Socialiai remtinų šeimų vaikai atostogaus

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 22

Palangos miesto savivaldybė skyrė per 20 tūkst. litų vaikų iš socialiai remtinų šeimų poilsiui organizuoti.

 

Nupirks 40 kelialapių

Kaip informavo Palangos vaiko teisių apsaugos tarnybos vadovė Emilija Lapėnienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo įsakymu patvirtinti šioms funkcijoms vykdyti pinigai. Pasak vedėjos, šiemet finansinė situacija įtempta ir baimintasi, kad vaikams, kuriems reikia pagalbos, nebebus galimybių pailsėti. Tačiau už minėtą sumą bus nupirkta 40 kelialapių, kainuojančių apie 500 litų.

 

Pernai ilsėjosi trys dešimtys vaikų

Anot E.Lapėnienės, apklausos būdu bus išaiškinta, kurioje stovykloje palangiškiai galės ilsėtis. Pernai vasarą buvo nupirkti 32 kelialapiai ir kurorto nepasiturinčių šeimų vaikai atostogavo  stovykloje „Kunigiškės“. Tačiau, pasak vedėjos, sąlygos minėtoje stovyklavietėje daugelio jų netenkino ir būta atvejų, kai jie, nesulaukę skirtos dešimties dienų pamainos laikotarpio, grįždavo namo.


Idealiausia – arčiau namų

Vaiko teisių apsaugos tarnybos vadovės E.Lapienienės nuomone, idealiausia būtų nupirkti kelialapius į stovyklą „Raganė“, įsikūrusią tarp Monciškių ir Šventosios. Jos nuomone, minėtoje stovykloje, apsuptoje pušynų ir netoli jūros, vaikams yra sudarytos puikios sąlygos atostogauti. „Tėvai norėtų, kad atžalos nebūtų vežamos į tolimesnes vietoves, net ir į Girulių stovyklavietes, nes sunkmetis koreguoja ir išlaidas kelionei, ir riboja galimybes. Kuo vaikai arčiau, tuo patogiau tėvams juos aplankyti bei prižiūrėti,“ – sakė Vaiko teisių apsaugos tarnybos vadovė E.Lapėnienė. 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis daugiau kaip 550 vaikų ir jų globėjų neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausių per visas vasaros atostogas – praėjusį šeštadienį bei sekmadienį daugiau kaip pusė tūkstančio vaikų, į didžiausią šalies kurortą daugiausiai suvažiavę iš globos namų, socialiai remtinų šeimų, pirmą kartą pamatė jūrą.


Praėjusį ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje nuotaikingu renginiu paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Gražus oras taip pat prisidėjo prie organizuotos šventės.


Penktadienį Šventosios seniūnijos vietos bendruomenės tarybos posėdyje paskirstytos Vietos bendruomenių savivaldos programai iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos skiriamos lėšos. Į beveik 17 tūkst. litų pretendavo penkios programos, kurioms įgyvendinti prašyta per 24 tūkst. Lt. Posėdžio metu nuspręsta visiškai patenkinti trijų programų poreikius...


Pernai Palangos miesto savivaldybė pagaliau pardavė buvusį lopšelį-darželį „Saulutė“. Kaip rašoma Tarybos posėdyje patvirtintoje Savivaldybės turto privatizavimo komisijos 2013-ųjų metų veiklos ataskaitoje, už viešo aukciono būdu parduotą privatizuojamą objektą – pastatą su priklausiniais Gintaro g. 13 – gauta 1 mln. 296 tūkst. Lt, iš kurių už patį pastatą – 720 tūkst. Lt, o už objektui...


Kurhauzo restauracijai – papildomi 500 tūkst. litų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 11 04 | Rubrika: Miestas

Palangos Kurhauzo restauracijos ir vidaus pritaikymo darbams Kultūros ministerija papildomai skyrė pusę milijono litų – tokią  žinią kultūros ministras Šarūnas Birutis telefonu pranešė Palangos merui Šarūnui Vaitkui. „Tai – puiki žinia Palangai ir palangiškiams“, – sakė kurorto vadovas.


Baigiantis mokslo metams mokiniai ir jų tėveliai ima žvalgytis, kaip smagiau praleisti vasaros laiką. Visi su malonumu juo džiaugtųsi rengiamose stovyklose, vietoj to, jog vaikai šlaistytųsi gatvėse be veiklos. Šiemet dvigubai daugiau vaikų iš mažas pajamas gaunančių šeimų stovyklaus konkursą nugalėjusioje „Raganės“ stovykloje. „Palangos miesto...


Vaikų džiaugsmas nuaidėjus paskutiniam mokslo metų skambučiui – beribis. Prasideda atostogos.  Beje, ekonominis sunkmetis diktuoja sąlygas. Daugumai tėvų iškyla dilema, ar jų atžalos atostogas praleis prie kompiuterio, ar šlaistysis kieme, o gal kaime, jei yra tokios galimybės.


Daugėja socialiai pažeidžiamų žmonių

‚Palangos tilto“ informacija, 2010 02 10 | Rubrika: Miestas

Augant bedarbių skaičiui, atsiranda vis daugiau socialiai pažeidžiamų žmonių. Pristigus pajamų tenka ieškoti išeities iš susiklosčiusios keblios padėties, todėl vis daugiau žmonių kreipiasi į Socialinės rūpybos skyrių, tikėdamiesi gauti maisto davinių. Šiais metais priimti jau 226 prašymai ir prognozuojama, kad skaičius dėl skurdžios materialinės padėties augs.


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Socialiai remtinų šeimų vaikai atostogaus

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 04 22 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybė skyrė per 20 tūkst. litų vaikų iš socialiai remtinų šeimų poilsiui organizuoti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas