Viešėjo Lenkijos konsulas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 24

Praėjusį ketvirtadienį Palangoje svečiavosi Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje atstovai – konsulas Ričardas Kovalskis, ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus specialistai.

 

Svečiai susitiko su Palangos miesto savivaldybės vadovais bei kurorto verslininkais, susipažino su miestu, jo įžymybėmis bei turizmo objektais.

Lenkijos Respublikos atstovai taip pat papasakojo apie turizmo verslą, investicijų politiką savoje šalyje.

Konsulas R.Kovalskis „Palangos tiltui“ teigė, jog yra labai dėkingas Klaipėdos pramonės, prekybos ir amatų rūmų vadovams bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentui Gintarui Sičiūnui, kurio dėka pavyko aplankyti jam labai patikusią Palangą. Pasak jo, nors krizė Lietuvoje ir yra aštresnė nei Lenkijoje, būtina kuo daugiau bendradarbiauti kaimyninių šalių verslininkams. „Mūsų, kaip savo šalies atstovų, darbe yra svarbiausia susitikimai ir bendravimas“, - sakė konsulas R.Kovalskis.

Pasak G.Sičiūno, tokie kaimynų vizitai yra labai naudingi kurorto verslininkams. Sužinoma daug vertingos informacijos, kuri gali labai praversti toliau plėtojant turizmo verslą Palangoje. „Intriguoja jau vien tai, kad lenkai sugebėjo net krizės metu išsaugoti lengvatinį 9 proc. PVM turizmo verslui“, - sakė jis.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Palangoje lankėsi Kinijos respublikos ambasadorius Lietuvoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 09 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio 8 d. Palangoje lankėsi Kinijos ambasadoriaus Shen Zhifei. Jis savivaldybėje susitiko su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi, administracijos direktore Akvile Kilijoniene, kitais savivaldybės atstovais. Ambasadoriui buvo pristatyta Palanga, investicijų joje galimybės.


Palangos miesto savivaldybės atstovai praėjusį savaitgalį lankėsi Oldenburgo mieste Holšteine (org. OldenburginHolstein), kur buvo minimas seniausios Vokietijos Šv. Johano mirusiųjų ir šaulių gildijos 825 metų jubiliejus.  


„Išties labai malonu, kad Palanga ir palangiškiai įsijungė į visoje Lietuvoje septynių Lietuvos vyskupijų Caritas centrų vykdomą humanitarinės pagalbos akciją „Padėkime Ukrainos žmonėms“. Patikėkite, ši pagalba tikrai reikalinga“, – tokius žodžius prieš keletą dienų ištarė vienas iš šios akcijos organizatorių...


Palangoje praėjusį savaitgalį viešėjo miesto-partnerio Bergeno Riugeno saloje (Vokietija) savivaldybės atstovai: Bergeno miesto merė Andrea Kioster, Bergeno miesto prezidentas Eike Bunge, Europos Tarybos pirmininkas Bergene Matthias Ewert, Bergeno Savivaldybės specialistė ryšiams su užsieniu Monika Krahl bei kiti Savivaldybės atstovai.


Trečiadienį vykusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje politikai pritarė Investicijų priežiūros komisijos pirmininko Eimučio Židanavičiaus parengtam sprendimo projektui ir nusprendė užskaityti 4 mln. 617 tūkst. 818 Lt (be PVM) investicijų, kurias pagal 2000-aisiais metais pasirašytąją „Palangos šilumos tinklų“ šilumos ūkio modernizavimo sutartį 2011-2012 m. atliko bendrovę...


Rusijos ir Baltarusijos turizmo verslo atstovai viešėjo Palangoje

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 06 | Rubrika: Miestas

Paskutinėmis balandžio ir pirmosiomis gegužės dienomis Palangos turizmo informacijos centro (TIC) kvietimu Lietuvoje viešėjo turistinių turų operatoriai iš Maskvos, Kaliningrado, Smolensko ir Minsko. Svečiai buvo supažindinti su Vilniaus, Kauno, Trakų, Nidos, Druskininkų ir, žinoma, mūsų miesto turizmo infrastruktūra bei naujovėmis. Kaip sakė Palangos TIC direktorė Alla...


Praeitų metų pabaigoje Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas skelbė konkursą žiniasklaidai. Jame dalyvavo ir „Palangos tiltas“. Mūsų redakcija laimėjo dalinį finansavimą, pateikusi du projektus: „Jūros mūšos aidai kurorto kūrėjų meninėje raiškoje ir gyvenime“ ir „ Mes-jūros vaikai“.


Bibliotekoje viešėjo viešnios iš Rucavos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Vakar Palangos miesto viešojoje bibliotekoje viešėjo viešnios iš kaimyninės šalies Latvijos – Rucavos tradicijų klubas. Joms talkino ir palangiškiai – folkloro ansamblis „Mėguva“.


Viešėjo Lenkijos konsulas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangoje svečiavosi Lenkijos Respublikos ambasados Vilniuje atstovai – konsulas Ričardas Kovalskis, ambasados Prekybos ir investicijų rėmimo skyriaus specialistai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius