Gatvės apklausa

Klausimas: Kuo jums buvo ypatingi 2018-ieji? Ko tikitės iš Naujųjų Metų?

Mūsų gyvenimas 2018 metais buvo labai įdomus. Ateinantys metai bus rinkiminiai, norėčiau, kad palangiškiai išsirinktų tinkamą valdžia, o metai nebūtų blogesni už praėjusiuosius. Džiaugiuosi, kad į bendruomenę ateina ir įsijungia nauji nariai, kurie įneša naujas idėjas, naujus darbus. Dalyvaujame sportiniuose, kultūriniuose renginiuose. Neseniai minėjome „Mosto“ 25-metį. Horoskopus retai kada skaitau, stengiuosi juos aplenkti. Nesvarbu ar kiaulės, ar kito gyvūno metai. Nauji metai bus geri!

- Daina Eimanavičienė , Palanga. .Palangos bendruomenės "Santarvė" pirmininkė

2018 metai, tai pirmieji mano metai Palangoje. Čia neseniai atvykau gyventi su savo mylima žmona Reda. 2018 metais baigiau bakalauro studijas – Lietuvos sporto universitete ir įgijau trenerio bei pedagogo išsilavinimą. Mano svajonė būti dziudo treneriu išsipildė ir jau nuo rugsėjo mėnesio pradėjau ugdyti jaunuosius sportininkus Palangos sporto centre. Dalyvavome ne vienose varžybose ir juose užėmėme prizines vietas. Taip pat įsidarbinau Palangos Šventosios pagrindinėje mokykloje, kurioje esu sporto būrelio mokytojas. Įsiliejau į bendruomenės „Palangos santarvė“ gretas, savanoriškais pagrindais tapau jos nariu, po aktyvaus dalyvavimo bendruomenės veikloje tapau tarybos nariu. Esu iš tų žmonių, kurie netiki horoskopais bei astrologinėm prognozėm. Šuns metai, jaučiau, kad buvo draugiški ir kupini meilės, na, dažniausiai to ir tikimasi iš šuns, sunku įsivaizduoti kaip bus su kiaule, tikiuosi bus skani (šypsosi).

- Erikas CChobrebovas , Palanga. .Dziudo treneris

Šie metai man patiko dėl to, kad dovanojo nuostabią vasarą. Atrodo, kad ir žiema bus žavi. Kiti metai turėtų nudžiuginti kurorto jaunimą: pajudėjo jaunimo rūmų statybos reikalai.

- Tautvydas Lubys , Palanga. .Palangos jaunimo studijos vadovas, renginių vedėjas

Asmeniškai man šie metai ypatingi tuo, kad įsigijau šunį. Kitų metų pavadinimas ūkininkauti nepaskatins, tačiau primins, kuo Žemaitijos šeimininkės didžiuodavosi, dengdamos sočių valgių stalus Naujiems metams. Norėčiau, kad ateinantys kiaulės metai visiems kultūros darbuotojams būtų turtingesni.

- Kęstutis Rudys , Palanga. .Palangos miesto bibliotekos direktorius
Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius