Turistinis žygis dviračiais su šūkiu „Sudie, Vasara!“

2016 08 25
Turistinis žygis dviračiais su šūkiu „Sudie, Vasara!“

Šeštadienį, rugpjūčio 27 d., Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai organizuoja turistinį žygį dviračiais „Palanga 2016“.
Propaguodami pasieniečių profesiją, palaikydami gražius ryšius ne tik su tarnybos padalinių, bet ir kitų bendradarbiaujančių institucijų kolegomis bei Palangos miesto savivaldybe bei visa bendruomene, Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai pakvietė atvykti į turistinį žygį dviračiais nuo Latvijos sienos iki Karklės. Į šį renginį atvyks ir pasieniečiai iš Latvijos.
Numatoma, kad šiame renginyje dalyvaus beveik 200 aktyvaus poilsio mėgėjų.
Šeštadienį rytą turistinio žygio organizatoriai dalyvius pasitiks ir registruos Būtingėje. Startas numatytas 11 val. Lietuvos-Latvijos pasienyje.
Pasipuošusi geltonomis, raudonomis ir žaliomis skarelėmis, dviratininkų virtinė žvyrkeliu, lauko keliu pedalus mins iki 1-ojo Valstybės sienos ženklo. Antras turistinio žygio dalyvių lankytinas objektas bus Beždžionių tiltas Šventojoje.
Persikėlę per Šventosios upę, žygeiviai aplankys vietovę „Pasaulio kraštas“. Truputį atsipūtę, pasivaišinę pasienietiška koše, karšta arbata, dalyviai žygį tęs iki Palangos.
Pėsčiųjų skvere prie paminklo „Jūratė ir Kastytis“ juos pasitiks ir sveikinamąjį žodį tars Palangos miesto savivaldybės atstovai ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas Renatas Požėla.
Palangos pučiamųjų orkestras, vadovaujamas Vyganto Rekašiaus, džiugins savo koncertine programa ne tik žygio dalyvius, bet ir miesto bendruomenę bei svečius.
Pailsėję ir pasisėmę geros nuotaikos dviratininkai turės įveikti paskutinį 10 km ruožą iki Karklės atraminio punkto Šaipių kaime Klaipėdos rajone.
Visi renginio dalyviai, įveikę 35 km trasą, bus apdovanoti medaliais bei kitais prizais.
Turistinio žygio dviračiais „Palanga 2016“ uždaryme programą su tarnybiniais šunimis parodys VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės kinologai.
Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai žygius dviračiais yra organizavę Neringoje, šiemet buvo pasirinktas kitas maršrutas pajūriu.
Paskutinį vasaros šeštadienį surengę turistinį žygį dviračiais su šūkiu „Sudie, vasara!“ pajūrio pasieniečiai simboliškai atsisveikino su šiltuoju metų sezonu.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangiškių žygis dviračiais - dėl kilnaus tikslo

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 13 | Rubrika: Miestas

Padėti žmonėms, kuriems būtina parama, yra daugybė būdų. Vieną jų išbandė Palangos meras Šarūnas Vaitkus su bendradarbiais. Jie dalyvavo mažame Italijos miestelyje tradiciškai rengiamame žygyje vintažiniais dviračiais.


Dovana Lietuvai – žygis iki Prezidento ąžuolo

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 17 | Rubrika: Jūros vaikai

Šiemet sveikiname Lietuvą su gimtadieniu jau 14 kartą ir dovanojame spartųjį žygį iki Prezidento ąžuolo. Nei lietus, nei vėjas nesutrukdė Palangos senosios gimnazijos I ir II klasių mokiniams dalyvauti sveikatingumo renginyje. Per 200 mokinių bėgo, ėjo, važiavo riedlentėmis, dviračiais link tikslo. Mokytojas Egidijus Kukta juos pasitiko prie Birutės kalno.


Su visais atsisveikinanti vasara nedžiugino gerais, saulėtais orais nei Palangos verslininkų, nei poilsiautojų. Liepa ir rugpjūtis buvo drėgni ir lietingi. Tik ir tebuvo girdėti: „Tokios šaltos vasaros dar nėra buvę!“ Bet ar yra pagrindo taip dūsauti? Meteorologai sako, kad ši vasara kuo nors kitokia nebuvo. „Ji buvo normali, tipiškai lietuviška...


Šeštadienį, rugpjūčio 27 d., Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai organizuoja turistinį žygį dviračiais „Palanga 2016“.


Grupė Palangos Trečiojo amžiaus universiteto Kraštotyros ir turizmo fakulteto dviračių entuziasčių mokslo metų užbaigimo proga saulėtą pavasarišką gegužės dieną leidosi dviračiais į žygį Šventosios link.


Pučiamųjų muzikos koncertų ciklas   „Dūdų vasara“


Šiandien, rugsėjo 4 d. prasideda istorinis žygis žemaitukų žirgais apie Lietuvą – „Žemė-žmogus-žirgas“. Vidurdienį, apie 12 valandą, iš Šventosios pajūrio 10-ies žygeivių ir 12-os žirgų draugija iškilmingai bus palydėta į penkias savaites truksiančią kelionę aplink Lietuvą.


Į Palangos paplūdimį – dviračiais

"Palangos tilto" informacija, 2015 06 08 | Rubrika: Miestas

Aktyviai laisvalaikį mėgstantys leisti palangiškiai ir kurorto svečiai į paplūdimį raginami vykti dviračiais – specialiai jiems šiemet įrengtos šešios aikštelės su dviračiams pastatyti skirtais stovais. Dviratininkų patogumu pasirūpino miestą tvarkančios UAB „Palangos komunalinis ūkis“ darbuotojai.


Dar pernai vasarą suplanuotas Palangos jaunimo žygis dviračiais iki Talino vos nesibaigė skaudžia nelaime – likus 120 km iki galutinio kelionės tikslo Estijos sostinės Talino pagrindinį šio žygio iniciatorių palangiškį Tautvydą Lubį partrenkė mikroautobusas, kuris trenkėsi ir į jį lydėjusią komandą vežusį mikroautobusą. Laimei, itin skaudžių sužalojimų išvengė ir...


Prasidėjus vasarai pajūryje vėl krykštauja vaikai, atvykę ir susikūrę sau patogią stovyklavietę netoli aerouosto. Jau septintąjį kartą Šiaulių savivaldybės vaikų globos namų auklėtiniai išbando savo jėgas įvairiose sportinėse varžybose, lepinasi jūros ir saulės malonumais pajūryje, kur atrado jiems tinkamą vietą stovyklauti-atostogauti, priglaudžiančioje įvairaus amžiaus ir įvairių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas