Tarnautojas nenori būti „mėtomas“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 21

Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Bernardas Skersys kreipėsi į Klaipėdos apskrities administracinių ginčų komisiją dėl savivaldybės Administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo veiksmų. Tarnautojas paprašė ištirti, ar teisėtai direktorius jį iškeldino iš Architektūros ir urbanistikos skyriaus patalpų.

 

Perkraustė be sutikimo

Komisijai pateiktame skunde B.Skersys teigia, jog lapkričio 27 dieną skyriuje apsilankęs V.Kuznecovas pareiškė, kad keičiama jo, kaip vyriausiojo specialisto, darbo vieta. Pastaroji perkeliama į to paties pastato antrąjį aukštą, kur įsikūręs savivaldybės Verslo ir turto  skyrius. Anot B.Skersio, pasiteiravus apie motyvus, lėmusius tokį sprendimą, direktorius paaiškino, kad esą bus geresnės darbo sąlygos. Vyriausiojo specialisto teigimu, tada buvo paprašyta supažindinti jį su būsimomis darbo sąlygomis, tačiau Administracijos vadovas nesutikęs to daryti. Nieko nelaukęs direktorius su kitais darbuotojais pernešė visus dokumentus.

 

Naujoji darbo vieta – mažytė patalpa

Kaip komisijai teigia B.Skersys, jo naujoji darbo vieta – mažytė patalpa su senais baldais, be užuolaidų, šalia nelegaliai įrengto rūkomojo ir nuolat trankomomis koridoriaus durimis. Anot skyriaus vyriausiojo specialisto, kompiuteris buvo prijungtas prie vos veikiančio spausdintuvo ir jam dėl kiekvienos smulkmenos tenka bėgioti į skyrių.

 

Priimtas ne dabartinio direktoriaus

Palangos miesto savivaldybės tarnautojas sakė, jog jį stebina toks Administracijos direktoriaus V.Kuznecovo elgesys. Pasak B.Skersio, jis yra ilgiausiai dirbantis šiame skyriuje ir vienintelis į tarnybą priimtas ne dabartinio direktoriaus. Tarnautojas sakė turintis visų rūšių ypatingų statinių statybos ir techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatus. Taip pat 2007 metais, kai skyrių paliko geriausi darbuotojai, vienas rengė projektavimo sąlygų sąvadus, teko išduoti statybos leidimus, vykdė statinių naudojimo priežiūrą, rašė administracinių teisės pažeidimų protokolus, atsakinėjo į įvairaus pobūdžio skundus, dirbo viršvalandžius ir nedarbo dienomis.

 

Paprašė ištirti

B.Skersys paprašė komisijos ištirti ir nustatyti, kokiais teisės aktais vadovaujantis, be jo sutikimo, V.Kuznecovas perkraustė jį iš jo darbo kabineto bei paprašė grąžinti į ankstesnę darbo vietą. Be to, paprašyta skundą tirti skubos tvarka, nes dabar jis negali deramai atlikti savo pareigų.

Klaipėdos apskrities administracinių ginčų komisija paprašė Palangos miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus iki gruodžio 23 dienos raštu pateikti paaiškinimą dėl skundo ir su juo susijusią medžiagą.

 

Konfliktuoja nuo pavasario

Dar praėjusį pavasarį B.Skersys skundėsi teismui dėl jam neišmokėto priedo prie atlyginimo. Savivaldybės administracijos vadovas savo įsakymu jam skyrė griežtą papeikimą už netinkamai parengtus dokumentus. Tąkart direktorius sakė, kad jo kantrybė trūko, kai visus metus reikia taisyti B.Skersio klaidas. Anot V.Kuznecovo, laimėjęs konkursą valdininkas atsakingas už statinių priežiūrą, tačiau susidoroti su savo tiesioginiu darbu neįstengia. Beje, jam jau ir anksčiau buvo skirta nuobauda. Tačiau pats B.Skersys buvo įsitikinęs, kad dirba už tris žmones, o įstaigos vadovas prie jo „kabinėjasi“.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Lietuvos respublikiniai būsto valdymo ir priežiūros rūmai kreipėsi į šalies Konkurencijos tarybą prašydami pradėti tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės veiksmų. Daugiabučių gyvenamųjų namų butų ir kitų patalpų bendrojo naudojimo objektų valdytojus vienijančiai organizacijai kilo pagrįstų įtarimų, kad kurorto savivaldybė galimai proteguoja savo valdomos įmonės „Palangos...


Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas eis Violeta Staskonienė – šią kandidatūrą patvirtino praėjusią savaitę (gegužės 30 d.) posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba. V. Staskonienė direktoriaus pavaduotojos pareigas ėjo ir praėjusią, 8-ojo šaukimo Savivaldybės tarybos kadenciją. Vilniaus inžineriniame statybos institute...


Apie 15 tūkstančių eurų iš Palangos miesto savivaldybės už priverstines pravaikštas prisiteisęs buvęs Palangos vyriausiasis architektas Svajūnas Bradūnas vėl dirba širdžiai mielą darbą – laimėjo konkursą Neringos savivaldybės vyriausiojo architekto pareigoms užimti. „Buvau vienintelis jo dalyvis, o mano kelionė iš Palangos į Neringą užtrunka dvi...


Artėja pirmasis naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdis, kuris įvyks balandžio 14 dieną 9 valandą Kurhauzo salėje. Pirmąjame posėdyje, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, meras Tarybai teiks ateinančius ketverius metus dirbsiančio mero pavaduotojo ir savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūras.


  Trečiadienį kelininkų poilsio namai priešais miesto savivaldybę tapo miesto savivaldybės nuosavybe. Pastato perdavimo sutartį pasirašė Palangos savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė ir valstybinės įmonės „Klaipėdos regiono keliai“ direktorius Petras Kaučikas. Tikimasi, kad savivaldybės jėgomis parengus pastato renovacijos projektą ir...


Nors nauja savivaldybės valdžia trimituoja, kad paskelbs žūtbūtinį karą visiems apsileidėliams, nelegalios reklamos ir su valdžia nesuderintų statinių statytojams, bet pastariesiems tokie valdžios grasinantys šūksniai – nė motais. Kaip įsitikino „Palangos tiltas“, pačioje kurorto šerdyje, J. Basanavičiaus gatvėje, šią savaitę kyla mažiausiai trys statiniai, kurių statybos nėra palaiminęs...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Palangos miesto policijos komisariatas apylinkės prokuratūros pavedimu pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto Bernardo Skersio pareiškimo. Jame nurodoma, kad pernai gruodį savivaldybės Administracijai B.Skersys pateikė savo kasmetinę veiklos ataskaitą, tačiau  gavęs vertinimo išvadą...


Tarnautojas nenori būti „mėtomas“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Bernardas Skersys kreipėsi į Klaipėdos apskrities administracinių ginčų komisiją dėl savivaldybės Administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo veiksmų. Tarnautojas paprašė ištirti, ar teisėtai direktorius jį iškeldino iš Architektūros ir urbanistikos skyriaus patalpų.


Plačiai nuskambėjusi  istorija, kai Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas Bernardas Strakšys pasiskundė teismui dėl atlyginimo už darbą bei  negautos kalėdinės premijos, įgavo pagreitį. Teisme specialistas atsisakė pretenzijų dėl premijos, tačiau laukia teismo sprendimo dėl negautos priemokos prie atlyginimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius