Sušlubavus vairuotojo sveikatai į medžius rėžėsi autobusas „Klaipėda-Palanga“

Sušlubavus vairuotojo sveikatai į medžius rėžėsi autobusas „Klaipėda-Palanga“

"Delfi", 2013 06 03

Praėjusį ketvirtadienį, apie 12.30 val., netoli Palangos per maršrutinio mikroautobuso „Klaipėda-Palanga“ avariją sužeista moteris.
53 metų autobuso vairuotojas Gediminas M. pasakojo, kad važiavo nuo Klaipėdos pusės. Apsisukimo vietoje praleido automobilius, važiuojančius nuo Palangos link Klaipėdos, ketindamas į Palangą nukakti senuoju keliu. Pasuko, tačiau link Nemirsetos jau nebeįsuko. Vairuotojui staiga pasidarė bloga ir 20-ies vietų keleivinis autobusas atsidūrė miške.
Vairuotojas buvo blaivus, medikų pagalbos jis atsisakė. Tačiau ligoninėje atsidūrė viena iš 5 keleivių - jai sumušta galva. Manoma, kad moteriškė susižalojo atsitrenkusi į priekyje buvusios sėdynės atlošą.
Pajūryje ne kartą yra įvykusios skaudžios avarijos dėl vairuotojus apėmusio silpnumo ar epilepsijos priepuolių. Kai kurios baigėsi tragiškai.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Nuvirtęs medis sukėlė avariją

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 09 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 8 dieną, 19,00 val., Palangos m. Liepojos plente užfiksuotas eismo įvykis. Atvykus ugniagesiams, išsiaiškinta, kad ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Greta jo į mišką buvo nuvažiavęs ir tarp medžių įstrigęs automobilis „VW Golf“. Medis supjaustytas į dalis ir patrauktas į šalikelę. Automobilis ištrauktas iš...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Girto vairuotojo vairuojamas automobilis naktį iš sekmadienio į pirmadienį Palangoje rėžėsi į tvorą ir ją išvertęs vos nesugriovė namo. Apie incidentą socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė „Reidas TV“. 


Ketvirtadienį, apie 11.30 val., kelyje Klaipėda-Palanga užsiliepsnojo autobusas. Autobusu važiavo 45 žmonės, jie spėjo pabėgti, įvykio metu niekas nenukentėjo. Dėl šios nelaimės nusidriekė milžiniškos spūstys kelyje Klaipėda-Palanga. 


Lietuvai priklausančioje Baltijos jūros teritorijoje galima įrengti apie 3,35 gigavato (GW) vėjo turbinų, o geriausios vietos vėjo parkų vystymui – 30 km nuo kranto ties Šventąja, netoli sienos su Latvija, rodo Energetikos ministerijos užsakymu atlikta mokslininkų studija.  


Mirė mikroautobuso partrenkta moteris

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 17 | Rubrika: Kriminalai

Skaudi nelaimė ketvirtadienį įvyko Palangoje. Kovo 14 d., apie 9 val., Palangoje, Aguonų take, važiuodamas atbuline eiga mikroautobusas partrenkė taku ėjusią 84 metų moterį, kuri dėl įvairių kūno sužalojimų buvo paguldyta į ligoninę. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė informavo, kad apie 11 val. ligoninėje moteris mirė.


Šiandien popiet Liepojos plente, netoli Šventosios, įvyko didelė avarija. Žuvo kretingiškis.


Praėjusį ketvirtadienį, apie 12.30 val., netoli Palangos per maršrutinio mikroautobuso „Klaipėda-Palanga“ avariją sužeista moteris.


Siautėjęs vėjas apdraskė miesto medžius

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 07 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį siautėjęs stiprus vėjas nepaliko nuošaly ir Palangos. Vėjo gūsiai siaubė kurorto medžius, laimei, nepridarę žalos miestelėnams. Sekmadienio vakare prasidėjusi audra įsisiautėjo naktį. Pakilusios bangos iš apačios aptalžė Palangos tiltą – išmušė keletą jo lentų. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, tilto remontas kainavo apie tūkstantį...


R. Palaitis: Lenkijoje man suplėšė seno modelio vairuotojo pažymėjimą

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 14 | Rubrika: Miestas

Vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis perspėja, kad seno modelio vairuotojo pažymėjimus turintys vairuotojai iš Lietuvos užsienyje gali turėti nemalonumų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius