„Tele2“ pasiūlymas:perkantiems planus internetu – dovanos

„Tele2“ pasiūlymas:perkantiems planus internetu – dovanos

2018 09 13

Rugsėjį prasideda daug aktyvesnis metas, vėl grįžtama į darbus ar mokslus ir laisvo laiko lieka mažiau. Todėltechnologijų lyderė „Tele2“ siūlo jį taupyti ir apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt, o čia įsigijusiems naujus planus – dovanoja papildomų duomenų.
„Pastebime, kad mūsų klientai įrenginius ir paslaugas vis dažniau įsigyja internetinėje parduotuvėje. Siekiame, kad jų apsipirkimas būtų ne tik patogus, bet ir naudingas, todėl nuolat rengiame specialiai jiems skirtus pasiūlymus”, – sakė„Tele2“ prekybos vadovėVaida Burnickienė.
Užsisakyti paslaugą, telefoną ar kitą įrenginį „Tele2“ internetinėje parduotuvėjegalima bet kuriuo paros metu vos kelių mygtukų paspaudimu. Be to, prekė nemokamai pristatoma klientui nurodytu adresu vos per 2-3 d. d.

Pirkti internetu apsimoka – kiekvieną mėnesį po 2 GB dovanų!
Nusprendusiems įsigyti naują mokėjimo planą – verta suskubti. Visą rugsėjį neribotų pokalbių ir SMS planus su 2, 4 arba 8 GB duomenų perkantiems internetu – „Tele2“ kas mėnesį papildomai dovanos nemokamus 2 GB. Ir taip – visą 12 mėnesių arba 24 mėnesių sutarties laikotarpį.
Ir tai dar ne viskas. Visi trys mokėjimo planai suteikia ir papildomų paslaugų – pusmetį nieko nekainuosiantį mobilųjį parašą ir galimybę mėnesį žiūrėti „Viaplay“ turinį nemokamai. Be to, su šiais planais sudarę 24 mėnesių sutartį, už spartųjį „Tele2“ internetą namams 3 mėnesius nemokėsite nieko. Pasiūlymai paslaugoms galios jas užsisakius kartu su minėtais mokėjimo planais ir aktyvavus jas ne vėliau kaip per 30 dienų nuo naujo plano sutarties pasirašymo datos.
Pasiūlymų laikas – ribotas.

Viskas telefone: likutis, papildymas, sąskaitos
Dovanų gautus gigabaitus sekti bus dar patogiau, jei parsisiųsite nemokamą savitarnos programėlę „Mano Tele2“.Šia žaibiškai išpopuliarėjusia aplikacija naudojasi vis daugiau „Tele2“ klientų – skaičiuojama, kad jų kiekis nuo praėjusių metų išaugo net 261 proc.!
Tokia programėlės sėkmė nestebina, juk galimybė telefonepatikrinti sunaudojamų duomenų vidurkį ir likutį ar užsisakyti papildomus jų paketus yra labai patogi.
Be to, „Mano Tele2“ aplikacijoje galima stebėti ir valdyti visus turimus numerius, o mėnesio sąskaitas apmokėti vos kelių mygtukų paspaudimu.
Daugiau apie programėlę, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinėms sistemoms, sužinoti galima čia:https://tele2.lt/privatiems/programele-tavo-telefone.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Rugsėjį prasideda daug aktyvesnis metas, vėl grįžtama į darbus ar mokslus ir laisvo laiko lieka mažiau. Todėltechnologijų lyderė „Tele2“ siūlo jį taupyti ir apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt, o čia įsigijusiems naujus planus – dovanoja papildomų duomenų.


Mokesčių inspekcijos specialistai šiandien į atvirą konsultaciją kviečia palangiškius ir kurorto svečius, kuriems aktualu išsiaiškinti, kaip naudotis VMI elektroninėmis paslaugomis.


Iki Seimo rinkimų jau liko tik metai, bet po Konstitucinio teismo (KT) išaiškinimo, kad dabartinė rinkėjų skaičiaus vienmandatėse apygardose nustatymo tvarka prieštarauja Konstitucijai, Pajūrio rinkimų apygarda, viena mažesnių apygardų, pakliūva po pagrindinio šalies įstatymo vėzdu. Ar rinkimų biuleteniuose kitąmet bus Pajūrio rinkimų apygarda? O gal, kaip numato...


Kai buvę miesto futbolo fanatikai 2010 metais iš naujo suformavo futbolo klubą FK „Palanga“, tai buvo džiugus įvykis, sugrąžinęs į miestą aukštesnio lygio futbolą – neeilinis įvykis visiems Palangos futbolo aistruoliams.


Žaislų banke sukauptos dovanos – jau pakeliui į naujus namus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 09 | Rubrika: Miestas

Mažųjų palangiškų kalėdiniu laikotarpiu į Žaislų banką suneštos dovanos likimo nuskriaustiems bendraamžiams jau iškeliavo pas vaikus – padovanoti žaislai perduoti „Maisto banko” Klaipėdos skyriui, kurio darbuotojai pasirūpins, kad jie patektų vaikams, kurių Kalėdos nebuvo turtingos dovanų.


Startavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengta Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (www.spis.lt), kuri leidžia užsisakyti net 26 socialinės paramos paslaugas. Gyventojai galės nebevykti į savivaldybę, o naudodamiesi internetu pateikti prašymą gauti išmoką vaikui, socialinę pašalpą, įvairias šalpos pensijas, mokinių nemokamą...


Korupcija dvokiančios savivaldybės dovanos

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2011 12 08 | Rubrika: Savaitės komentaras

Į jubiliejaus pokylį turtingo draugo pakviesti mes, vargu, ar verčiamės per galvą, stengdamiesi nupirkti jo pajamų lygį atitinkančią dovaną. Matyt, retas kuris norėdamas įtikti turtuoliui, išgremžtų visas savo šeimos pinigines atsargas, kad nupirkta dovana padarytų įspūdį. Greičiausiai, teikiamos dovanos vertė atitiktų ne jubiliato turtą, bet mūsų finansines galimybes.


Palangiškis Osvaldas Vaičiūnas prieš tris metus lankėsi „Nazareth“ koncerte Palangos vasaros estradoje. „Viskas buvo fantastika“, - prisiminė vyras. Bet po apsilankymo per „Rusijos bangos“ dienas vasaros estradoje įvykusiame „Belyj Oriol“ („Baltasis Erelis“) koncerte O. Vaičiūnas į „Rusijos bangos“ renginius ateityje daugiau nekels kojos. Ypač tol, kol juos rengs  slavų kultūros...


Vakar įvykusiame Tarybos posėdyje, ko gero, ne tik šių eilučių autorius pasijautė tarsi stebįs naujos valdančiosios daugumos darbą – už opozicijoje esančių Palangos konservatorių pasiūlymus rankas nedrąsiai kėlė ir vis dar valdantieji liberalcentristai. Ar pastarieji pagaliau proto įgavo aiškiai iš po kojų slystant žemei? Nors konservatorių veidai vakar švietė, bet jiems nederėtų...


Iš paramos gimusios dovanos

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 12 13 | Rubrika: Kultūra

Praėjusiais metais, gruodžio mėnesį, už pasiekimus moksle, mene, muzikoje, sporte keturiolikai kurorto mokinių buvo įteikta piniginė parama, kurią įsteigė Palangos viešbučių ir restoranų asociacija. Tąkart surengtame labdaros vakare surinkta daugiau nei 19 tūkst. litų, kuriais paremti kurortą garsinantys bei gabiausi mokiniai. Ši išdalyta skatinanti parama suteikė galimybę vaikams...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius