XII-ajame sveikatinimo renginyje – būrys dalyvių

XII-ajame sveikatinimo renginyje – būrys dalyvių

2018 05 03

Balandžio 28 d. Palangos botanikos parke vyko XII-asis sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“ („Cura te Ipsum“), skirtas medicinos darbuotojų dienai paminėti, kurį organizavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų institutas (LSMU NI) ir LSMU NI Palangos klinika. Sulaukėme daugiau nei šimto dalyvių, atvykusių ne tik iš Palangos, bet ir iš visos Lietuvos.
Ši idėja 2007 m. kilo šviesaus atminimo buvusio LSMU Elgesio medicinos instituto direktoriui habil.dr.Robertui Bunevičiui, siekusiam populiarinti aktyvią fizinę veiklą, kaip vieną iš sveikatos stiprinimo būdų, taip pat atkreipti dėmesį, kad patys medicinos darbuotojai, paskyrę savo gyvenimą sveikesnės ir geresnės visuomenės kūrimui, turėtų labiau rūpintis ir savo sveikata.
Sveikatinimo renginį vedė LSMU NI Palangos klinikos psichologė Alicja Juškienė, o sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja klinikai dr. Vesta Steiblienė, paskelbusi bėgimo dalyvių nominacijas.
Renginio dalyviai Palangos klinikos ir Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojų buvo mokomi šiaurietiško ėjimo technikų, o intensyvią apšilimo mankštą pravedė karatė sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai. Dalyviai galėjo pasirinkti jiems priimtiną atstumą (nuo 1 iki 5 km) ir būdą (bėgti ar eiti šiaurietiškomis lazdomis).
Visiems renginio dalyviams buvo įteiktos renginio atminimo dovanėlės. Jaunųjų dalyvių iki 18 metų amžiaus kategorijoje apdovanoti greičiausi Augustas Varoneckis ir Ugnė Bundulaitė. Išskirtinius apdovanojimus gavo mūsų renginio svečiai, greičiausios bėgikės moterys: I vieta – Daiva Mineikienė, II vieta – Airida Dainiūtė, III vieta – Inesa Ambroškaitė. Greičiausiai 5 km distanciją įveikė mūsų LSMU NI darbuotojai: I vieta – Adomas Bunevičius, II vieta – Audrius Alonderis, III vieta – Julius Burkauskas. Specialieji prizai atiteko gausiausiai bėgimo dalyvių komandai – Plungės medikų kolektyvui, vyriausiai bėgimo dalyvei Nijolei Raškauskienei ir jauniausiai bėgimo dalyvei Barborai Martinaitytei.
Renginio gerą nuotaiką palaikė Palangos miesto Jūros šaulių vyrų choras (vadovas Rimgaudas Juozapavičius). Renginyje taip pat dalyvavo Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos auklėtinis Aidas Ališauskas (mokytojas Raimundas Žilius), pradžiuginęs susirinkusiuosius gyva saksofono muzika.
Po visų pasirodymų ir rungčių, pilni įspūdžių ir entuziazmo dalyviai rinkosi į Skautų slėnį, kur prie laužo vaišinosi kareiviška koše, virtomis bulvėmis su žemaitišku kastiniu, namine gira. Mėgaudamiesi pavasarišku oru, susirinkusieji galėjo pasidalinti dienos įvykiais ir nuotaikomis.
Šis renginys nebūtų įvykęs be LSMU NI Elgesio medicinos laboratorijos narių ir rėmėjų pagalbos. Todėl nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir padėjusiems organizuoti šį renginį: Palangos miesto savivaldybei, Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Palangos botanikos parko administracijai, Palangos kultūros ir jaunimo centrui, Karate sporto klubui „Okinava“, Palangos miesto Jūros šaulių vyrų chorui, Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklai, AB „Žemaitijos pienui“, UAB „Mantingai“, Diagnostikos laboratorijai „Antėja“, UAB „Rados virtuvė“ (HBH), UAB „Scandbook“, OHO kryžiažodžiai, informaciniam remėjui „Palangos tiltas“.

LSMU NI Elgesio medicinos laboratorijos ir Palangos klinikos kolektyvas

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos miesto gyventojai raginami rūpintis savo sveikata ir gera savijauta bei aktyviai dalyvauti nemokamose sveikatinimo veiklose, kurias organizuoja Palangos.visuomenės sveikatos biuras (PVSB), minintis dvejų metų veiklos sukaktį.  PVSB direktorė Miglė Mikalauskaitė pabrėžė, jog pagrindinis Biuro veiklos tikslas – rūpintis savivaldybės gyventojų sveikata, vykdyti visuomenės...


Balandžio 28 d. Palangos botanikos parke vyko XII-asis sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“ („Cura te Ipsum“), skirtas medicinos darbuotojų dienai paminėti, kurį organizavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų institutas (LSMU NI) ir LSMU NI Palangos klinika. Sulaukėme daugiau nei šimto dalyvių, atvykusių ne tik iš Palangos...


Spalio 18 dieną Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje vyko anglų kalbos renginys „On TV Tonight. Live“. Į jį susirinko ne tik mūsų klasiokai ir mokytojai, taip pat atvyko ir buvę mūsų mokyklos mokiniai iš Palangos senosios gimnazijos.


Tradicinis, jau 27-asis Lietuvos politinių kalinių, tremtinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis, kuriame dalyvavo ir 18 buvusių politinių kalinių ir tremtinių bei jų artimųjų iš Palangos, rugpjūčio 5 dieną įvyko Ariogaloje, Dubysos slėnyje.


Balandžio 30 dieną kurorte vyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Elgesio medicinos instituto organizuojamas sveikatinimo renginys „Pasirūpink ir savo sveikata“, skirtas Medicinos darbuotojų dienai pažymėti. Renginys vyko Birutės parke, į kurį susirinko nemažai sveikuolių ir norinčių rūpintis savo sveikata.


Balandžio 2 d. 09.30-10.30 val. dalyvių registracija „Jūratės ir Kastyčio skveras“, Palanga.


Dvylika Palangos šaulių aktyviai prisijungė prie IX-ojo sveikatinimo renginio „Pasirūpink ir savo sveikata“, skirto Medicinos darbuotojų dienai pažymėti.


Ką būrys kinų veikė pajūryje?

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2010 06 19 | Rubrika: Miestas

Kai neseniai buvo suabejota, ar šiemet nuskurdusiame miesto biudžete kurorto valdžios reprezentacijos reikmėms skirti per 74 tūkstančius litų -- ne per didelė prabanga miestui, Palangos meras Vytautas Stalmokas aiškino, kad į Palangą atvykstančias oficialias delegacijas ir užsienio svečius privalome priimti padoriai, o vaišėms išleisti keli litai miestui vėliau sugrįžta dešimteriopai.


Praėjusį savaitgalį įvyko Tarptautinis veteranų, senjorų ir senjorių tinklinio turnyras „Palangos mero“ taurei laimėti, kuriame aktyviai dalyvavo įvairaus amžiaus tinklininkai iš visos Lietuvos ir kaimyninio Kaliningrado.


Šiemet Savivaldybės biudžete miestelėnų sveikatinimo programai finansuoti numatyta skirti 857,8 tūkst. litų. Svarstant biudžeto projektą, programą pristačiusi Savivaldybės gydytoja Lina Riaubaitė teigė, kad numatomi finansavimo šaltiniai bus Savivaldybės biudžeto lėšos – 258 tūkst. litų,  Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios lėšos – 69,9 tūkst. litų, Visuomenės sveikatos rėmimo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius