"Palangos tiltas" dirba, tačiau kitaip: prenumeratoriai laikraštį pasiima tarpdury, su kiekvienu pasišnekama per stiklines duris

2020 03 20

Karantinas palietė ir vienintelio Palangos laikraščio "Palangos tiltas" darbą. Prenumeratoriems, užsisakiusiems laikrašį su atsiėmimu redakcijoje, siūloma pakeisti prenumeratos planą - gauti jį iš "Lietuvos pašto" darbuotojų tiesiai į savo pašto dėžutę namuose. Tų, kurie linkę ir toliau laikraštį pasiimti redakcijoje nuo šiandien laukia naujovės: leidžiant oro sąlygoms, staliukas su laikraščiais bus pastatytas prie lauko durų, o esant blogesnėms oro sąlygoms, tarpduryje, atskirtame nuo pagrindinių redakcijos patalpų stikline siena. Prenumeratoriams rekomenduojama joje neužtrukti, tačiau, kaip įsitikinome, jų koronavirusas itin negąsdina - pasiilgę bendravimo, žmonės mielai su "Palangos tilto" redaktoriumi pasikalba per stiklinę pertvarą, dalinasi savo istorijomis su šypsenomis veiduose. "Jūsų laikraštis mums - vienintelis informacijos šaltinis," - girdėjome ne iš vieno palangiškio. Ačiū, mielieji.

Jūsų komentaras:

CAPTCHAgeros širdies 2020-03-22 11:50 (IP: 78.57.203.118)
doras ir nuoširdus Redaktorius.Būkit sveikas

Taip pat skaitykite

Laiškanešiai išnešioja ne tik socialines išmokas, pensijas, leidinius bei siuntinius, tačiau nemokamai dalijo ir Savivaldybės atspausdintas skraujutes miestelėnams, kaip gyventi karantino metu. Vienintelis miesto laikraštis "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus viršininke Modesta Mėliūniene.


Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."


Karantinas palietė ir vienintelio Palangos laikraščio "Palangos tiltas" darbą.


Žinoma, koronavirusą mes įveiksime, nors jis laikinai sutrikdė ne tik Palangos, Lietuvos, bet ir viso pasaulio ritmą. Vienintelis Palangos laikraštis "Palangos tiltas" ieško inspiruojančių, viltį teikiančių drąsių palangiškių istorijų.


Užsisakiusieji laikraštį "Vakarinė Palanga" jaučiasi apgauti: redakcija pinigus už prenumeratą surinko, tačiau laikraščio po Naujųjų metų neleidžia. Pasipiktinę palangiškiai varsto Savivaldybės, teismo duris, reikalauja Palangos pašto darbuotojų grąžinti pinigus.


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas