Laimingiausia gyvenime diena...

Rasa Balsienė Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Vaikų socialinės globos skyriaus socialinė, 2009-08-13
Peržiūrėta
115
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiltą vasaros popietę Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Vaikų socialinės globos skyriaus globotiniai kartu su socialine pedagoge, naktine aukle Birute Kabaliniene ir jaunaisiais savanoriais Agne, Birute ir Pranu išsiruošė į išvyką baidarėmis Minijos upe.

 

Vaikai  susipažino ir gėrėjosi puikiu Minijos upės gamtovaizdžiu, pirmą kartą savo gyvenime sėdo į baidares, mokėsi irkluoti. Vėliau kūrė laužą, gamino maistą gamtoje, maudėsi, kartu su savanoriais žaidė kamuoliu.

Grįžę namo visi dalijosi patirtais įspūdžiais. O jų būta visokių: kam pradžioje kilusi vandens baimė, kam  apmaudas dėl nemokėjimo tinkamai irkluoti, kam kilęs plaukiant baidarėmis begalinis džiaugsmas... Namo visi grįžo patenkinti. Savo įspūdžius  globotiniai noriai piešė ant popieriaus lapų, rašė rašinėlius. Auklėtinė Gabrielė savo rašinėlyje apie išvyką baidarėmis parašė, kad tai buvusi pati laimingiausia jos gyvenime diena.

Šią kelionę vaikams padovanojo UAB „Agbirsta“ vadovas Stasys Jokšas, jau nebe pirmą kartą vaikus džiuginantis įvairiomis maloniomis staigmenomis.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antradienį, liepos 7 dieną, Plungės apylinkės teismo Palangos rūmų teisėja Diana Vercinskė padėjo tašką buvusios lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės Ilonos Milkontės istorijoje. Teismas nusprendė, kad I. Milkontė praėjusių metų pabaigoje buvo atleista teisėtai. Teismas taip pat nurodė, kad Darbo ginčų komisijos sprendimas dėl darbo ginčo pagal atsakovės I....


Ar ne anekdotas? Šiandien, balandžio 30-ąją, miesto Taryba patvirtino praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų atleistos Ilonos Milkontės veiklos ataskaitą už 2019 metus.


Balandžio 9 d. nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktore, nors visi Tarybos komitetai anksčiau balsavo už jos kandidatūrą.


Praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų miesto Tarybos atleista Ilona Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, priėmė 2020 metų nelauktus koronaviruso pandemijos iššūkius: nuotolinio ugdymo organizavimą ir kovos su COVID-19 priemones.


Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė ramiai atostogauti negali – Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdo tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikia. „Kadangi klausiate pirmieji, būsite pirmieji, kuriems kitą savaitę atsakysime,“ – prieš dvi savaites „Palangos tiltui“ sakė mero patarėja...


Tėvai laikinai neteko vaikų globos dėl nerūpestingumo

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 18 | Rubrika: Miestas

Per praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriuje registruoti trys atvejai, kuomet tėvai laikinai neteko teisių į vaikų globą.


Paskutinį rugsėjo penktadienį į Palangos vaikų lopšelį-darželį „Gintarėlis” rinkosi ikimokyklinėse mūsų miesto, Klaipėdos, Kauno bei Mažeikių įstaigose dirbantys pedagogai. Čia vyko respublikinė konferencija „Tautiškumo ugdymas ikimokyklinėse įstaigose”, kuri tapo gražiu ir prasmingu pusmetį „Gintarėlyje” trukusio pilietinio ir tautinio...


Laimingiausia gyvenime diena...

Rasa Balsienė Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Vaikų socialinės globos skyriaus socialinė, 2009 08 13 | Rubrika: Miestas

Šiltą vasaros popietę Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ Vaikų socialinės globos skyriaus globotiniai kartu su socialine pedagoge, naktine aukle Birute Kabaliniene ir jaunaisiais savanoriais Agne, Birute ir Pranu išsiruošė į išvyką baidarėmis Minijos upe.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius