Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 09

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .

 

Čempionatas vyko penkiais etapais. Pirmasis – Birštone birželio 12-13 dienomis. Šio etapo nugalėtoja tapo vilniečių pliažo tinklininkių Dianos Šuopytės ir Vikos Paškevičiūtės pora. Etapo finalinėse rungtynėse rezultatu 2-1 (18-21, 21-16, 18-16) jos nugalėjo savo varžoves – 2008 metų čempiones iš Jonavos Raimondą Strelkauskaitę ir Rimą Rameikaitę. Trečią vietą šiame etape iškovojo vilnietės Svetlana Bekiš ir Aušra Sadovskaja, atkakliose rungtynėse įveikusios jonavietes Sandrą Gaudutytę ir Rositą Nevulytę rezultatu 2-1 (21-15, 21-23, 15-6).

Antrasis etapas vyko Jonavoje birželio 27-28 dienomis. Šiame etape dėl nugalėtojų vardo taip pat kovojo vilniečių pliažo tinklininkių pora Diana Šuopytė ir Vika Daškevičiūtė bei jonavietės Raimonda Strelkauskaitė ir Rima Rameikaitė. Atkaklią dvikovą laimėjo vilnietės rezultatu 2-1 (13-21, 21-9, 15-4). Dėl trečios vietos Jonavos etape kovojo kauniečių pora Birutė Aleknavičiūtė ir Sigita Lukošiūtė prieš jonavietes Kamilę Kučinskaitę ir Ingą Vainilavičiūtę. Šias taip pat labai atkaklias rungtynes laimėjo kaunietės rezultatu 2-1 (12-21, 21-17, 17-15). Beje, ši kauniečių pora ruošiasi dalyvauti 2009 metų Pasaulio kurčiųjų olimpinėse žaidynėse.

Trečiasis etapas vyko Vilniuje liepos 11-12 dienomis, kurio finalinėse rungtynėse susitiko sezono lyderės Diana Šuopytė ir Vika Daškevičiūtė bei jonavietės Raimonda Strelkauskaitė ir Rima Rameikaitė. Tik ši kartą pergalę atkakliose rungtynėse šventė jonavietės 2-0 (22-20, 21-12). Dėl trečios vietos kovojo vilnietės Svetlana Bekiš ir Aušra Sadovskaja prieš jonavietes Justę Pultinavičiūtę ir Rositą Nevulytę 2-0 (21-16, 21-17)

Ketvirtasis etapas vyko Kaune liepos 25-26 dienomis. Šiame etape finalinėse rungtynėse susitiko sezono lyderės Diana Šuopytė ir Vika Daškevičiūtė bei jonavietės Raimonda Strelkauskaitė ir Rima Rameikaitė. Šį kartą laimėjo vilnietės 2-0 (21-18, 21-14) ir įsitvirtino čempionato lyderių pozicijoje. Dėl trečios vietos žaidė vilnietės Svetlana Bekiš ir Aušra Sadovskaja prieš kaunietes Birutę Aleknavičiūtę ir Sigitą Lukošiūtę. Šias atkaklias rungtynes laimėjo vilnietės 2-1 (21-9, 16-21, 15-7) ir įsitvirtino čempionato lentelės trečioje pozicijoje.

Baigiamasis penktasis čempionato etapas vyko Palangoje. Čia stipriausios dešimt komandų, turinčios aukščiausią reitingą, kovojo ne tik dėl etapo nugalėtojų vardo, bet ir dėl čempionato prizininkių vardo. Šiame etape vilčių išsaugoti čempionių titulą dar turėjo jonaviečių Raimondos Strelkauskaitės ir Rimos Rameikaitės pora. Dėl to jos turėjo tapti etapo nugalėtojomis, o jų konkurentės vilnietės Diana Šuopytė ir Vika Daškevičiūtė turėjo likti žemesnėje negu antroje vietoje. Atrodė, kad pildosi jonaviečių viltys, nes po pogrupio varžybų situacija susiklostė taip, kad jos pusfinalyje turėjo žaisti su vilnietėmis. Deja, pusfinalio rungtynes gana užtikrintai laimėjo Dianos Šuopytės ir Vikos Daškevičiūtės pora 2-0 (21-18, 21-13). Kitame pusfinalyje žaidė Ieva Dumbauskaitė ir Rūta Bukantytė (Klaipėda/Tytuvėnai) prieš jonavietes Kamilę Kučinskaitę ir Sandrą Gaudutytę. Jungtinė jaunųjų tinklininkių pora, besirengianti Europos U-20 čempionatui, pademonstravo gražų žaidimą ir atkakliose rungtynėse laimėjo 2-0 (21-19, 21-13). Rungtynėse dėl trečios vietos etape žaidė jonaviečių Raimondos Strelkauskaitės ir Rimos Rameikaitės pora prieš kitą jonaviečių porą Kamilę Kučinskaitę ir Sandrą Gaudutytę. Atkaklias rungtynes laimėjo praėjusių metų čempionės 2-1 (21-10, 13-21, 19-17). Finalinėse rungtynėse žaidė jau 2009 metų čempionių titulą užsitikrinusios Diana Šuopytė ir Vika Daškevičiūtė prieš Ievą Dumbauskaitę ir Rūtą Bukantytę. Naujosios čempionės gana užtikrintai įveikė jaunąsias savo varžoves 2-0 (21-9, 21-11).

Taigi, 2009 metų Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionato nugalėtojomis tapo Diana Šuopytė ir Vika Daškevičiūtė (Vilnius), antrą vietą iškovojo Raimonda Strelkauskaitė ir Rima Rameikaitė (Jonava), o trečiąją – Svetlana Bekiš Svetlana ir Aušra Sadovskaja (Vilnius).

Lietuvos tinklinio federacijos viceprezidentas pliažo tinkliniui Audronius Macius „Palangos tiltui“ teigė, jog likus keturioms dienoms iki finalinių rungtynių buvo apsispręsta dėl Lietuvos jaunių rinktinės, kuri dalyvaus Europos jaunių iki 20 metų pliažo tinklinio čempionate. Rinktinės sudėtyje rungtyniaus keturiolikmetė klaipėdietė Ieva Dubauskaitė ir aštuoniolikmetė tytuvėniškė Rūta Bukantytė, savo pogrupyje užėmusios antrąją vietą. Jas įveikė tik čempionių vilniečių pora.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Vasario 23-24 dienomis Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje prasidėjo Lietuvos „mini“ tinklinio U-13 mergaičių čempionatas. Palangos miesto sporto centro komandai atstovavo jaunosios tinklininkės Gloria Januševič, Marija Kalis, Beatričė Juozilaitytė, Laura Buivydaitė, Skaistė Laucytė, Samanta Tomasaitė ir Skaiva Kazlauskaitė. Mergaites...


Praėjusį savaitgalį, liepos 15-17 d., Palangoje vyko Tarptautinis Barbekiu kepėjų čempionatas, kuriame dalyvavusios komandos varžėsi ne tik skirtingų patiekalų kategorijose, bet ir kovojo dėl geriausio Baltijos Barbekiu kepėjų komandos titulo. Šis čempionatas vienu metu apjungė XI-ajį Lietuvos Barbekiu kepėjų čempionatą, kurio nugalėtojais tapo „Santa Maria Komanda“, ir...


Palangai švenčiant „Palangos dienas 2016“, kurorto universalioje sporto arenoje įvyko tinklinio turnyras – „Palangos dienų“ šventės dalis. Kartų tinklinio turnyre išsirikiavo 18 komandų, kurios rungėsi dviejuose pogrupiuose. Dalyvius pasveikino Palangos bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininkė Daina Eimanavičienė. Ji...


Lapkričio 25 dieną Vlado Jurgučio mokyklos sporto salėje toliau vyko Palangos miesto atviros vyrų tinklinio pirmenybės .Pirmieji varžybas pradėjo Klaipėdos „Studentai“ ir Palangos „Reimora“ vaikinų komandos. Labai įtemptoje kovoje rezultatu 2:1 pergalę iškovojo Klaipėdos „ Studentai“ komanda. Sekančias varžybas žaidė Palangos „ Stihl“ ir...


Lapkričio 10 dieną Palangos Vlado Jurgučio mokyklos sporto salėje prasidėjo miesto atviros vyrų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvauja 5 komandos: Klaipėdos „Studentai“, Palangos „Stihl“ ir „Reimora“ bei Palangos sporto centro jaunučių ir jaunių komandos.


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Palangos atviros vyrų tinklinio pirmenybės

„Palangos tilto” informacija, 2013 12 16 | Rubrika: Sportas

Pasibaigė 2013 metų Palangos atviros vyrų tinklinio pirmenybės. Šiemet rungtyniavo šešios komandos: Palangos sporto centras, Palangos veteranai, STIHL, „EG Kompiuteriai“, Giruliai ir Kretinga.


Kalėdinis vaikinų jaunučių tinklinio turnyras

Irena ŠVANIENĖ, 2013 12 16 | Rubrika: Sportas

Gruodžio 6-7 dienomis Palangoje, V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis vaikinų jaunučių tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo Latvijos Respublikos Kuldygos, Klaipėdos, Šiaulių, Pagėgių ir Palangos miestų jaunųjų tinklininkų komandos.


Tarp verslininkų ir miesto valdžios kyla aistros dėl išvežiojamosios ir išnešiojamosios prekybos. Vadinamuosius mobiliuosius prekeivius, kurie tegali verstis išvežiojamąja ir išnešiojamąja prekyba, savivaldybės konkursus stacionariai pliažo prekybai – tai yra  prekyba palapinėse – laimėję verslininkai juos vadina akiplėšomis....


Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 09 | Rubrika: Miestas

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius