„Shodaniečiai“ iš Europos čemionato grįžo su dviem medaliais

1939
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Čekijos sostinėje Prahoje vykusiame Europos karate kiokušin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionate Palangos karate kiokušin mokyklos ,,Shodan“ auklėtiniai iškovojo 2 medalius.
Merginų tarpe, U18 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje virš 65kg čempionės vardą trečiąkart iš eilės iškovojo Julija Balčiūtė. Kelias link pirmos vietos buvo nelengvas – jai teko įveikti 4 varžoves. „Shodanietė“ pirmoje kovoje įveikė bulgarę Viktoriją Trendafilova, ketvirtfinalio kovoje įrodė savo pranašumą prieš Lenkijos kovotoją Natalia Smith, pusfinalyje nepaliko jokių vilčių rumunei Kamilai Szikszal, o finale taip pat per pagrindinį laiką akivaizdžia persvara įveikė danę Lisa Sander Suhl.
Vaikinų tarpe, U20 amžiaus grupėje, -70kg svorio kategorijoje 3 vietą laimėjo Ronaldas Rusys. „Shodanietis“ efektinga technika įveikė ketvirtfinalio kovoje jam atitekusį varžovą iš Lenkijos Mateusz Wawrenzskij. Deja, pusfinalio kovoje teko pripažinti gruzino Vasiko Lomsadze pranašumą.
Garbingai kovojo, tačiau medalių nepavyko iškovoti Aistei Jankauskaitei, Gretai Bagdonaitei, Benediktai Abaravičiūtei, Kristupui Balčiūnui.
Karate kiokušin mokyklos ,,Shodan” treneriai didžiuojasi puikiais ugdytinių rezultatais bei tikisi, kad aukšto lygio apdovanojimų tik daugės.
„Shodan“ info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos mobilusis punktas ilgina darbo laiką – nuo sausio 25 d., antradienio, mobilusis punktas dirbs dviem pamainomis.

Nuo pirmadienio, liepos 26 d., įsigaliojus naujam darbų ir veiklos sričių sąrašui, kurių atstovai privalo profilaktiškai periodiškai tikrintis dėl COVID-19 ligos, Palangos mobiliajame punkte padidinamos darbo apimtys – pradėta dirbti dviem pamainomis.

Dar vienas fantastinis FK „Gintaras“ 2009, 2010 bei 2011 metų komandų savaitgalis laikinojoje sostinėje, Kaune.

Po priverstinės pertraukos dėl karantuni gintariniai berniukai vyko į pirmąjį savo turnyrą „Kaunas Football Fest“, iš kurio 2009 metais gimusių Palangos berniukų komanda grįžo su 1 vietos taure rankose! 2010 metais gimusių berniukų komanda taip pat nenuvylė ir užėmė garbingą II-ąją vietą . Turnyre dalyvavo komandos iš Panevėžio, Vilniaus, Kauno.

Garsus Lietuvos boksininkas, olimpietis, 2014 metų „Lietuvos balso“ finalininkas Daugirdas Šemiotas neseniai su draugais grįžo iš Šiaurės Italijos, paties koronaviruso epicentro ir kartu su dviem savo kelionės draugais save dviem savaitėms užsidarė karantinui Palangoje.

Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.

Balandžio mėnesio pradžioje Kėdainiuose vykęs Lietuvos kiokušin karate jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatas Palangos karate kiokušin mokyklai ,,Shodan” buvo labai sėkmingas – iškovoti 5 aukso ir 1 sidabro medalis.

Palangos shodaniečiai iškovojo kelialapius į Europos čempionatą

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18 m. karate kyokušin čempionatas išaiškino pajėgiausius Lietuvos kovotojus. Daugeliui palangiškių tai buvo pirma patirtis jaunių čempionate, kuriame jau kovojama be korpuso ir rankų apsaugų, taipogi teko jėgas išbandyti su metais vyresniais bei jau patirtį turinčiais kovotojais. Nepaisant to, Palangos karate...

Su medaliais rankose

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 11 30 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ komanda atlaikė sunkų išbandymą, kovodama LKF DnB NORD Mažosios taurės finalo varžybose. Patekusi į geriausiųjų ketvertą, palangiškių komanda pirmosiose „išlikimo“ varžybose susidūrė su sunkumais, kuriuos sukėlė iš Mažeikių į Šventąją  atvykę krepšininkai, tačiau vėliau, kovodami mažajame finale, apgynė savo vardą ir tapo trečios vietos...