Saulius Čepkauskas, "Vlasava" direktorius: "Jeigu sunku, ant sienos užlipdykite lapą popieriaus su žodžiais "Tikrai bus geriau!"

2020 03 21

Palangos tiltas“ paprašė žinomų miestelėnų pasidalinti asmeninėmis istorijomis, kaip karantino sąlygomis jie gyvena, kaip dirba, kad jiems dabar praskaidrina nuotaiką, kas teikia viltį ir kur jie ieško sielos ramybės. Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli. Dezinfekuojame autobusus kiekvieną dieną, instruktuojame vairuotojus kaip elgtis (šių eilučių autorius, važinėjantis beveik kiekvieną dieną iš Klaipėdos į Palangą ir atgal, gali paliudyti, kad visi „Vlasava“ autobusai blizgėte blizga ir net svaigina dezinfekcinių skysčių kvapais – L. J.). Klaipėdoje į miesto autobusus galima kol kas įlipti tik po vidurines duris, tačiau mes tokio įsakymo nesame sulaukę. Deja, kai kurių maršrutų į Klaipėdą ir Vilnių laikinai atsisakysime – gerokai sumažėjo keleivių srautai. Be to, Klaipėdos miesto savivaldybė remia savo vežėjus, mūsų – ne. Specialių būdų nuotaikai šiuo metu pakelti neturiu, tačiau žinau, kad visas gyvenimas – kaip kreivė. Tai ji „šauna“ aukštyn, tai smunka žemyn. Žinau, kad visiems ateis ir geresni laikai. Kam labai sunku, siūlau ant sienos ar ant popieriaus užsirašyti sakinį: „Bus geriau!” Kažkur skaičiau, kad tai padeda (šypsosi)."

Jūsų komentaras:

CAPTCHACintia Oliver 2020-04-05 04:05 (calvinlarry207@gmail.com / IP: 198.181.163.227)
Noriu pasinaudoti šia proga ir padėkoti puikiam vyrui, vardu Dr. Ajayi, už tai, kad jis padėjo man susigrąžinti savo sužadėtinę po 6 mėnesių išsiskyrimo su jo protėvio jam perduota rašybos galia, aš niekada netikiu burtais, bet nusprendžiau duoti jam bandymas, tiesą sakant, jis nustebino mane savo didele rašybos galia. Aš niekada negalvoju apie save tokiais liudijimais, bet darau tai, nes esu kupinas džiaugsmo, nes dabar esu laimingai vedęs. taigi, jei jums reikia rašybos kasatoriaus pagalbos bet kokiam rašybai, turėtumėte susisiekti su Dr. Ajayi per „WhatsApp“ arba „Viber“: +2347084887094 arba el. paštu: drajayi1990@gmail.com

Taip pat skaitykite

Laiškanešiai išnešioja ne tik socialines išmokas, pensijas, leidinius bei siuntinius, tačiau nemokamai dalijo ir Savivaldybės atspausdintas skraujutes miestelėnams, kaip gyventi karantino metu. Vienintelis miesto laikraštis "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus viršininke Modesta Mėliūniene.


Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."


Užsisakiusieji laikraštį "Vakarinė Palanga" jaučiasi apgauti: redakcija pinigus už prenumeratą surinko, tačiau laikraščio po Naujųjų metų neleidžia. Pasipiktinę palangiškiai varsto Savivaldybės, teismo duris, reikalauja Palangos pašto darbuotojų grąžinti pinigus.


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."


Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas