Šventojoje nugriaudėjo antrasis paplūdimo baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“

Šventojoje nugriaudėjo antrasis paplūdimo baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“

2017 06 12

Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.
Baikeriai suvažiavo ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienio: Vokietijos, Danijos, Olandijos, Anglijos, Airijos, Latvijos, Estijos, Skandinavijos šalių, buvo galima sutikti net legendinio „HellsAngels“ klubo atstovų iš JAV.
Pirmieji „plieniniai žirgai“ Šventosios gatvėse pasirodė jau ketvirtadienį, birželio 8 d., ir galingieji motociklai netruko tapti bene didžiausia šiemetinio birželio atrakcija Šventojoje. Tai nestebina – vien jau galimybė vienoje vietoje išvysti tiek įspūdingų motociklų yra verta dėmesio. Įspūdį smalsuoliams daro ne tik plieniniai žirgai, bet ir patys specifine apranga pasidabinę patys baikeriai.
Festivalio dalyvių amžius buvo labai įvairus. Kaip sako patys baikeriai, norint suprasti, kodėl netgi sulaukusieji solidaus amžiaus (beje, tarp baikerių – vis daugiau dailiosios lyties atstovių) sėda ant motociklo, reikia tai išbandyti pačiam. Tuomet daugiau klausimų nebekils, o ir noro nulipti nuo motociklo nebejausite.
Paplūdimio baikerių festivalis Šventojoje – nemokamas renginys, kuriam finansinę paramą suteikė Palangos miesto savivaldybė.
Festivalio organizatoriusVaidas Šimaitis, kuris yra baikerių klubo „Saulė“ prezidentas, sakė, jog idėja surengti šį renginį kilo viešint Austrijoje vykstančiame nemokamame baikerių festivalyje, kuriame net buvo užfiksuotas Gineso rekordas, kai į vieną koloną išsirikiavo 70 tūkstančių motociklininkų, o kasmet renginys privilioja apie 250 tūkst. baikerių.
„Visi kiti baikerių renginiai yra mokami. Todėl nusprendėme Lietuvoje taip pat organizuoti vieną nemokamą, bet patį didžiausią baikerių suvažiavimą pajūryje. Šventąją pasirinkome todėl, kad joje apsistoti gali visi: tiek mažas pajamas turintys, tiek turtingi svečiai. Paprastai birželio pradžioje dar sezonas neprasidėjęs, tad baikerių suvažiavimas džiugina ir kurorto verslininkus“, – sakė V. Šimaitis.
Keturias dienas trukusiame festivalyje buvo gausu pramogų. Baikeriai ne tik demonstravo savo plieninius žirgus ir rinko labiausiai perdarytą, ekstravagantiškiausią motociklą, gražiausią bagerį, gražiausią boberį, gražiausiai nudažytą motociklą bei daugiausiai žiūrovų simpatijų pelniusį.
Motociklininkai surengė įspūdingą paradą iš Šventosios į Palangą ir atgal. Norintiesiems buvo surengta ekskursija į motociklų muziejų Telšiuose. Baikeriai varžėsi paplūdimio tinklinio, futbolo varžybose, traukė virvę, vyko galiūnų varžybos.
Festivalio scenoje vyko gyvos muzikos koncertai, kuriuose pasirodė Šarūnas Kizla& Aurimas Kazlauskas su grupe „MannedSpacecraft”, „Oldlabel“, „Fire it up“, „Overdriveinstinct“, „Štabas“, „RoadKill“, „IronWings“, „69 danguje“. Labiausiai laukiama festivalio viešnia – bliuzo pradininkė iš Čikagos GranaLouise& „TroubleMaker” surengė įspūdingą pasirodymą šeštadienio vakarą.
„Džiaugiamės, kad festivalis auga. Kitąmet ketiname jį dar labiau išplėsti, pastatyti dvi scenas. Nuoširdžiai tikimės, kad Šventoji taps Lietuvos baikerių sostine ir baikeriai išgarsins Lietuvos pajūrį pasaulyje“, – vylėsi V. Šimaitis.

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Šventojoje jau devintą kartą sukviestas respublikinio lygio tradicinis festivalis „Nepalikim su negalia vienų“. Tai renginys, sklidinas muzikos, dainų, šokių, šypsenų ir neblėstančių linksmų nuotaikų. Festivalio dalyviai rinkosi Švenčiausiosios Mergelės Marijos Jūros žvaigždės bažnyčioje. Šia proga buvo aukojamos iškilmingos...


Jau birželio 7-10 dienomis, trečius metus iš eilės, vasaros sezoną Šventojoje atidarys paplūdimio baikerių ir muzikos festivalis „Beach Bike Fest“. Baikerius vienijantis festivalis sutraukia lankytojus iš visos Europos ir su dideliu trenksmu atidaro vasaros sezoną Šventojoje.


Vos savaitė liko iki trečiojo baikerių festivalio „BeachBikeFest“ Šventojoje. Jo siela ir organizatorius Vaidas Šimaitis šiomis dienomis vos bluostą sudeda. „Įsitikinęs, kad bus didelė ir smagi šventė. Per keturias dienas tikimės sulaukti apie 2 tūkst. baikerių, visus linksmins 23 muzikos grupės, ir roko, ir popso, kad visi būtų patenkinti“...


„Palangos tilto“ leidžiamas vasaros leidinys, žurnalas „Palanga ir Lietuvos pajūris 2017“ Palangos ir visai pajūrio bendruomenei pristatytas praėjusią savaitę. Visiškai naujutėlį, dar dažais kvepiantį žurnalą turėjo galimybę pavartyti visi atvykę į pristatymą, kuris vyko, kaip ir dera vasaros leidiniui, pajūryje.


Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.


Birželio 8-11 dienomis Šventojoje vyksta antrasis Paplūdimio baikerių festivalis. Kad netrūktų pramogų, organizatoriai – Palangos miesto savivaldybė bei asociacija Palangos miesto „Saulės“ klubas – parengė turiningą bei renginių turtingą programą. Festivalio renginiai vyks centrinėje Šventosios aikštėje, visi jie – nemokami.


Birželio 8-11 d. įvyksiančioje šventėje Šventojoje, Prieplaukos gatvėje, tikimasi sulaukti kelių tūkstančių baikerių iš beveik 20 šalių.


„Nepalikim su negalia vienų“ – tokiu pavadinimu tarptautinis dainų, šokių ir muzikos festivalis jau penktą kartą šurmuliavo Šventojoje. Sveikatos centre „Energetikas“ vykusį renginį, įgyvendindama Regionų kultūros projektą, mažinantį kultūrinę ir socialinę atskirtį, organizavo viešoji įstaiga „Elijos vėjarožė“.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Šventojoje šurmuliavo tolerancijos mokantis festivalis

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 20 | Rubrika: Kultūra

Visa Šventoji praėjusį savaitgalį įsitraukė į šventinį šurmulį bei kartu su neįgaliaisiais linksminosi jau IV-ajame tarptautiniame dainų, šokių ir muzikos festivalyje „Nepalikim su negalia vienų“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius