„Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia

„Tele2“ naujiena verslui: numeris lieka, laidų nebereikia

2018 05 17

Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose telefonuose.
„Šiuolaikiniam verslui mobilumas – itin svarbus. Nors skamba paradoksaliai, bet pradėję teikti fiksuotojo ryšio paslaugas, būtent tai ir norime pasiūlyti. Šipaslauga leidžia įmonių darbuotojams darbo metu laisvai judėti ir neprarasti skambučių, o tam nereikia jokios papildomos įrangos ar investicijų. Todėlįmonės ne tik galės atsisakyti laidinių telefonų, bet ir sutaupyti“, – sakė „Tele2“ paslaugų verslui plėtros vadovasRemigijus Brasius.

Ne tik paprasčiau, bet ir pigiau
Įmonės, nusprendusios perkelti savo fiksuotąjį numerį į „Tele2“ tinklą, tai gali padaryti ypač patraukliomis sąlygomis –juk vieno numerio palaikymo paslauga kainuoja vos 1,50 Eur/mėn.
Verslui, kuriam reikalingos ir įprastos IP telefonijos funkcijos: skambučiųperadresavimas, grupiniai skambučiai, interaktyvus atsakiklis, pokalbių statistika ir ataskaitos,patraukliomis sąlygomis siūloma papildoma paslauga „Mobili Stotelė“.
Šis pernai pavasarį pristatytas ir analogų šalyje neturėjęssprendimas, padedantis išmaniai valdyti įmonėsskambučius, kainuoja vos 4 Eur/mėn., o pokalbių įrašymo funkcija papildomai kainuoja tik 0,5 Eur/mėn.

Gegužę „Laisvam internetui“ – neįtikėtinos nuolaidos
Nuo laidų „Tele2“ išlaisvino ir internetą. Visai neseniai pristatyta paslauga „Tele2Laisvas internetas“veikia be ilgų kabelių,o jo keletą sekundžių trunkančiam pajungimui nereikia meistrų pagalbos. „Tele2 Laisvas internetas“ veikia 99 proc. Lietuvos teritorijos, todėl juo galima naudotis net ir keliaujant.
Kaip tik dabar verslui, norinčiam būti išties mobiliam, verta suskubti – „Tele2 Laisvas internetas“ planams gegužę galioja ypatingi pasiūlymai.Pavyzdžiui, įmonėje turint bent tris „Tele2“ numerius ir pasirašius 18 mėn. sutartį, 50 GB planas kainuos tik 3,31 Eur/mėn. (įprasta kaina – 12,40 Eur/mėn).
Jei biurui duomenų reikia dar daugiau – „Tele2“ taip pat paruošė pasiūlymą. Įmonėje turint bent tris „Tele2“ numerius ir pasirašius 18 mėn. sutartį, 100 GB planas kainuos tik 4,96 Eur/mėn. (įprasta kaina – 15,70 Eur/mėn).
Šiuo metu neįtikėtinos nuolaidos taikomos ir neribotam „Tele2 Laisvas internetas“ planui. Įmonėje turint bent tris „Tele2“ numerius ir pasirašius 18 mėn. sutartį, neriboto interneto duomenų planas kainuos tik 10,74 Eur/mėn. (įprasta kaina – 19,83 Eur/mėn).
Pasiūlymų laikas – ribotas. Kainos nurodytos Eur be PVM. Daugiau informacijos rasite www.tele2.lt


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Verslas pagaliau gali išsilaisvinti nuo laidinių telefonų ir išsaugoti klientams žinomą numerį – technologijų lyderė „Tele2“ paskelbė, kad pradėjo teikti fiksuotojo ryšio paslaugas. Tai reiškia, kad įmonės, perkėlusios numerį į „Tele2“ tinklą, galės naudotis visais įprastos telefonijos sprendimais tiesiog išmaniuosiuose...


Palangos miesto centre, Kretingos g. 26 (Kretingos ir Plytų gatvių sankryžoje) baigtas statyti ir pilnai įrengtas gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatas. Statytojas, UAB „Pakruojo parketas“, visus kviečia į atvirų durų dienas rugpjūčio 7- 18 d., 10-18 val. Parodysime, kur jūs galėtumėte jaukiai apsigyventi ar įkurti biurą savo verslui. Laukiame jūsų!


Palangos maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkė Virginija Grigalauskienė, kuriai Specialiųjų tyrimų tarnyba pateikė įtarimus dėl neteisėto veikimo vykdant įgaliojimus ir pažeidžiant teisės aktu nustatytą tvarką, „Palangos tiltui“ tvirtino nepadariusi nieko neteisėto, tik bandžiusi padėti vietos verslui, laikydamasi įprastos darbo praktikos.


Ligita SINUŠIENĖ Šią vasarą turistai iš Vilniaus traukinyje pirks bilietą tiesiai iki Palangos. Geležinkelio linija iki kurorto nebus nutiesta, bet toks bilietas tikrai pradės egzistuos. Bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ į savo paslaugų paketą įtrauks ir keleivių pervežimą autobusu iš Kretingos geležinkelio stoties iki pajūrio. Persės...


Šį trečiadienį neišėjo kito miesto laikraščio „Vakarinė Palanga“ numeris. Miestelėnams svarstant, kas nutiko laikraščiui, UAB „Vakarų spaustuvė“, spausdinanti „Vakarinę Palangą“, direktorius Virginijus Vitkauskas paaiškino, kad nebuvo laiku sumokėta už laikraščio „Vakarinė Palanga“ trečiadienio numerio...


Kartais smalsu dirstelėti pro rakto skylutę ir sužinoti, ką veikia kaimynas, pažįstamas ar kitas mums kuo nors reikšmingas žmogus. „Palangos tiltas“ pakalbino miestą puošiančius ar kitaip prie kurorto gerovės prisidedančius žmones ir pasmalsavo, kaip jie leidžia savaitgalius, kokių įdomių laisvalaikio pomėgių turi. Visai netikėtai užkalbinti pašnekovai atvėrė...


Praėjusį antradienį įvykęs savivaldybės Tarybos posėdis padėjo tašką mieste gyvoms spekuliacijoms dėl „Litesko“ ateities po 2016-ųjų, kuomet baigiasi su šia privačia bendrove Palangos sutartis dėl miesto šildymo. Taryba pakartojo apsisprendimą: sutartis su „Litesko“ nebus pratęsta, o palangiškius po 2016-ųjų šildys savivaldybės įmonė...


Šimtadienis – išties įsimintina šventė tiek kiekvienam dvyliktokui, tiek vienuoliktokui. Praėjusį pirmadienį pasibeldė ši tarsi ėmusi skaičiuoti tirpstančias paskutines dienas mokykloje šventė ir į Senosios gimnazijos abiturientų duris. Nors teko šimtadienį nukelti gedint poeto Justino Marcinkevičiaus, dvyliktokai ją sutiko nekantraudami ir kupini emocijų. Visgi jie nė nenutuokė, kokie...


Pagal ES struktūrinių fondų programą Vilniuje yra vykdomas projektas „Virtuali aklųjų biblioteka (VAB)”, kurio tikslas – išsaugoti ir populiarinti lietuvių kultūrą, gerinant elektroninių leidinių prieinamumą žmonėms su regos negalia. Tačiau, pasak Palangos viešosios bibliotekos direktoriaus Kęstučio Rudžio, Palangos viešojoje bibliotekoje jau du metus veikia kompiuteris, skirtas akliesiems.


Ar Palangai poilsiautojų nebereikia?

Alvydas ZALECKAS, 2009 12 21 | Rubrika: Miestas

Romantiškiausiu Lietuvos miestu ir turistų labiausiai lankom kurortu pripažįstamos Palangos valdžia, regis, labiausiai stengiasi, kad išguitų visus poilsiautojus ir gerų emocijų pasisemti atvažiuojančius žmones.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius