Gatvės apklausa

Klausimas: Žymūs Palangos vyrai bučiuoti moterų per Kovo 8-ąją nebijojo

-Man ir mano aplinkos moterims Kovo 8-oji yra didelė šventė. Ir anksčiau, ir dabar dovanu gėlių. Ir mamai, ir savo sužadėtinei. Man tie priekabiavimo skandalai - tarsi išpūstas „burbulas.“ Atrodo, kad kai kurie žmonės nežino kuo užsiimti.

- Dovydas Petrošius, verslininkas

-Man tai – šventė. Gėlių dovanojau žmonai ir trims dukroms. Man atrodo tie seksualinio priekabiavimo skandalai - neaktualūs. Aš žinau ribas, kas galima, o kas ne (su moterimis), dėl to nebijau, kad mane koks nors nekaltas bučinys gali „pasivyti“ po dešimt metų.

- Svajūnas Bradūnas, architektas

-Man ir mano moterims Kovo 8-oji – viena pagrindinių švenčių. Gėlių Kovo 8-ąją įteikiau ne tik žmonai, bet ir abiem dukroms, uošvei. Kol kas apkabinti ir pabučiuoti moterų nebijau (juokiasi). Manau, kad moteris reikia bučiuoti daugiau ir dažniau (juokiasi). Dabar vienas bučinys – jau priekabiavimas, bet reikia pabučiuoti moterį šimtą kartų. Tegul tai būna norma kiekvienam vyrui (juokiasi).

- Ernestas Doržinkevičius, sambo-dziudo treneris

-Gėlių įteikiau bene dešimčiai moterų darbe, taip pat jau ryte pasveikinau žmoną ir dukrą. Man atrodo, kad šiais „feisbukų“ laikais teisingumą vykdo ne teismas, o socialiniai tinklai. Jeigu yra tinkama proga, aš tikrai nebijau moters – kolegės ar panašiai – pabučiuoti. Man keistai atrodo, kad dabar kiekviena pikta mergina vyrui gali sugriauti gyvenimą, net nepateikdama jokių įrodymų, kas nutiko prieš daugelį metų.

- Dainius Drungilas, verslininkas
Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius