"Palangos kuršiai" krito prieš Jonavos „Jonavą"

Palangos tiltas, 2020-02-28
1433

Jonavos Jonava“ (14-20) VIKINGLOTTO-NKL antrosios grupės susitikime namuose 84:71 (18:19, 26:11, 12:20, 28:21) ketvirtadienį, vasario 27 d., palaužė „Palangos Kuršius“ (15-18) ir šventė penktąją pergalę paeiliui.

Šeimininkai atitrūko antrajame kėlinyje, kurio metu pataikė net 6 tolimus metimus ir į pertrauką išėjo pirmaudami dviženkliu skirtumu – 44:30.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Karolis Sapiega tritaškiu sumažino svečių deficitą iki 6 taškų – 50:56.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti minutę ir 56 sekundes, Martynas Pacevičius greitą ataką pabaigė dvitaškiu ir suteikė šeimininkams dviženklį pranašumą – 75:65. Per likusį rungtynių laiką palangiškiai grėsmingiau priartėti nebesugebėjo.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Martynas Linkevičius, kuris pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit., 3/5 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus tiek pat kartų suklydo ir surinko 23 naudingumo balus.

„Jonava“: Martynas Linkevičius 20 (7 atk. kam.), Modestas Žaunieriūnas 16, Nojus Pankratjevas (3/3 trit.) ir Ianas Gardeneris po 13, Martynas Pacevičius 12 (5 atk. kam).

„Kuršiai“: Quincy Tayloras 22, Laurynas Lučinskas 14, Luka Zaharijevičius 11.

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.

Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".

Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...

Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.

Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.

"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika:

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.

Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).

Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."