„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

Lukas Kubilius, 2011-06-13
Peržiūrėta
6002
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.

 

Čempionais tapo Irma Dejutė, Austėja Arlauskaitė, Ignas Arlauskas, Edgaras Jokubauskas, Andrius Gramauskas, Aušrinė Mažulytė, Darius Merkulovas, Kasparas Aleknavičius. Vicečempionais tapo Ignas Andriekus, Benedikta Abaravičiūtė, Giedrė Grigūnaitė, Motiejus Pauliukevičius, Benas Butkevičius, Vytautas Liakas. Bronzos medalius laimėjo Aistė Jankauskaitė, Adelė Arcimavičiūtė, Jūratė Milašiūtė, Julija Balčiūtė, Haroldas Sarmalotovas, Domas Vitkauskas, Akvilė Laučytė.

Gerų mokytojų žodžių nusipelnė ir medalių neiškovojęs Benas Jankauskas, bei beveik po metų pertraukos į mokyklos gretas vėl sugrįžusi bei tikrą kovotojo charakterį pademonstravusi viena perspektyviausių savo amžiaus sportininkių Akvilė Laučytė.

Palangiškius treniruojantys karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas, Europos čempionas Lukas Kubilius bei asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi puikiu auklėtinių pasirodymu.

Tai buvo vienos paskutinių shodaniečių varžybų, prieš pradedant vasaros atostogas. Jau birželio 26d. karate kiokušin mokykla „Shodan“ organizuoja tradicines „Baltijos“ taurės varžybas, kuriose dalyvaus ne tik lietuviai, bet laukiame svečių iš Estijos, Latvijos, Lenkijos. Varžybos, kurios vyks „Neptūno“ sporto salėje prasideda 11val., tad kviečiame visus palangiškius ateiti bei pasigrožėti karatė kiokušin kovomis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos viršininku laikinai paskirtas Tadas Kalnutis, antradienį pranešė STT.


Palangos kultūros centas vasario 11 ir 13 dienomis kviečia į Palangą ir Šventąją kur laukia gausi Užgavėnių programa. 


Praeitais metais Lietuvoje kompensuojamuosius vaistus ir medicinos pagalbos priemones vartojo apie 1,2 mln. gyventojų. Tai yra 42 procentai prie pirminės sveikatos priežiūros įstaigų prisirašiusių gyventojų, rodo Valstybinės ligonių kasos atlikta analizė.  


Grupė „Saulės Kliošas“


Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog pirmadienį, lapkričio 9 d., pervedė pirmąją gyventojų skirtą paramą nuo pernai sumokėto GPM, apie 4 mln. eurų, organizacijoms, meno kūrėjams, profsąjungoms ir jų susivienijimams bei politinėms partijoms. O kas daugiausiai paramos gavo Palangoje? To „Palangos tiltas“ pasiteiravo Laimos Domarkienės, Klaipėdos AVMI atstovės spaudai.


Tremties prisiminimai gyvi ir po 70 metų

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 25 | Rubrika: Jūros vaikai

„Prisimenu viską, lyg tai būtų įvykę vakar“, – atsidūsta tremties duonos skonį pajutusi dar vaikystėje palangiškė Adelė Drungilienė. Praėjo lygiai 70 metų, kai traukinių vagonais buvo išgabenta tūkstančiai lietuvių į visišką nežinią. Daug žmonių iš tremties nebegrįžo, ten ir atgulė. Iki šiol gyvi liudininkai prisimina kiekvieną smulkmeną, o...


Šventosios miestelio sąsajų su kaimynine Latvija liudininkai –senieji šventojiškiai, latvių, dar prieš keletą šimtmečių apsigyvenusių šiame pajūrio ruože, palikuonys.Kaip jie čia įsikūrė, padėtų suprasti ištrauka iš M. Balčiaus „Šventosios žemupio istorijos“:„Pagal 1410 metų Torunės taikos sutarties ir...


Į mūsų kurortą atvykstantys svečiai miesto biudžetą kasmet papildo lėšomis, kurios skiriamos tam, kad Palanga taptų gražesnė, patrauklesnė, o jos vardas kuo garsiau skambėtų Lietuvoje ir už jos ribų. Per tris vasaros mėnesius surinkta kiek per pusę milijono litų vadinamojo „pagalvės“ mokesčio, o „ratuoti“ poilsiautojai nuo gegužės 15 iki rugsėjo 15 sumokėjo per...


Dešimtmetį Renaldą Seibutį jo tėtis Vytautas pirmą kartą nuvežė į krepšinio treniruotę Kretingoje. Tačiau vaikinas ten ilgai neužsibuvo ir jau po metų žaidė Palangos sporto centro komandoje, kurioje ir prasidėjo jo kilimas į krepšinio olimpą.


Moksleivių klubo dovanos vaikams

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 01 | Rubrika: Miestas

Moksleivių klubo mokiniai ir vadovai birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – paminėjo itin smagiai. Ypatingai darbštūs ir kūrybingi vaikai susirinkusiems svečiams padovanojo įsimintiną šventę, kurioje svarbiausi buvo visi augantys talentingieji vaikai. Moksleivių klubo vadovai nepamiršo savo ugdytinių ir kuo nuoširdžiausiai padėkojo už pademonstruotą kūrybiškumą, iniciatyvumą ir...


Renginių kalendorius