev.palanga@gmail.com / IP: 90.131.36.195)
Beje, mokiniai į gimnaziją atėjo iš ,,Baltijos'' , Vl. Jurgučio ir Šventosios pagrindinių mokyklų. Nuopelnas-visų Palangos mokytojų!!!

Taip pat skaitykite

Senoji gimnazija neranda specialiojo socialinio pedagogo

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 05 | Rubrika: Miestas

Palangos senoji gimnazija skelbia atranką socialinio specialiojo pedagogo pareigoms užimti. Darbo sutarties rūšis – neterminuota, darbo laiko trukmė - 36 val. per savaitę, darbo apimtis -1 etatas. 


Į iškilmingą atestatų įteikimo šventę Palangos senojoje gimnazijoje rinkosi 79-oji abiturientų laida. Šiemet gimnaziją baigė net 15 šimtukininkų. Gabiausieji moksleiviai aukščiausius rezultatus pelnė net iš kelių dalykų. Palangos senosios gimnazijos abiturientams Mantui Birškui ir Dianai Macaitytei įteikti atestatai su pagyrimu.


Gruodžio mėnesį žurnalas „Reitingai“ jau šeštą kartą pristatė dalykinį gimnazijų reitingą. Šiame sąraše aukštose pozicijose yra ir Palangos senoji gimnazija. Pagal brandos egzaminų rezultatus Palangos miesto savivaldybė yra ypatingai aukštoje – ketvirtoje vietoje – tarp šešiasdešimties Lietuvos savivaldybių.


Palangos senosios gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas papasakojo, jog šią vasarą jam teko galimybė pamatyti itin retą dokumentą – carinės Rusijos laikais (1913 m.) išduotą Palangos progimnazijos pagyrimo raštą su tuometinio direktoriaus ir šešių mokytojų parašais. „Tokio Palangos progimnazijos dokumento nebuvau matęs ir...


Palangos senoji gimnazija garsėja ne tik aukštais, dažnai nenusileidžiančiais ir geriausių šalies mokyklų mokinių pasiekimais ir mokinius ruošiančiais kvalifikuotais mokytojais. Gimnaziją baigė garsūs ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje žmonės. Tai, kad mokykla suteikia visas sąlygas mokiniams visapusiškai kaupti savo žinių bagažus, galima suprasti...


Praėjusią savaitę paskelbtas 13-tasis savaitraščio „Veidas“ sudarytasis Lietuvos gimnazijų reitingas. Jame vienintelė Palangos gimnazija įsitaisiusi visai neprastoje vietoje – 67-oje. Juolab, kad konkurentų buvo tikrai labai daug – 291. Pernai Senoji gimnazija užėmė 90 vietą, o užpernai – 125.


Balandį Palangos senoji gimnazija sužinojo turinti stiprius tinklininkus – Lietuvos mokyklų tarpzoninėse varžybose mūsų vaikinai, tik pritrūkę patirties, labai permainingose kovose pralaimėję Kauno ir Šiaulių vaikinams 2-3, 2-3, užėmė garbingą III vietą.


Penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje iškilmingai įteikti brandos atestatai šimtas penkiasdešimt devyniems šiais metais vidurinį mokslą baigusiems ir egzaminų sesiją išlaikiusiems 74-osios laidos abiturientams. Nuo Kurhauzo iki gimnazijos Spalvinga šventė su lengvu liūdesio prieskoniu – vis dėlto atsisveikinama su gimnazija...


Šeštadienį Palangos senoji gimnazija, kuriai steigti švietimo ministras davė leidimą 1922 m. rugsėjo 15 d., atšventė savo 90 metų jubiliejų. Iškilmingame renginyje netrūko gražių žodžių bei oficialių sveikinimų. Dar daugiau gražių žodžių buvo ištarta šventiniame vakare, vykusiame „Palangos žuvėdroje“. O paklausti, kas jiems...


Senoji gimnazija – geriausiųjų šimtuke

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 04 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę savaitraštis „Veidas“ paviešino septintąjį kartą sudarytą visų Lietuvos gimnazijų ir vidurinių mokyklų reitingą. Palangos senoji gimnazija pateko tarp šimto geriausiųjų, atsidūrusi 85 vietoje ir penkiomis pozicijomis pagerinusi praėjusių metų reitingą. Lyderio pozicijas šiemet užima Kauno technologijos universiteto gimnazija, išstūmusi pirmos vietos nugalėtoją Vilniaus licėjų....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius