Capital Klaipėda vadovė Ivona Berezinskė – apie Laukinius Vakarus, NT karštligę ir komisinius

Linas JEGELEVIČIUS, 2022-08-28
Peržiūrėta
8861
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ivona Berezinskė, UAB CAPITAL Klaipėda, uostamiesčio nekilnojamojo turto agentūros, vadovė
Ivona Berezinskė, UAB CAPITAL Klaipėda, uostamiesčio nekilnojamojo turto agentūros, vadovė

Tarptautinės nekilnojamojo turto (NT) kompanijos dalis, inovatyvi, greitai prisitaikanti prie rinkos pokyčių. Didžiausia NT kompanija Lietuvoje, įdarbinanti daugiausiai brokerių. Su viena didžiausių duomenų bazių. O per 10 veiklos metų sukirsta tūkstančiai sėkmingų sandorių ir pelnytas klientų pasitikėjimas. Tai – tik kelios eilutės iš CAPITAL nekilnojamojo turto agentūros vizitinės kortelės.

„Kai prieš penkerius metus kėliausi gyventi ir dirbti į Klaipėdą, mane CAPITAL vadovai pusiau juokais įspėjo: atsidursi tarsi Laukiniuose Vakaruose ar nors 2008-aisiais, kai Lietuvą krėtė nekilnojamojo turto karštligė“, – šypteli prisiminusi Ivona Berezinskė, UAB CAPITAL Klaipėda, uostamiesčio nekilnojamojo turto agentūros, vadovė, sutikusi pokalbiui su nemokamu pajūrio žurnalu „Lietuvos pajūris“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partneriu.

Ji nė kiek nesigaili atsidūrusi uostamiestyje, priešingai – džiaugiasi. Bet jos „bosai“ Vilniuje buvo teisūs: dirbti Klaipėdoje – itin įdomu, o nekilnojamasis turtas čia – graibstomas.

CAPITAL Klaipėda dirba 17 brokerių – su kvalifikaciniais pažymėjimais, sertifikuoti, patyrę. 

„Vadinasi, ir 17 kartų daugiau sprendimų, patirčių, nuomonių, idėjų ir juoko. Kai dirbi didelėje kompanijoje kaip mūsų, nėra tikslo tik užsidirbti komisinį ir ieškoti naujo kliento – yra atsakomybė, stiprus darbo didelėje komandoje jausmas, – pastebi Ivona. – Aš pati atrenku brokerius ir patikinu: man svarbiau jų – kokybė, ne kiekybė.“

Ši uostamiesčio NT agentūra – specializuota: dirba atskiri gyvenamojo ir komercinio NT brokeriai.

„Vadinasi, daugiau išmanymo, įsigilinimo“, – patikina Ivona.

Skirtingai nei kitur, pasirinkus CAPITAL Klaipėda, komisinį mokės tik viena šalis.

„Ta, kuriai mes atstovaujame, kuriai norime gauti geriausias sandorio sąlygas. Didžioji dalis NT agentūrų ima po vieną procentą ar net truputį daugiau iš abiejų šalių“, – atskleidė I. Berezinskė.

Didžioji dalis pajūrio agentų ima mokestį ne tik iš abiejų sandorio pusių, bet neretai – ir neturėdami jokių sutarčių.

„Mūsų visa veikla nuo A iki Z yra legali ir skaidri: ir sutartys, ir sąskaitos, jų parengimas. Valstybės teisių aktų laikymasis, teikiant paslaugas mums, – esminis dalykas. Tam, kad klientas būtų apsaugotas nuo nemalonių netikėtumų, o mums tai užtikrina sklandžią pardavimo veiklą ir reputaciją“, – sakė pašnekovė.

Taupydami kiekvieno savo kliento laiką ir pinigus, uostamiesčio „kapitaliečiai“ siūlo platų paslaugų spektrą: tarpininkavimo paslaugas parduodant/perkant turtą, konsultacijas investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais, turto vertės nustatymą.

Brokeriai čia padeda parduoti ar įsigyti ne tik naujus butus, namus, kotedžus, bet ir sklypus, taip pat kitą nekilnojamąjį turtą. Verslui parduodamos komercinės, prekybinės, gamybinės patalpos, sandėliai, maitinimo patalpos, patalpų nuoma.

Pasirinkus CAPITAL Klaipėda, ji visada pirmiausia atliks kainos analizę ir dokumentų patikrą.

„Net vykdome aukcionus, kad niekada neparduotumėme per pigiai. Nuvažiavę pas klientą, mūsų brokeriai pirmiausia išsiaiškina kliento galimybes ir lūkesčius, – sakė Ivona. – Mūsų tikslas – ne priimti pardavimui naują nekilnojamojo turto objektą, o padėti žmogui priimti geriausią sprendimą.“

Su pardavėjais ir pirkėjais CAPITAL Klaipėda dirba ne tik nekilnojamojo turto brokeriai, bet ir būsto paskolų vadybininkai ir nekilnojamojo turto vertintojai, net matininkai, architektai ir draudimo brokeriai. 

„Kliento patogumui, visos jų paslaugos teikiamos vienoje vietoje“, – pastebėjo brokerė.

Esant poreikiui, klientui net pasiūlomos teisininko konsultacijos. 

Nekilnojamasis turtas visoje Lietuvoje visada buvo ir yra paklausus. Bet koronaviruso pandemija sukėlė dar neregėtą susidomėjimą juo pajūryje, pastebi pašnekovė.

Praėjusių metų pavasarį NT sektorius pradėjo fiksuoti visų laikų rekordus, o tendencija tęsėsi iki 2021 metų pabaigos. 

Nors karas į įkaitusią NT rinką šliūkštelėjo kibirą šalto vandens, bet jis daugelio lietuvių svajonės – įsigyti uostamiesty būstą – iki šiol neatvėsino.

„Atvirkščiai: jaučiame didelį pasiūlos trūkumą. Ypač naujos statybos būsto. Statytojams esu nekart sakiusi: „Tik statykite, pirkėjų tikrai yra daug – ir prestižiniam būstui, ir ekonominiam“, – sakė CAPITAL Klaipėda vadovė.

Vadinasi, kol žmones į uostamiestį vilios jo puikiai išvystyta infrastruktūra, jūra ir ramybė, kils nauji gyvenamieji rajonai, namai ir kotedžai. 

CAPITAL Klaipėda komanda yra pasirengusi jums padėti priimti svarbius sprendimus.

 

Capital Klaipėda

Adresas: Naujojo sodo g. 1, Klaipėda

Tel.: +370 636 15455

El. paštas: [email protected]

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Aktyvi visuomenininkė, poetė Nijolė Fultinavičienė, o ir buvusi Palangos duonos gamyklos ilgametė vadovė prisipažįsta, kad sėdėti be veiklos net ir sulaukus garbingo aštuoniasdešimtmečio – ne jos būdui. Visą gyvenimą buvusi itin energinga, reikli tiek sau, tiek kitiems ji nenustygsta vietoje ir dabar, kai galėtų skirti visą savo laiką tiesiog poilsiui. Vietoj to ji leidžia savo poezijos...


Tarptautinės nekilnojamojo turto (NT) kompanijos dalis, inovatyvi, greitai prisitaikanti prie rinkos pokyčių. Didžiausia NT kompanija Lietuvoje, įdarbinanti daugiausiai brokerių. Su viena didžiausių duomenų bazių. O per 10 veiklos metų sukirsta tūkstančiai sėkmingų sandorių ir pelnytas klientų pasitikėjimas. Tai – tik kelios eilutės iš CAPITAL nekilnojamojo turto agentūros vizitinės kortelės.


Indrę Stasiulaitytę, vaikštančią viešbutyje „Gabija“, galėtum sumaišyti su viešnia, atvykusia atostogų į kurortą pailsėti ir atsipalaiduoti. 


Pažįstamos mamos kurorte skundžiasi, kad jų vaikai karantino suvaržymų metu tapo irzlesnis, atžagaresni. „Palangos tiltas“ jau rašė apie mažamečius berniukus, kurie galimai apiplėšė kurorto senjorę. Tiesa, Palangos policija patvirtino tik vagystę minėtu atveju. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos...


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) trečiadienį pranešė baigusi ikiteisminį tyrimą, kuriame Palangos centre įsikūrusių trijų populiarių įstaigų vadovė įtariama apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu ir neteisingų duomenų apie įmonės turtą pateikimu, pranešė LRT.lt


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) vienbalsiai nusprendė, kad buvusi Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos (VTPSI) vadovė Laura Nalivaikienė pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme numatytą draudimą atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims kitose valstybės ar savivaldybių institucijose vienerius metus po to, kai...


Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauti ėmė Jurgita Trinskienė. 10-ies metų patirtį rinkoje turinti specialistė vardina artimiausius įmonės planus: gerinti paslaugų kokybę, plėsti jų spektrą, siūlyti vis patogesnį aptarnavimą bei nuolat kurti naudą gyventojams.


Į sakralinės muzikos vakarus kviečia festivalis „Ave Maria“

Festivalio organizatorių inf., 2012 08 02 | Rubrika: Kultūra

Jau ketvirtą rugpjūtį pajūrio kurortų gyventojus ir svečius iš kasdienio šurmulio ištrūkti kvies vienintelis Palangoje sakralinės muzikos festivalis „Ave Maria“. Jis unikalus tuo, kad yra skirtas Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje esančiam paveikslui „Švč. Mergelė Marija su vaikeliu“. Jau keletą metų festivalis...


Geriausio šalies TIC-o vadovė mūsų valdžiai – per prasta

Šarūnas Vaitkus, Palangos miesto gyventojas, 2010 12 19 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos turizmo informacijos centras sulaukė aukšto įvertinimo. Lietuvos Valstybinio turizmo departamento organizuotame konkurse “Sėkmingiausias 2010 metų turizmo projektas”, iš turizmo verslo asociacijų ir visuomeninių organizacijų deleguotų atstovų sudaryta kompetentinga komisija Palangos TIC-ą pripažino kaip šiemet sėkmingiausiai dirbusį turizmo informacijos centrą...


Palangos miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba, atlikusi UAB „Palangos autobusų stotis“ finansinį auditą, nustatė, kad bendrovė moki, tačiau atskleista ir nemažai trūkumų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius