Palangoje – keisti lapeliai po automobilių stiklu: paaiškėjo, kad taip galima sutaupyti

Palangos tiltas, 2024-07-09
Peržiūrėta
1164
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Parkavimo vieta Palangos centre leidžia sutaupyti parašiusiems atvykimo laiką. FOTO: JUSTINA ASAKAVIČIŪTĖ | DELFI
Parkavimo vieta Palangos centre leidžia sutaupyti parašiusiems atvykimo laiką. FOTO: JUSTINA ASAKAVIČIŪTĖ | DELFI

„Delfi“ kaip ir kasmet sveikinasi iš pajūrio ir čia ne tik ieško naujų vietų, apžvelgia aktualijas, bet ir skaitytojams perduoda informaciją, kur bei kaip galima sutaupyti.

Pirmadienį informavome apie svarbius parkavimo tvarkos pokyčius Palangos centre. Plačiau skaitykite čia. O štai dabar paaiškėjo, kad yra vieta pačiame kurorto centre, kur ne tik paprasčiau rasti vietą automobiliui, bet dar ir galima sutaupyti.

Palangoje, Vytauto gatvėje, netoliese senosios autobusų stoties, už Palangos turgavietės, pasislėpusi itin patogios lokacijos, bet stebuklingai pustuštė automobilių aikštelė. Ši aikštelė priskiriama žaliai parkavimo zonai, kas reiškia, kad valandos parkavimo kaina čia – 2,20 Eur. Tik yra viena detalė.

Už kai kurių automobilių priekinio stiklo paliktas ranka rašytas raštelis „Atvažiavau 13:30“, „Atvykimo laikas 14:00“ ir pan. Imu dairytis, ką toks raštelis galėtų reikšti. Pasirodo, prie ženklo, nurodančio parkavimo zonos spalvą, kabo papildomas ženklas, jog nurodžius laiką, kada automobilis atvyko, galima valandą čia parkuotis nemokamai.

Šį užrašą pastebi akivaizdžiai ne visi, mat lapeliai su pažymėtu laiku – vos ant vieno kito automobilio salono, o ir aš, deja, nuolaida nepasinaudojau, nes automobilyje neturėjau tušinuko, kuriuo užrašyčiau atvykimo laiką. Tuo tarpu viena moteris aikštelę palieka nuliūdusi, kai parodau, kad užrašas jai irgi prasprūdo pro akis. Tad atvykę į Palangos centrą, būkite už mus gudresni. Gal tokių vietų pajūryje yra ir daugiau, puiki motyvacija pakelti akis nuo išmaniųjų ir daugiau dairytis.

Justina Asakavičiūtė

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Delfi“ kaip ir kasmet sveikinasi iš pajūrio ir čia ne tik ieško naujų vietų, apžvelgia aktualijas, bet ir skaitytojams perduoda informaciją, kur bei kaip galima sutaupyti.


Palangoje vykstančio Europos brasbendų čempionato (EBBC) metu ketvirtadienio vakarą paaiškėjo 9-ojo Europos kompozitorių konkurso rezultatai.


Nuo kovo mėnesio atsiranda galimybė telefono numerio priekyje esantį skaičių 8 keisti į 0. 


Gero išmaniojo reikia kiekvienam žmogui. To kiekvienas ir nusipelno. Tačiau, kai nuolat pasirodo atnaujinti ar visiškai nauji modeliai, poreikis dažniau keisti savo išmanųjį darosi vis labiau aktualus.


Klaipėdoje prasidėjo kruizinių laivų sezonas. Šiemet gali būti pasiektas rekordinis jų apsilankymų skaičius Klaipėdos uosto istorijoje – 80. Tiek dar niekada nėra buvę. 


Automobilio spynelės keitimas - procesas, su kuriuo susiduriame retai, tačiau kartais nė nesuvokiame, kad tai padaryti reikėtų jau greitu metu. Tam, kad išvengtume nemalonių incidentų, apsaugotume save ir aplinkinius, privalome žinoti ženklus, kada transporto priemonėje reikia keisti spyną. Kokios tai situacijos?


Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Mobiliojo būrio, Kinologų grupės, Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos bei Kelių policijos tarnybos pareigūnais, bei Klaipėdos apylinkės Klaipėdos apygardos prokuratūra, gegužės 28 d. Klaipėdoje sulaikė penkis asmenis, įtariamus vagystėmis iš automobilių. Policija...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pasiūlęs atsisakyti centrinio Lietuvos darbo biržos aparato, kuriame dirba beveik 100 darbuotojų, o daugumą paslaugų perkelti į internetinę erdvę Lietuvos darbo biržos (LDB) Klaipėdos teritorinės darbo biržos direktorius Mindaugas Skritulskas pakliuvo į LDB direktorės Ligitos Valalytės nemalonę – jos įsakymu buvo pradėtas tyrimas dėl M. Skritulsko galimo tarnybinio nusižengimo. Tyrimas...


Viešieji pirkimai – po padidinamuoju stiklu

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 08 | Rubrika: Miestas

Nuo rugsėjo 1 dienos įsigaliojus Viešųjų pirkimų įstatymo pataisoms, visuomenė galės stebėti viešųjų pirkimų procesą nuo jo pradžios iki pabaigos. Tikinama, kad tokiu būdu bus užtikrinamas viešųjų pirkimų skaidrumas bei sumažintos prielaidos korupcijai atsirasti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius