Šių metų „Ačiū“ turą „Maxima" užbaigs Palangoje su 300 kilogramų šventinių tortų

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 06

Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ rengiamas „Ačiū“ turas šių metų keliones po Lietuvą ateinantį penktadienį, gruodžio 13 d., užbaigs Palangoje. Jau netrukus paaiškės ir naujos kryptys po Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuos 2020-aisiais aplankys „Ačiū“ turas. Ateinantį savaitgalį palangiškius „Maxima“ vaišins 300 kilogramų šventinių tortų ir pasiūlys akcinių prekių iš „P“ raidės. Jomis bus prekiaujama gruodžio 13-15 dienomis „Maxima XX“ parduotuvėje, adresu Klaipėdos pl. 42.

„Ačiū“ turas yra skirtas mums visiems priminti, kad augti galime tik bendradarbiaudami ir jausdami dėkingumą už bendrą darbą bei buvimą kartu. Prekybos tinklas sėkmingai gyvuoja jau 27 metus ir už tai esame dėkingi visiems mūsų bendruomenės nariams – tiekėjams, pirkėjams ir darbuotojams. Atvykstame į Palangą, kad asmeniškai padėkotume savo partneriams ir darbuotojams, o pirkėjams atvešime išskirtinių pasiūlymų ir saldžių vaišių.

Užbaigiame šių metų keliones, kad sugrįžtume kitąmet ir padėkotume dar didesniam ratui savo klientų ir partnerių visoje Lietuvoje. Džiaugiuosi, kad turas šiemet finišuoja daugeliui Lietuvos žmonių artimoje ir mylimoje Palangoje“, – sako prekybos tinklo „Maximos“ vadovė Kristina Meidė.

Gruodžio 13-osios rytą Palangos miesto savivaldybėje meras Šarūnas Vaitkus kartu su K. Meide susitiks su Palangos gamintojais, kurių produkciją renkasi ir mėgsta didžiausio Lietuvos prekybos tinklo pirkėjai.

O jau nuo 12 valandos „Maxima XX“ parduotuvėje, kuri veikia adresu Klaipėdos pl. 42, prasidės išskirtinai tik Palangai skirtos „Ačiū“ turo akcijos pradžia. Čia palangiškiai taip pat bus kviečiami pasivaišinti didžiuliais šventiniais tortais. Jų „Maximos“ konditerijos meistrai iškeps net 300 kilogramų.

Nuo penktadienio vidurdienio ir visą savaitgalį šioje didžiausioje Palangos „Maximoje“ vyks prekyba akcinėmis prekėmis, kurių pavadinimai prasideda – „P“ – pirmąja miesto pavadinimo raide.

Palangiškiams skirtų pasiūlymų sąraše bus didieji greipfrutai „Pomelo“ – iškart 3 už 1 eurą, net 2 indeliai pomidorų padažo (2x500 g) už 1 eurą, skirtingų spalvų ir dydžių pirštinės po 1 eurą, medaus pyrago (350 g.) už 1 eurą, taip pat „Alitos“ nealkoholinis putojantis vynas po 2 eurus.

Išskirtiniais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidurdienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, gruodžio 15-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Stengiamasi, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

„Maximos“ „Ačiū“ turas šiemet jau aplankė 8 miestus – Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Druskininkus, Radviliškį, Ukmergę ir Telšius. Kampaniją planuojama 2020 m. toliau tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ ateinančiais metais toliau sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.


Lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ rengiamas „Ačiū“ turas šių metų keliones po Lietuvą ateinantį penktadienį, gruodžio 13 d., užbaigs Palangoje. Jau netrukus paaiškės ir naujos kryptys po Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuos 2020-aisiais aplankys „Ačiū“ turas. Ateinantį savaitgalį palangiškius „Maxima“...


"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika: Krepšinis

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."


Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur


Už viską Tau, Mokytojau, ačiū...  14

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 10 07 | Rubrika: Miestas

Penktadienio vakarą jauki „Ramybės“ kultūros centro salė vos talpino šypsenomis ir džiaugsmu švytinčius Palangos mokytojus: čia profesinės šventės – Mokytojo dienos – išvakarėse rinkosi Palangos pedagogų bendruomenės, skaičiuojančios per 400 narių, atstovai ir juos pasveikinti atvykę garbūs svečiai. „Už viską Tau, Mokytojau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius