Trečiojo amžiaus universiteto studentams kurorto vadovai pristatė Palangos miesto plėtrą

Trečiojo amžiaus universiteto studentams kurorto vadovai pristatė Palangos miesto plėtrą

2018 02 01

Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos miesto infrastruktūros plėtros projektai, atlikti bei artimiausiu metu planuojami įgyvendinti darbai, daug dėmesio skirta miestiečiams aktualiems socialiniams klausimams.
Miesto vadovai taip pat atsakė į palangiškių užduotus klausimus.

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAAkivaizdu 2018-02-26 18:00 (bxhs / IP: 78.60.62.146)
Nezinau, kaip kitiems, bet man akivaizdu- kad Palangos valdzia akivaizdiai mulkina vyresnio amziaus zmones, darydami uzslepta valdzios reklama, mol, -mes pasakojame apie Palangos pletra, bet isties giriames ir save reklamuojam.. p.s. o konservatoriu pagrindiniai rinkejai ir yra vyresni zmones.

P.S. 2018-02-08 08:17 (IP: 188.69.193.66)
Tiesa, klausimas dar klausimas, ar to "universitetas" ir nera suorganizuotas pacio mero ir jo aplinkos, kaip uzslepta valdzios reklamos vieta bei potencialiu rinkeju "smegenu plovimo" kalve? Ir klausimas, ar tokios mero "veiklos " nepriestarauja istatymui? Galbut tai butu vieta, kur turetu ar galetu pasidometi tam tikros kitos institucijos?

Reklamuotojas 2018-02-08 08:09 (IP: 188.69.193.66)
Tai uzslepta mero rinkimines reklamos akcija. Juk pagyvene zmones ir yra jo rinkejai. Paprasta.

Taip pat skaitykite

Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Palangos trečiojo amžiaus universiteto mokslo metų baigiamasis renginys šiemet driokstelėjo neeiliniu įvykiu – pajūrio zonos TAU konferencija „Kuo mums reikšmingas TAU: realijos ir perspektyvos“.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.


  Kiekvienais metais liepos mėnesio vidurio, kai turi vykti 1000 km lenktynės, vieni palangiškiai laukia su džiaugsmu bei lūkesčiais, kiti- su nerimu ir nepasitenkinimu, kad vėl reikės stoviniuoti automobilių grūstyse, su trukdžiais pasiekti savo gyvenamąją arba darbo vietą, keiksnojant vietinę valdžią. Tai kur tas aukso vidurys? Koks turi būti miesto valdžios vaidmuo, kad būtų...


Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) antrojo, baigiamojo, kurso senjorai trečiadienį rinkosi į paskutinę bendrą visų fakultetų studentų paskaitą, vykusią Kurhauze.


Duris atvėrė Palangos trečiojo amžiaus universitetas

"Palangos tilto" informacija, 2012 10 01 | Rubrika: Miestas

Vakar trims šimtams Palangos senjorų buvo džiaugsminga diena – iškilmingai atidarytas Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) ir paskelbta du metus truksiančių studijų pradžia.


„Tikrai nesitikėjome, kad susidomėjimą Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) veikla parodys tiek daug palangiškių. Kurdami jį planavome steigti du fakultetus, dabar jų yra keturi, o norą studijuoti pareiškė trys šimtai palangiškių“, – sakė Pagalbos švietimui tarnybos, kuruojančios TAU, direktorė Vilma Želvienė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius