Šarūnas Vaitkus: "Draudimas dėl alkoholio prekybos paplūdimiuose mus grąžina į gūdų sovietmetį"

"Palangos tilto" redakcija, 2020 02 10

Šiandien, vasario 10-ąją, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo LRT radijo laidoje "Ryto garsai", kurioje diskutavo apie draudimą pliažuose prekiauti nestipriais alkoholiniais gėrimais. Vyriausybė Seimui yra pateikusi įstatymo pataisas, kurios panaikintų šiuos draudimus, bet Seime reikalai nejuda - guli kažkur giliai stalčiuose , o vasara artėja.
"Šis draudimas sugrąžina mus į gūdų sovietmetį, kai alaus, vyno, šampano buteliai mirkdavo jūros vandenyje, jog atšaltų. Nežinau nei vieno Europos kurorto, kur pliaže nebūtų galima kavinukėje nusipirkti vyno ar alaus taurės. Toks neapgalvotas ir daugiau populistinis draudimas paskatins atsineštinio alkoholio masinį vartojimą, o juo labiau nelegalią išnešiojamąją prekybą alumi ir kitais gėrimais, nes už tokius pažeidimus numatytos juokingos 20 eurų baudos. Verslas netenka apie 200 darbo vietų ir tai niekam neįdomu? Apribojus pliažuose civilizuotai išgerti vyno ar alaus taurę, skatiname alkoholį atsinešti į pliažus iš prekybos centrų ir dideliais kiekiais? Kam tai naudinga ? Pagalvokime. Juolab, kad atsiradus pliažuose laikinoms ir tik 3 mėnesius veikiančioms kavinukėms, dingo nelegali išnešiojamaji prekyba alumi ir žinomi šūksniai "Šaltas alus "- savo asmeninėje Facebook paskyroje įrašą paliko meras Š. Vaitkus.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAPalangiskis 2020-02-11 11:28 (IP: 78.57.233.115)
Faktas, kad perlenkta lazda, kaip ir daug kur perlenkta. LT serga paranoja, o draudimai tokie išvis sužlugdys ir taip niūrią ir be jokio judesio, pramogų, darbo vietų provincija... Nzn ar Palangą galim vadinti kurortų? Kai pamatai užsienio kurortus tai Palangą yra tik eilinis baznytkaimis...

Taip pat skaitykite

Šiandien, vasario 10-ąją, Palangos meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo LRT radijo laidoje "Ryto garsai", kurioje diskutavo apie draudimą pliažuose prekiauti nestipriais alkoholiniais gėrimais.


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.


"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika: Krepšinis

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Viešosios paslaugos, už kurias atsakinga vietos valdžia, neturėtų būti pelno darymo objektas, įsitikinę merai, primygtinai raginami mokesčių mokėtojų pinigais sukurtą infrastruktūrą perduoti valdyti privačiam verslui. Vidurvasarį savivaldybes pasiekė Konkurencijos tarybos, Centrinės projektų valdymo agentūros ir Viešųjų pirkimų tarnybos grėsmingas raštas, kad, jei...


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."


Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas