„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

„Shodan” karate mokykla sėkmingai kovojo Vilniuje

Lukas Kubilius, 2011 06 14

Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.

 

Čempionais tapo Irma Dejutė, Austėja Arlauskaitė, Ignas Arlauskas, Edgaras Jokubauskas, Andrius Gramauskas, Aušrinė Mažulytė, Darius Merkulovas, Kasparas Aleknavičius. Vicečempionais tapo Ignas Andriekus, Benedikta Abaravičiūtė, Giedrė Grigūnaitė, Motiejus Pauliukevičius, Benas Butkevičius, Vytautas Liakas. Bronzos medalius laimėjo Aistė Jankauskaitė, Adelė Arcimavičiūtė, Jūratė Milašiūtė, Julija Balčiūtė, Haroldas Sarmalotovas, Domas Vitkauskas, Akvilė Laučytė.

Gerų mokytojų žodžių nusipelnė ir medalių neiškovojęs Benas Jankauskas, bei beveik po metų pertraukos į mokyklos gretas vėl sugrįžusi bei tikrą kovotojo charakterį pademonstravusi viena perspektyviausių savo amžiaus sportininkių Akvilė Laučytė.

Palangiškius treniruojantys karate kiokušin mokyklos „Shodan“ mokytojas, Europos čempionas Lukas Kubilius bei asistentas Aivaras Baltmiškis džiaugiasi puikiu auklėtinių pasirodymu.

Tai buvo vienos paskutinių shodaniečių varžybų, prieš pradedant vasaros atostogas. Jau birželio 26d. karate kiokušin mokykla „Shodan“ organizuoja tradicines „Baltijos“ taurės varžybas, kuriose dalyvaus ne tik lietuviai, bet laukiame svečių iš Estijos, Latvijos, Lenkijos. Varžybos, kurios vyks „Neptūno“ sporto salėje prasideda 11val., tad kviečiame visus palangiškius ateiti bei pasigrožėti karatė kiokušin kovomis.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Net šešias dešimtis fotografijos darbų Birutė Mockuvienė demonstruoja asmeninėje parodoje „Gidai - sustabdytos akimirkos.“


  Palangos krepšinio sirgaliai tokio viesulo krepšinio aikštelėje kaip kurorto reprezentacinio krepšinio klubo „Palangos kuršiai“ legionierius Jalen Ross Riley dar nematė. Per dešimt žaistų rungtynių Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ketveriose jis pelnė daugiau kaip 30 taškų. Net dukart per mėnesį jis tapo...


Ar žinote, kad 2016-ieji buvo ir vietos bendruomenių metai? Nenuostabu, jeigu apie tai informacijos jūroje ničnieko negirdėjote. O gal galėtumėte išvardinti nors pusę iš daugiau kaip 40 Palangos miesto savivaldybėje savo veiklą įregistravusių asociacijų ir bendruomenių? Pakėlėte antakius: iš kur jų tiek?! Kaip rodo Registrų centro duomenys, kurorte jų yra būtent tiek, nors...


Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.


Vasario 14 d. Palanga pramogautojus pakvies į vieną iš gražiausių žiemos renginių kurorte – Stintų šventę. Kaip vyksta pasirengimas šiai šventei, trečiadienį aptarti susirinko atsakingi Palangos savivaldybės administracijos specialistai, miesto tvarkytojai, verslininkai, kultūros darbuotojai bei specialiųjų tarnybų atstovai.


Tęsdami jau tradicija tapusius Palangos miesto savivaldybės administracijos ir Šventosios seniūnijos bendruomenės darbinius susitikimus, mėnesio viduryje susirinkę bendruomenės atstovai išklausė Savivaldybės administracijos direktorės Akvilės Kilijonienės pristatyto Palangos miesto strateginės veiklos plano, apimančio 2015–2017 metų laikotarpį, metmenis. Didžiausias...


Popiežiaus Honorijaus III 1217 metų išleista bule skatina skelbti Evangeliją ,,Nenugalimiesiems Kristaus karžygiams “.


81 metų palangiškis Petras Piktuižis neprisipažįsta savo tėvų sodyboje nužudęs jaunesniojo brolio žmoną. Esą jis tą dieną, kai įvyko nelaimė, skynė obuolius, o vėliau išvažiavo namo ir nežino, kas atsitiko.


Ilgamečiui Sporto centro direktoriaus pavaduotojui Stanislovui Kašinskui, išėjus užtarnauto poilsio, šioms pareigoms užimti bus skelbiamas konkursas. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Savivaldybės įstaigos Sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas, šiuo metu yra ruošiami nuostatai bei konkurso sąlygos. „Konkursą planuojama skelbti kitą savaitę. Visa konkurso medžiaga bus patalpinta įstaigos...


Kelių eismo taisyklėse yra numatyta, jog žmonės privalo savo padangas iš vasarinių į žiemines pasikeisti iki lapkričio 1 dienos. Tačiau policijos pareigūnai vairuotojų nebaudžia iki lapkričio dešimtos dienos, o paprasčiausiai perspėja ir paragina kuo greičiau pasikeisti padangas. Kaip į šiuos reikalavimus reaguoja palangiškiai? Ar autoservisai „lūžta“ nuo žmonių antplūdžių?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius