Užeikite į "Palangos tilto" redakciją nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris"

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 01

Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra unikalus šalies masteliu - yra vienintelis Lietuvoje nemokamas regioninis žurnalas.  Jį galima rasti daugumoje pajūrio, ir Palangos, kavinių, sporto centrų, SPA, viešbučių, Turizmo informacijos centruose. Žurnalą mielai padovanosime, jeigu užsuksite į "Palangos tilto" redakciją. 

Didžioji žurnalo turinio dalis - apie Palangą. Skaitytojus sudomins interviu su palangiškiu Adrijumi Beniušiu, įveikusiu itin piktybinį vėžį ir spinduliuojančiu optimizmą, nors vaikinui teko atsisveikinti su koja - palangiškis dabar vaikšto su modernia bionine koja, kurios galiojimo laikas, deja, jau artėja į pabaigą. Romas Kisielis, Palangos muzikinio klubo "Vandenis" vadybininkas, atskleidžia bendravimo su  atlikėjais, pirmo ryškumo žvaigždėmis, paslaptis. Kretingiškis, vienas turtingiausių šalies žmonių Vladas Bumelis, biotechnologijų kompanijos "Biotechpharma" savininkas, interviu žurnalui prisipažino, kad kompanija žvelgia į netolimą ateitį, kuomet pradės gaminti dirbtines kepenis, inkstus ir širdis. Žinomai atlikėjai Violetai Riaubiškytei- Tarasovienei svarbiausia, kad nebūtų karo. O ar Palangos ir kitų aplinkinių savivaldybių merai bijo žiurkių? Apie tai - žurnale "Lietuvos pajūris." 

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Laiškanešiai išnešioja ne tik socialines išmokas, pensijas, leidinius bei siuntinius, tačiau nemokamai dalijo ir Savivaldybės atspausdintas skraujutes miestelėnams, kaip gyventi karantino metu. Vienintelis miesto laikraštis "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus viršininke Modesta Mėliūniene.


Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."


Ar jums norisi išsakyti (galima ir anonimiškai), kas užėjo ant liežuvio galo ar išlieti širdį? "Palangos tilto" redaktorius Linas Jegelevičius laukia jūsų skambučių "Palangos tilto" telefonu 8 460 40004 kiekvieną dieną nuo 10 iki 12 valandos. Jums pageidaujant, jūsų skambučio turinį paviešinsime "Palangos tilte" ir...


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."


Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas