Meras Š. Vaitkus.

Meras Š. Vaitkus.

Vyriausybės projektų sąraše – ir Palangos aplinkkelis

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 07

Tarp šių metų viešosios ir privačiosios partnerystės (PPP) projektų yra Lukiškių kalėjimas, Teismų rūmai, Palangos aplinkkelis, vakar pareiškė premjeras Algirdas Butkevičius. Jis teigė, kad visiems PPP projektams numatyta skirti iki 1 mlrd. litų.
 „Finansų ministerija jau šiems metams yra numačiusi projektų už 1 mlrd. litų“, - nekilnojamojo turto konferencijoje Vilniuje vakar sakė A. Butkevičius.
Premjeras kalbėjo, kad sutartys dėl minėtų projektų gali būti pasirašytos jau šių metų viduryje.
A.Butkevičius kalbėjo, kad didžiausias tokių projektų stabdis yra „žinių neturėjimas“, esą reikia tinkamai vertinti projektų kainą - tiek projektinę, tiek galutinę.
 „Tai - labai smagi žinia Palangai. Juolab, kad apie Palangos aplinkkelio statybą buvo daug kalbėta ir su buvusia vyriausybe ir jos vadovu, ir su dabartine vyriausybe ir premjeru A. Butkevičiumi. Galbūt net buvo kai kam kilę abejonių dėl tokio projekto reikalingumo. Dėl to dvigubai maloniau, kad Palangos aplinkkelio projektas bus įgyvendinimas“, - „Palangos tiltui“ vakar sakė meras Šarūnas Vaitkus.
Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius neseniai buvo minėjęs, kad daugiau nei 100 mln. litų vertės Palangos aplinkkelis nėra svarbiausias kelių infrastruktūros projektas, o PPP būdu būtų galima sutvarkyti Vilniaus-Molėtų kelią arba pastatyti estakadą Šilutės rajone.
Palangos aplinkkelio tiesimo ir priežiūros konkurso laimėtoja paskelbta bendrovė „Plėtros investicijos“. Ji pasiūlė projektą įgyvendinti už 123,575 mln. litų (su PVM).
 


Jūsų komentaras:

CAPTCHA2013-02-08 16:22 (IP: 194.176.60.225)
Citata iš Palangos tilto 2012.10.04 > Keista, kad valdžioje būnant konservatoriams ir merui esant konservatrium, aplinkelis pajudėjo tik į valdžią atėjus socialdemokratams, kurie žiūri plašiau. Dėkok Š.V. Palangos socialdemokratų skyriui dėl suorganizuotos viešnagės pas premjerą, dėl premjero gero išmanimo palngos "bėdų" (Prieš tapdamas premjeru A. Butkevičius net 3 kartus lankėsi Palangos skyriu ir per apsilankymus buvo parodytos visos Palangos žaizdos). Nesisavinkite svetimų darbų. Š. V. vykdykite savo politinius pažadus, kurie skambėjo, kaip lozungai...

Taip pat skaitykite

Vasaros viduryje naujoji Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė minės „šimtadienį“ – liepos 10 dieną sukaks lygiai šimtas dienų, kai ji atsakinga už Palangos kultūros židinį. Centro vadovė sako, kad šis šimto dienų adaptacijos laikotarpis buvo pakankamas apsižvalgyti, suprasti, įsijausti ir suvokti, kas reikalinga, ką...


Palangiškiai bei kurorto svečiai artėjant vasarai galės atsipūsti nuo kamščių pagrindinėse miesto gatvėse – vakar oficialiai atidarytas Palangos aplinkkelis. Nutiestas naujas Palangos aplinkkelio kelias ir modernizuota Vydmantų sankryža pagerins ne tik vairuotojų, vykstančių per Palangą tranzitu į Latviją, bet ir pačių palangiškių bei kurorto svečių situaciją....


Butkų Juzė – poetas, dramaturgas, pedagogas, žurnalistas, bibliotekininkas. Tikroji pavardė – Juozas Butkus. Šiemet minime 120-ąsias poeto gimimo metines.


Šventosios uosto atstatymo darbus ketinama pradėti 2015-aisiais, Palangos oro uostas dirba pelningai, aplinkkelio reikia ir jis bus, o miesto gatvės neliks be remontui skirtų lėšų, – teigia Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.


Tarp šių metų viešosios ir privačiosios partnerystės (PPP) projektų yra Lukiškių kalėjimas, Teismų rūmai, Palangos aplinkkelis, vakar pareiškė premjeras Algirdas Butkevičius. Jis teigė, kad visiems PPP projektams numatyta skirti iki 1 mlrd. litų.


Beveik įpusėjus miesto savivaldybės Tarybos kadencijai, politikai gali pasididžiuoti skirtingu įdirbiu ir „kraičiu“. Bet kalbant apie Tarybos sprendimų projektų rengimą, vos keletas politikų tempė vežimą. Kaip, matyt, ir dera, sąrašo viršuje rikiuojasi abu Tarybos vadovai: meras Šarūnas Vaitkus ir vicemeras Saulius Simė, kurie iki 2012-ųjų metų galo Tarybai...


Darbą baigianti Vyriausybė apsispręsti, ar toliau turės būti vykdomas Palangos aplinkkelio projektas, kurio vertė nuo projekto vykdymo pradžios išaugo beveik 40 mln. litų, palieka naujajai Vyriausybei, sako laikinai einantis pareigas susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.


Rugpjūčio mėnesį Palangos bei Šventosios miesto bendruomenės, susirinkusios į savo tarybas, paskirstė iš valstybės biudžeto skirtas lėšas Vietos bendruomenės savivaldos 2012 metų atrinktų bendruomenių veikloms. 47 tūkst. 900 Lt buvo skirti dešimčiai projektų, kuriuos bendruomenės įgyvendina arba ruošiasi įgyvendinti.


Rudenį nuslūgus didiesiems sezono darbams, meras Šarūnas Vaitkus vis dažniau varsto Seimo, ministerijų ir kitų valstybinių žinybų duris Vilniuje ieškodamas problemų Palangoje sprendimų ir kurorto infrastruktūros projektų finansavimo.


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius