Septintą gimtadienį atšventusi „Sakura“ nesustoja keistis, tobulėti ir  išlikti patrauklia

Septintą gimtadienį atšventusi „Sakura“ nesustoja keistis, tobulėti ir išlikti patrauklia

2017 12 23

Dažnai girdime, kad verslas kurorte neišsilaiko dėl nepastovaus klientų srauto: vasarą jų – labai daug, žiemą – vienas kitas. Greičiausiai, verkšlena tik tie, kam nepasisekė, o kas užsispyręs laiko „vadžias rankoje“, tiems iššūkiai nėra baisūs. Vienas tokių – grožio centras „Sakura“ Palangoje.

Septintas gimtadienis – septyni laimingieji
Kurorto centre „Sakurą“ įkūrusi Renata Poškevičienė, pirmuosius klientus pakvietė 2010 metų gruodžio 18 dieną. Tad šią savaitę „Sakura“ šventė jau septintąjį gimtadienį. „Septynetas – magiškas skaičius. Ta proga norėjome surengti gražią šventę. Ir ne vien sau, o dar svarbiau – savo klientams, – sako grožio centro savininkė. – Sugalvojome gimtadienį sutikti pasipuošę japonišku stiliumi: darbuotojai, jų makiažas atitiko šios Rytų šalies aprangos spalvinę gamą, grožio salone stovėjo japoniškais gėrimais bei užkandžiais paruoštas stalas“.
R.Poškevičienė akcentuoja, kad į gimtadienio šventę buvo įtraukti ir klientai. Jie visą mėnesį pildė anketas, o gruodžio 18 d. viena pirmųjų „Sakuros“ klienčių, Vilma Vaitkuvienė ištraukė laimingųjų pavardes. Septyni grožio centro klientai laimėjo pasirinktoms paslaugoms nuolaidų net iki 50 procentų. Ir tai dar ne viskas. „Švenčiant gimtadienį, dar vieną žaidimą surengėme mūsų profilio socialiniame tinkle „Facebook“ sekėjams. Jie taip pat buvo kviečiami pasinaudoti „Sakuros“ paslaugomis, galėjo laimėti grožio paslaugų. Norėjome atsidėkoti savo lojaliems klientams, žmonėms, kurie vertina mūsų grožio centro specialistų profesionalumą“, – primindama, kad į Ganyklų gatvėje įsikūrusią „Sakurą“ grįžta, ne tik vietiniai, bet klientai iš kitų miestų bei žinomi žmonės, pasakoja R.Poškevičienė.

Konkurencija skatina veikti
Atsigręždama į praeitį, grožio industrijos atstovė sako, kad septyneri veiklos metai pralėkė trimyliais žingsniais. „Iš vienos pusės, Palangoje labai stipriai jaučiamas sezoniškumas, o tuo pačiu svyruoja ir klientų kaita. Iš kitos pusės, mūsų paslaugų sritį įtakoja konkurencija, kuri pastebimai auga. Tačiau aš visame kame stengiuosi įžiūrėti gerą įtaką. Sunkios, konkurencingos darbo sąlygos mus skatina veikti, nesustoti kelyje, tobulėti, atsinaujinti, – šypsosi grožio centro „Sakura“ vadovė.
R.Poškevičienė puikiai supranta, kaip svarbu išlaikyti klientus, pelnyti jų pasitikėjimą. Be to, juk ir reklama „iš lūpų į lūpas“ yra pati geriausia. Štai kodėl naujovės „Sakuroje“ – nuolatinis procesas, darbo dalis. Grožio centro savininkė sako, kad jos darbuotojai į savo darbą žiūri atsakingai, jam atsiduoda visiškai ir profesionaliai, o žinias nuolat tobulina įvairiuose mokymuose, kurie neretai vyksta ir užsienio šalyse. Grožio centre vyrauja teigiama aura, kolektyvas puikiai sutaria tarpusavyje, o tuo pačiu teigiamas emocijas perduoda ir jomis „įkrauna“ savo klientus.

Atsinaujinti ir tobulėti
Grožio centre naudojamos tik aukštos kokybės priemonės ir dirbama su žinomų gamintojų nustatytomis technologijomis, nuolat įsigyjama naujos įrangos, naudojami nauji kosmetikos produktai.. Taip pat „Sakuroje“ galima išbandyti technologijos naujoves: krioterapijos aparatą „Cryolift III“ (mezoterapija be adatų), vibracinį liekninimo masažuoklį „F-833“ (įvairioms kūno vietoms) ir kitų kūną puoselėjančių procedūrų. Sausio mėnesio pabaigoje rengiamasi visų patalpų remontui. Tad netrukus „Sakura“ savo klientus pasitiks atsinaujinusi.

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Su Jumis sveikinasi atsinaujinanti Lietuvos socialdemokratų partija(LSDP).


Palangos dailininkų kūrybinės grupės „Mostas“ steigėjas ir narysRomas Paulikas birželio 19 dieną atšventė savo 64-tąjįgimtadienį. Prieš ketvertą metų likimas lėmė menininkui išgirsti klastingos ligos diagnozę.„Tiesiai iš ligoninės atvažiavau įsavo jubiliejinę parodą,kurią suorganizavo Juozas Griušyskartu su mano draugais“, –...


Dažnai girdime, kad verslas kurorte neišsilaiko dėl nepastovaus klientų srauto: vasarą jų – labai daug, žiemą – vienas kitas. Greičiausiai, verkšlena tik tie, kam nepasisekė, o kas užsispyręs laiko „vadžias rankoje“, tiems iššūkiai nėra baisūs. Vienas tokių – grožio centras „Sakura“ Palangoje.


Šeštadienį, gruodžio 9 d., Kalėdų laukimo nuotaika pasklis po Šventąją – čia 17 val. bus įžiebta Kalėdų eglė.


Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.


Bet kurios autobusų stoties paskirtis – aiški, bet antrąjį gimtadienį švenčianti Palangos autobusų stotis išskirtinė – ji kai kuriems miestelėnams tapo ir susitikimų vieta.


Lopšelis-darželis „Nykštukas“ pasitiko„Nykštuko“ 44-ąjį gimtadienį tradiciškai– su vaikais, jų tėveliais ir pedagogais ruošė dovanas pagal skelbiamą temą.


Kalėdų šviesos miestas Palanga puošiasi naujais šventiniais akcentais – šeštadienį, gruodžio 6 d., 17 val. J. Basanavičiaus gatvėje bus įžiebta kalėdinių eglių alėja.


Penktadienio vakarą restauruotoje Kurhauzo skyriuje smagiai, spalvingai ir netgi saldžiai savo trečiąjį gimtadienį atšventė Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius. Aktyviems jo nariams, įvairiais renginiais – nuo pilietinių akcijų bei konferencijų iki miesto šventes papuošiančių koncertų – budinantiems ne tik Palangos jaunimą, bet ir visą miestą...


Gaivus pavasario dvelksmas „atskraidino“ Palangos kultūros centro šokių grupės „Banguolis“ 15-tąjį gimtadienį. Į šį, anot renginio vedėjo Nerijaus Stasiulio, „paaugliuką“ jubiliejinį kolektyvo koncertą, Senojoje gimnazijoje, atvyko tautinių šokių kolektyvai – Žiežmarių „Skaisgija“ (vadovas Stanislovas Vaitkevičius)...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius