Vilimiškės kelias išties ne itin geros būklės, tačiau greitu metu ketinama jį tvarkyti.

Vilimiškės kelias išties ne itin geros būklės, tačiau greitu metu ketinama jį tvarkyti.

Vilimiškės kelias – prastas, bet imamasi priemonių

2017 12 12

Vilimiškės gyventojams ruduo ir prasidėjusi žiema šiemet negailėjo negandų. Valteriškės gatvėje gyvenantys žmonės suko galvas, kaip sustabdyti lietaus vandenį, o praėjusią savaitę į redakciją kreipusis ponia Nijolė, gyvenanti Vilimiškės kelyje, išsakė nusivylimą, jog nebeina išbristi – kelias labai prastos būklės.
Vilimiškės keliu nuolat namo ir iš namų keliaujanti Nijolė papasakojo, jog jau kurį laiką prašanti, jog bent kiek būtų sutvarkytas jų kelias, tačiau pagalbos nesulaukianti, tad kreipėsi į mus.
„Jau ir automobilis sugedo, bevažinėjant tokiu keliu, o išlipus iš autobuso kartą net prisėmiau aulinukus, neįmanoma tokiu keliu vaikščioti. Valteriškės gatvę, tiesa, sutvarkė, dabar nebėra jokių bėdų. Mes ir patys šia gatve važinėjame, kadangi kitu keliu – nuo Kretingos plento – mes nebegalime sukti į kairę, tik į dešinę, ant viaduko reikia apsisukti, tad važiuojame kita gatve, pokyčius pastebime. Mūsų kelias – lyg pamirštas visų, o juk visur kelius tvarko, jaučiamės pamiršti“, – nuogąstavo pašnekovė.
UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus nustebo, jog moteris skundžiasi Vilimiškės keliu, kadangi visai neseniai komunalininkai šį kelią greideriavo. „Tik kelio pradžia ir pabaiga liko prastesnės būklės, visur kitur greideriavom. Bet kas iš to, tik nugreideriavom, lietus palijo, kelias ir vėl prastos būklės. Trečiadienį ir vėl vyksime“, – pažadėjo direktorius.
Kitur jau teksią pilti šiame kelyje skaldos, anot komunalininkų vadovo, bet tokiems darbams toks laikas nėra tinkamas. Likimo valioje gyventojų komunalininkai nepaliks.

„Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHARimas 2017-12-12 22:24 (rimantaspalanga@gmail.com / IP: 84.15.188.246)
Bendrovių "gatvė" žemiau plintuso....

Bendroviu gatve 2017-12-12 20:03 (IP: 83.190.72.128)
Bendroviu gatves nepamirskit!

Taip pat skaitykite

Nemirsetos kelias – tarsi džiunglės  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 07 14 | Rubrika: Skundų dėžutė

Į PT redakciją paskambinę vyras baisėjosi keliu Palanga- Nemirseta. „Medžiai pakelėse taip tankiai suaugę, kad jų šakos svyra ant kelio, blogindamos matomumą. Ne gi miesto tvarkytojai negali nugenėti medžių, kai kuriuos jų tiesiog iškirsti?“ – stebėjosi žmogus.


Ekrano dužimas yra viena dažniausių išmaniųjų gedimo priežasčių, o jo keitimas – ir viena brangiausių telefono remonto paslaugų. Šių išlaidų nepadengia garantija, todėl vienintelis užtikrintas būdas apsaugoti savo piniginę – iš anksto apdrausti ekraną.


Vilimiškės gyventojams ruduo ir prasidėjusi žiema šiemet negailėjo negandų. Valteriškės gatvėje gyvenantys žmonės suko galvas, kaip sustabdyti lietaus vandenį, o praėjusią savaitę į redakciją kreipusis ponia Nijolė, gyvenanti Vilimiškės kelyje, išsakė nusivylimą, jog nebeina išbristi – kelias labai prastos būklės.


Rugsėjo 25 dieną Palangos senosios gimnazijos Tolerancijos ugdymo centras įsijungė į Tarptautinės komisijos sekretoriato siūlomą pilietinę iniciatyvą „Atminties kelias“. Šia pilietine iniciatyva siekėme prisiminti per holokaustą sunaikintą Palangoje gyvenusią žydų bendruomenę.


Po dviejų kredito unijų bankrotų ir padidinto Lietuvos banko dėmesio daugiau kaip šešioms dešimtims likusių kredito unijų šalyje, Palangos kredito unija jaučiasi saugi – nors po žiniasklaidoje nuskambėjusių įvykių praėjusių metų pradžioje pirmąjį jų pusmetį indėlių portfelis mažėjo, indėlių portfelis, pradėjęs augti 2011-ųjų antrąjį pusmetį...


Norintieji turiningai ir prasmingai praleisti pirmąjį balandžio šeštadienį, balandžio 6 d. kviečiami dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Gintaro kelias Palanga – Šventoji 2013“. Šis renginys skirtas paminėti istorinį įvykį – 1921 m. kovo 30 d. įvykusį Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos. Šį pėsčiųjų žygį jau antrus metus...


Ar vien tik prastas oras sugadino šventę?  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 05 17 | Rubrika: Savaitės komentaras

Palanga jau septintus metus iš eilės vasarą mėgina paskelbti dar nesibaigus pavasariui. Gegužės viduryje organizuojamų vasaros sezono atidarymo švenčių rengėjai kasmet yra priklausomi nuo oro, kuris tokiu metų laiku yra gana permainingas.


Žygyje „Gintaro kelias“ – pusantro šimto palangiškių ir svečių

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį Palangos pajūriu į žygį „Gintaro kelias“ leidosi beveik pusantro šimto žygeivių iš įvairių Lietuvos miestų ir netgi užsienio. Taip kurorte paminėta šaliai svarbi istorinė data – Palangos prijungimo prie Lietuvos metinės.


Folklorinės atributikos kupina klasė, padėkų raštais papuoštos sienos, už nugaros įamžintas giedantis kikilis – simbolis vaikų folklorinės grupės, pavadintos tuo pačiu pavadinimu, - toks vaizdas džiugina akis ir sielą, pravėrus šios grupės vadovės, nuolatinės šypsenos savininkės Dianos Šeduikienės klasės duris. Pasirinkusi muzikos diktuojamą kelią, moteris teigia neapsirikusi, neveltui...


Vasarą kurortas pritraukia ne tik daugybę garbingai duonai užsidirbančių pramogautojų, bet ir įvairaus plauko nusikaltėlių – smulkių vagišių ar organizuotų gaujų šulų. Bet kažin, ar nusikalstamo pasaulio veikėjai gali tikėtis išnykti margoje kurorto minioje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius