Palangos vaikai  penktajame „Tramtatulio“ konkurse

Palangos vaikai penktajame „Tramtatulio“ konkurse

Moksleivių klubo vaikų folkloro ansamblio „Kikilis“ vadovė Diana Šeduikienė , 2013 04 11

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko respublikinio vaikų ir moksleivių – Lietuvos liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ vietinė atranka. Tai jau 5-asis respublikinis „Tramtatulio” konkursas, įtraukęs daugelį Lietuvos vaikų ugdymo įstaigų.
Šiemet 5-ajame „Tramtatulio“ konkurse dalyvavo jaunieji dainininkai, skaitovai ir muzikantai iš devynių Palangos vaikų ugdymo įstaigų: l/d „Ąžuoliukas“, „Žilvinas“, „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Sigutė“, Palangos pradinės mokyklos, „Baltijos“ pagrindinės mokyklos, S.Vainiūno meno mokyklos, Moksleivių klubo vaikų folkloro ans. „Kikilis“. Visi mokytojai buvo apdovanoti gėlėmis, padėkos raštais, vaikai – saldumynais ir, žinoma, geriausieji („Žilvino“ jauniausia dainininkė M. Gasparavičiūtė (mok. R. Lukauskienė), „Sigutės“ penkiametė dainininkė G. Motiejaitytė (mok. V. Juškienė), pradinės mokyklos dainininkas K. Kerulis (mok. V. Juozapavičienė), „Baltijos“ pagrindinės mokyklos skaitovai U. Bundulaitė (mok. P. Kvasytė), D. Čepys (mok. B. Čepienė), Moksleivių klubo vaikų folklorinis ansamblio „Kikilis“ skaitovas K. Eglynas, kanklininkė B. Marcinkutė, berniukų duetas L. Bauža ir J. Liakas, merginų trio A. Šeduikytė, G. Paulauskaitė ir R. Šeduikytė) buvo pakviesti vykti kovo 29 dieną į Telšių regioninį atrankos turą.
Po atrankos turo LLKC poskyrio vadovė, vyriausioji specialistė J. Šemetaitė sakė: „Džiugu, kad šiemet konkurse dalyvauja ypač daug ikimokyklinio amžiaus dainininkų ir skaitovų – auga nauja liaudies kūrybos atlikėjų karta. Bet komisijai buvo ypač sunku atrinkti pačius geriausius. Todėl mažiesiems šiemet buvo ypač griežti atrankos reikalavimai, jų daugiausia per regioninius turus ir atkrito“.
Respublikiniame ture Kaune, balandžio 20 dieną dalyvaus K. Kerulis, „Kikilis“, L. Baužos ir J. Liako duetas, A. Šeduikytės, G. Paulauskaitės ir R. Šeduikytės trio.


 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Augantis visuomenės ekologinis sąmoningumas lemia didėjantį dėmesį aplinkosaugai, atsakingesniam vartojimui ir atliekų perdirbimui. Kartu ryškėja ir ekologinio vaikų švietimo svarba. Ekspertų teigimu, tvaresnės vaikų gyvensenos įpročius svarbu ugdyti nuo mažų dienų – tik tuomet jie užaugs sąmoningais ir savo aplinka besirūpinančiais piliečiais. Juk vaiko pasaulio pažinimas...


Balandžio 11-13 d. Palangos miesto ugdymo įstaigų vadovai vyko į Estiją dalyvauti tarptautiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Rezultatais grįsto mokymo patirtis Estijos švietimo įstaigose“.


Išrinktas jau trečius metus vykstančio respublikinio rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės trumpojo rašinio konkurso nugalėtojas. Palangos senosios gimnazijos IIA klasės mokinę Austėją Daukšaitę ir ją konsultavusią mokytoją Raimondą Kačerauskienę pasiekė džiugi žinia – Austėja tapo konkurso II vietos laimėtoja.


Konkurse gali dalyvauti Palangos savivaldybėje veikiančios biudžetinės įstaigos, vaikų meno ir sporto klubai, nevyriausybinės organizacijos ir pelno nesiekiantys juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta, kad gali vykdyti vaikų poilsio stovyklų, sportinę, pramogų ir poilsio organizavimo veiklas. Paraiškos programoms finansuoti su priedais iki 2017 m. gegužės 5 d....


Lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitę. Rugsėjo 16 dienos ryte vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėveliai susirinko į bendrą rytinę mankštą. Direktorė Rūta Regina Lukaitienė paskelbė Europos judumo savaitės pradžią ir palinkėjo visiems kuo daugiau judėti, būti geros nuotaikos. Mankštą nuotaikingai pravedė auklėtoja...


Vaikučiai birželio pabaigoje šventė įsimintinas Jonines darželio pievoje. O liepos 12 d. rytą,visi visi, maži ir dideli, sugužėjo į kiemą kartu su auklėtojomis dalyvauti spektaklyje-pramogoje „Katės Murkės pasaka“.


Palangos senosios gimnazijos Ib klasės mokinė Paulina Skrabytė tapo respublikinio jaunųjų kalbininkų konkurso „Nieko širdingesnio ir dvasingesnio už kalbą tauta neturi“ laureate.


Buvęs Palangos senosios gimnazijos mokinys Tomas Dirgėla, kūrybinį kelią pradėjęs būtent šioje mokykloje, šiandien yra žinomas rašytojas, stebinantis ne vieną skaitytoją. Nors 2012 metų pavasarį Lituanistikos fakultete vykusio „Literatūrinio pavasario“ metu buvo „apvilktas Poeto paltu“, juo, anot rašytojo, šildosi retai. Jo kūriniai...


Lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ keičiami langai bei durys

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 21 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ darbuojasi statybininkai – siekiant padidinti energijos vartojimo efektyvumą, čia į plastikinius keičiami pastato langai bei lauko durys.


Palangos vaikai penktajame „Tramtatulio“ konkurse

Moksleivių klubo vaikų folkloro ansamblio „Kikilis“ vadovė Diana Šeduikienė , 2013 04 11 | Rubrika: Jūros vaikai

Palangos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko respublikinio vaikų ir moksleivių – Lietuvos liaudies kūrybos atlikėjų – konkurso „Tramtatulis“ vietinė atranka. Tai jau 5-asis respublikinis „Tramtatulio” konkursas, įtraukęs daugelį Lietuvos vaikų ugdymo įstaigų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas