Moksleivių užimtumo galimybės per atostogas

Moksleivių užimtumo galimybės per atostogas

Gina KUBILIŪTĖ, 2012 06 11

Penkias dienas Palangoje vykusia stovyklėle liko patenkinti ne tik mažieji, bet ir jų tėveliai bei seneliai.

Karpiniai, molio dirbiniai, liaudiškos ornamentikos piešimas, dainos, šokiai, žaidimai, kelionės į lankytinas vietas – taip vaikai pažymėjo vasaros pradžią.

 

Aktyvus poilsis

Vasaros dieninėje mokykloje mokėsi ir pramogavo 27 mažieji iš Palangos moksleivių klubo, kitų būrelių.

Pasibaigus kūrybinėms dirbtuvėms, Moksleivių klubo kiemelyje vaikai, mokytojai, tėveliai bei seneliai susirinko uždarymo parodėlėje. Susirinkusieji galėjo apžiūrėti, ką vaikai padarė per kelias dienas: karpinius, molinius dirbinius, piešinius ant medinių lentučių. Čia netrūko muzikos, šokių, dainų, šypsenų ir geros nuotaikos.

O geriausi tapytojai, karpytojai, dainorėliai, lipdytojai buvo apdovanoti kompaktiniais diskais ar saldainiais. Stovyklos užbaigtuvių proga visi galėjo pasmaližiauti didžiuliu šakočiu.

Paklausus ar vaikai liko patenkinti stovykla, visi aukštai iškėlė rankas ir palinkčiojo galvytėmis.

„Čia buvo labai smagu. Norėčiau daugiau tokių stovyklų“, – „Palangos tiltui“ sakė Laurynas.

„Man taip pat labai viskas patiko, galėjau čia daug groti“, – pritarė akordeono iš rankų nepaleidžiantis Motiejus.

„Jūs visi čia darėte tai, ką kūrė mūsų seneliai ir senelių seneliai. Matau, kad neliko nė vieno nepatenkinto stovykla“, – džiaugėsi Palangos moksleivių klubo vadovė Rūta Gecienė.

Tokia stovykla buvo organizuojama pirmą kartą. Tikimasi, kad ir kitais metais pavyks suburti mažuosius kūrybiškai praleisti laisvalaikį.

 

Ieškos finansavimo

„Bandysime ieškoti finansavimo kitos vasaros stovyklai. Galbūt kreipsimės į savivaldybę ar pačius tėvelius. Tiek patiems vaikams, tiek jų tėveliams patinka tokios stovyklėlės“, – sakė R.Gecienė.

Anot jos, jų auklėtiniai šiomis dienomis dalyvaus dar vienoje stovykloje kartu su Klaipėdos etnokultūros centro mažaisiais.

Po to ateis atostogų metas. Tiesa, dar nuo liepos vidurio iki rugpjūčio vidurio Plateliuose vyks savivaldybės finansuojama kūrybinė poilsio stovykla „Paduok ranką“.

„Vasarą vaikai išvažinėja pas senelius ar tėvelius užsienyje. Todėl popamokine veikla nebeužsiimame“, – teigė Palangos moksleivių klubo vadovė R.Gecienė.

Popamokinės veiklos netrūksta mokslo metais. Jaunuoliai čia gali pasirinkti dalyvauti įvairiausiuose būreliuose: liaudies ar sportinių šokių, dainavimo, keramikos, jaunųjų žurnalistų ir taip toliau. 

Straipsnis skelbiamas „Palangos tiltui" vykdant Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) projektą „Mes-juros vaikai".


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Tradiciškai gegužės pabaigoje Palanga kviečia švęsti vasaros pradžią. Visą savaitgalį šurmuliuos gausybė renginių – ką veikti atras kiekvienas: tiek mažas, tiek suaugęs. Šventė prasideda jau šiandien, penktadienį.


Į „Palangos tilto“ tradicinę Kalėdų gerumo akciją pirmiausia atsiliepė kurorto lopšelis-darželis „Nykštukas“. Jo auklėtoja Raminta Grišonienė trečiadienį mums atnešė pilną dėžę lauktuvių. „Kodėl „nykštukų“ širdelėse tiek daug gerumo?“ – „Palangos tiltas“ pasiteiravo R....


Vasarą Palangoje poilsiauja didžioji dalies šalies gyventojų, o kurorto verslininkai ir įvairių įstaigų darbuotojai pluša visu pajėgumu, kad atvykusiųjų poilsis būtų kuo kokybiškesnis. Ar lieka laiko atostogoms tiems, kurie rūpinasi, kad aplinkiniai būtų viskuo patenkinti? Atostogos savame pajūryje Tarybos narys Vaidotas Bacevičius pasakojo, kad atostogauti...


Šią savaitę darželiai ir pradinės mokyklos jau skelbia ilgai lauktų atostogų pradžią. Tačiau ne visi vaikai turi senelius, pas kuriuos gali praleisti nerūpestingas atostogas, o didžioji dalis tėvelių taip pat neturi galimybės būti su vaiku namie, tad kyla klausimas – kur dėti vaiką vasaros metu, jei jis dar per mažas būti vienas namie? Viena iš išeičių –...


Palanga tris dienas šventė kurortinio sezono pradžią

"Palangos tilto" informacija, 2014 05 19 | Rubrika: Miestas

„Myliu Palangą!” – tris dienas nuo penktadienio vidurdienio iki vėlyvo sekmadienio vakaro šis šūkis skambėjo pačių įvairiausių renginių gausa miestiečius ir svečius džiuginusioje Palangoje, kuri savaitgalį visus sukvietė į tradicinę kurorto šventę, ženklinančią aktyviojo vasaros sezono pradžią. Šurmuliavo nuo penktadienio Jau nuo...


Antradienį prie salės, kurioje vyksta Palangos miesto Tarybos posėdžiai, būriavosi būrys verslininkų, kurie buvo pateikę paraiškas antrus metus vykstančiam konkursui-loterijai dėl galimybės pirmumo teise įgyti leidimą prekiauti ar teikti paslaugas tam numatytose viešosiose vietose Palangos centre. Tie, kuriems tikrąją to žodžio prasme sėkmė nusišypsojo, džiaugėsi, kam...


Penkias dienas Palangoje vykusia stovyklėle liko patenkinti ne tik mažieji, bet ir jų tėveliai bei seneliai. Karpiniai, molio dirbiniai, liaudiškos ornamentikos piešimas, dainos, šokiai, žaidimai, kelionės į lankytinas vietas – taip vaikai pažymėjo vasaros pradžią.


Palangoje įsikūrusioje Elfų mokykloje (J. Basanavičiaus g., „Vila Gražina“) rengiami patys tikriausi elfai. Vaikai, apsilankę šioje mokykloje, ne tik pramogauja, bet ir mokosi būti elfais, o pabaigę šią mokyklą vaikai gauna specialius Elfų sertifikatus.


„Litesko“ termobusu palangiškiai liko patenkinti

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 10 20 | Rubrika: Miestas

Palangoje dvi dienas viešėjęs žaliasis „Litesko“ termobusas sulaukė didelio gyventojų susidomėjimo. Mobilusis bendrovės klientų aptarnavimo centras su energetikų komanda atsakinėjo miestiečiams į visus jiems aktualius klausimus.


Bibliotekoje vaikai pagerbė knygą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį, Tarptautinės vaikų knygos dienos išvakarėse, Vaikų bibliotekoje skambėjo linksmos dainos bei šokiai, o sienas papuošė nauja piešinių paroda. Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ mažieji dainorėliai bei mokyklos-darželio „Pasaka“ vaikai pasveikino susirinkusius draugus su gražia švente bei pristatė savo parodėlę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius