Be moters pašonėje – nė dienos!

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012-03-05
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Be moters pašonėje – nė dienos!

Mielos moterys, kaip gera, kad metuose yra tokia šventė, kai išdidžiai galime ištiesti kaklus, mėgautis vyrų dėmesiu ir sveikinti viena kitą. Gal tai tik simboliška proga, kuri dažnai tampa išpūstu muilo burbulu prekybininkams pasipelnyti, bet gauti gėlių patinka kiekvienai. Tai, kad gausime gėlių, paliudijo „Palangos tilto“ kalbinti žinomi ir gerbiami kurorto vyrai.

Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis laikraščiui sakė, kad žmonai gėlių parneša kiekvieną dieną: „Aš galvoju taip: Jeigu vyras kiekvieną dieną namo grįžta su šypsena, pabučiuoja savo žmoną – tai jau gėlė. Aš nemanau, kad Kovo 8-oji sovietmečio palikimas? Jeigu šis palikimas tekia žmonėms džiaugsmo, šviesos, tai yra teigiamas palikimas. Savo moteriai šią dieną gėlių tikrai dovanosiu, kadangi be žmonos negalėčiau išbūti nė dienos“.

Pasak Palangos reabilitacijos ligoninės direktoriaus Virginijaus Biskio, paskutinį kartą savo moteriai gėlių įteikė Šv. Valentino dieną, vasario 14-ąją.

„Dar nežinau ar švęsiu Kovo 8-ąją. Kiek ilgai išbūčiau be moters? Pagal aplinkybes“, – nuotaikingai kalbėjo V. Biskys.

Buvęs Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas Kovo 8-ąją gėlių savo moteriai įteiks: „Būtinai, juk ši diena puikiausia proga pasveikinti moteriškes. Paskutinį kartą gėlių dovanojau vasario 2 d. Nemanau, kad ši šventė yra sovietmečio palikimas. Sovietmečiu ji buvo labai „išpompastinta“. Na su trečiuoju klausimu, jūs turbūt juokaujat? Nė dienos neištverčiau be savo moters!”

Gėlių savo išrinktajai įteiks ir Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentas Gintaras Sičiūnas. „Paskutinį kart gėlių įteikiau per Šv. Valentiną. Įteiksiu ir Kovo 8-ąją. O kodėl ne? Tikrai nemanau, kad ši šventė sovietmečio palikimas. Be žmonos neištverčiau nė dienos!” – sakė G. Sičiūnas.

Šventosios verslininkas Vaidas Šimaitis „Palangos tiltui“ sakė, kad Kovo 8-ąją mėgsta ir mini. „Paskutinį kartą gėlių dovanojau Vasario 14-ąją. Kiek išverčiau be moters? Nežinau“, – juokėsi V. Šimaitis.

Jūsų komentaras:

Moteris 2012-03-08 14:38 (IP: 81.7.78.48)
kvaila straipsnio antraštė :(

Taip pat skaitykite

Policijos dienos proga - sveikinimai kurorto pareigūnams

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 02 | Rubrika: Miestas

Palangos policijos pareigūnai, kartu su kolegomis visoje šalyje spalio 2 d. minintys profesinę šventę – Angelų sargų dieną – sulaukė Palangos miesto savivaldybės vadovų sveikinimų ir padėkų.    


„Lokatoryno“ garažų kiemuose-celėse dažnai susibūriuoja vyrai. Jie visais laikais turi bendrų temų „Pasaulinio kompaso“ kryptimis. Pasaulėžiūra, nauji automobilių modeliai, valstybės valdymas, naujausi anekdotai(rusiški anekdotai ir keiksmažodžiai madoje ir dabar), „mergotyra“, futbolas ir krepšinis, vakarykščių išgertuvių ir...


Kalėdų šventės – gera proga prisiminti metus

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2017 12 22 | Rubrika: Savaitės komentaras

Šventinis svarbiausiųjų metų įvykių – Kalėdų ir Naujųjų metų laukimo laikotarpis yra gera proga prisiminti viską, ką patyrėme per prabėgusius metus.


Tradiciniame „Palangos tilto“ kavarytyje kurorto visuomeninkai diskutavo, ką Palangai derėtų dar padaryti, kad ateinantis vasaros sezonas būtų geriausias. Redakcijos svečių teiravomės, ko miesto poilsio infrastruktūrai dar trūksta, į ką derėtų atkreipti dėmesį miesto valdžiai. Pasiūlymų ir minčių miesto valdžiai išsakyta nemažai, tačiau ar jos visos dėl laiko stokos galės...


Tarptautinės moters dienos proga „Palangos tilto“ redakcijoje diskutavome, kokios šiandien yra moterys, kaip jos matomos ne tik visuomeniniame, bet ir politiniame gyvenime. Ar kas nors kurorte pasikeistų, jei Palangos politiniame gyvenime dalyvautų daugiau moterų?


Draugams nieko negaila ! Aš šiandien labai šiltai, nostalgiškai prisimenu „žaibiškus sambėgius“ „Gintarėlio“ vaikų darželyje prieš 10-12 metų. Ruošiant korespondenciją apie sveiką gyvenseną miesto laikraščiui „Palangos naujienos“, kurį, beje, 2002 metų spalį – 2005-ųjų sausį leido...


Kovo 11-ąją Palangoje netrūko renginių ir reginių, skirtų Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti: nuo vėliavomis plazdančios eisenos, gėlių padėjimo ceremonijos prie generolo J. Žemaičio ir tautos patriarcho J. Basanavičiaus paminklų, Šv. Mišių iki jaunimo akcijos ir pačių gabiausiųjų Palangos moksleivių koncerto.


Be moters pašonėje – nė dienos!  1

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 05 | Rubrika: Miestas

Mielos moterys, kaip gera, kad metuose yra tokia šventė, kai išdidžiai galime ištiesti kaklus, mėgautis vyrų dėmesiu ir sveikinti viena kitą. Gal tai tik simboliška proga, kuri dažnai tampa išpūstu muilo burbulu prekybininkams pasipelnyti, bet gauti gėlių patinka kiekvienai. Tai, kad gausime gėlių, paliudijo „Palangos tilto“ kalbinti žinomi ir...


Valdžios vyrų pašonėje – užkeikta sankryža

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 12 19 | Rubrika: Kriminalai

Gintaro ir Vytauto gatvių sankryža – kaip užkeikta. Praėjusį penktadienį šių eilučių autorius tapo autoįvykio joje liudininku. Nuo Ganyklų gatvės Gintaro gatve atvažiavęs, jaunos merginos vairuojamas „Fiat“ automobilis, nestabtelėjęs prie įspėjančio kelio ženklo, įvažiavo į Vytauto gatvę ir atsimušė į taip pat merginos vairuojamą „Toyota“...


Tarptautinės mokytojų dienos proga pedagogams gražiausius žodžius skyrė ne tik auklėtiniai, bet ir miesto savivaldybės atstovai. Vicemeras Saulius Simė kartu su mero patarėja Karolina Kubeldziene lankėsi miesto mokyklose bei pedagogams dovanojo po tortą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas