Palangoje antradienį užfiksuoti du koronaviruso atvejai, iš viso serga 16 palangiškių

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-03-24
Peržiūrėta
2111
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Laimono Tamošiūno nuotr.
Laimono Tamošiūno nuotr.

Lietuvoje antradienį buvo užfiksuoti 768 koronaviruso atvejai, devyni asmenys mirė. O Palangoje antradienį COVID-19 buvo konstantuotas dviems palangiškiams, šiuo metu 16 palangiškių serga šia liga. Nuo pat pandemijos pradžios pernai kovą koronavirusu yra susirgę 995 palangiškiai, tai yra beveik vienas iš 18 Palangos miesto gyventojų. Koronavirusas nusinešė 10 palangiškių gyvybes, dar apie 40 mūsų miesto gyventojų mirė nuo kitų, tačiau su COVID-19 siejamų ligų.
Daugiausia COVID-19 protrūkių kovo mėnesį Lietuvoje fiksuojama įvairiose pramonės įmonėse, taip pat židiniai fiksuojami darželiuose bei kitose įstaigose, rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) BNS pateikti duomenys.
Epidemiologų teigimu, 46 atvejai siejami su Vilniuje veikiančia elektros instaliacijos įmone, 28 – su atliekų perdirbimo įmone Vilniaus rajone, 25 – su plastiko gaminių gamybos įmone sostinėje. Su Kaune veikiančia tekstilės įmone siejami 25 atvejai, statybos įmone – 13, su plastiko gaminių gamybos įmonėje Klaipėdoje – 18 atvejų. Su protrūkiu Joniškio rajone veikiančioje žemės ūkio bendrovėje siejami 34 atvejai, 15 – su protrūkiu Joniškio ir Akmenės rajonuose veikiančia logistikos įmone. Su protrūkiu Kupiškyje veikiančioje komunalines paslaugas teikiančioje įmonėje siejama 20 atvejų, statybų bendrovėje – 12 atvejų, su Panevėžyje veikiančia medienos ir jos gaminių gamybos įmone – 10. Su protrūkiu Telšiuose veikiančioje medienos ir jos gaminių gamybos įmonėje siejami 24 atvejai, su protrūkiu Mažeikiuose veikiančioje metalo apdirbimo įmonėje – penki. Tauragėje veikiančioje konditerijos gamybos įmonėje nustatyti devyni užsikrėtimai, Alytuje veikiančioje metalo apdirbimo įmonėje – aštuoni. Su protrūkiu Marijampolės savivaldybėje veikiančioje medienos ir jos gaminių gamybos įmonėje siejama 17 atvejų, statybų įmone – 13 atvejų, telerinkodaros paslaugas Marijampolėje teikiančioje įmonėje – 15. Su protrūkiu baldų gamybos įmonėje Zarasuose siejama 12 atvejų. Protrūkiai – ir darželiuose, kitose įstaigose NVSC duomenimis, didesni protrūkiai fiksuojami ir įvairiuose šalies darželiuose bei kitose įstaigose.
Didžiausias protrūkis nustatytas Užsieniečių registracijos centre Pabradėje, su juo siejama 30 atvejų. 20 užsikrėtimų siejama su protrūkiu Klaipėdos lopšelyje-darželyje „Žiburėlis“, 19 – Kauno rajone esančiame Raudondvario lopšelyje-darželyje „Riešutėlis“. Su protrūkiu Šiaulių sporto gimnazijoje taip pat siejama 20 atvejų, Varėnos rajono savivaldybėje – 11. NVSC teigimu, visi šie protrūkiai darželiuose, įstaigose ir įmonėje registruoti kovo mėnesį, kai kurie prasidėję ir vasario pabaigoje. Epidemiologai tvirtina, kad į pateiktus atvejų skaičius jau įtraukti ir antriniai atvejai, kai COVID-19 patvirtinama žmogaus, kurio darbovietėje registruotas protrūkis, šeimos nariams. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 211 tūkst. 11 žmonių. Pagal deklaruojamus duomenis, tebeserga 51 tūkst. 79 užsikrėtusieji, tačiau statistiškai skaičiuojama, kad sirgti turėtų 7768 asmenys. Nuo COVID-19 Lietuvoje iš viso mirė 3510 žmonių. Su šia infekcine liga – tiesiogiai ir netiesiogiai – siejamos 7103 mirtys, skelbia delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, gruodžio 1 d., Palangoje patvirtinti 8 nauji koronaviruso atvejai, serga 68 palangiškiai, nuo pandemijos pradžios virusu susirgo 2646 palangiškiai.


Palangoje antradienį užregistruoti 21 COVID-19 atvejai, virusu serga 172 palangiškiai. O Lietuvoje antradienį patvirtinta 2300 koronaviruso atvejų, mirė 27 žmonės, 21 iš jų buvo nepasiskiepijęs.


Penktadienį Palangoje – 26 nauji COVID atvejai, 154 miestelėnai serga, nuo pandemijos pradžios kurorte užfiksuoti 1985 koronaviruso atvejai, 15 mirčių, penktadienį, spalio 15 dieną, pranešė Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.


Penktadienį, spalio 1 d., Palangoje nustaryta 14 naujų koronaviruso atvejų, šiuo metu kurorte serga  135 palangiškiai. Šalyje peržengta dar viena COVID-19 riba: praėjusią parą (iš penktadienį, spalio 1 d., į šeštadienį, spalio 2 d.) šalyje nustatyti Lietuvoje nustatyti 2066 COVID-19 atvejai, mirė 21 žmogus, iš jų devyniolika buvo nepasiskiepiję.


Statistikos departamentas skelbia, kad per parą, iš pirmadienio į antradienį, Palangoje patvirtinti 7 nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu kurorte COVID-19 serga 32 palangiškiai. Nuo pandemijos pradžios susirgo 1739 Palangos miesto gyventojai.


Per parą iš antradienio į trečiadienį Lietuvoje užregsitruoti 337 nauji koronaviruso atvejai, mirčių nefiksuota, skiepų sulaukė beveik 15 tūkstančių asmenų. Koronaviruso atvejų pastebimai padaugėjo ir Palngoje: trečiadienį kurorte užfiksuoti 5 nauji atvejai, šiuo metu juo serga 38 palangiškiai. O nuo pandemijos pradžios koronavirusu Palangoje iš viso susirgo 1240 žmonių.


Palangoje antradienį, gegužės 11 d., registruoti du naujai atvejai, liga dar serga 41 palangiškis. Tiesiogiai nuo koronaviruso nuo pandemijos pradžios mirė 11 palangiškių, iš viso susirgo 1096 palangiškiai.


Antradienį, gegužės 4 d., Palangoje buvo registruoti du nauji koronaviruso atvejai. Šiuo metu Palangos miesto savivaldybėje COVID-19 serga 43 asmenys, nuo pandemijos pradžios juo susirgo 1080 palangiškių, tai yra beveik kiekvienas 17-as miesto gyventojas.


Lietuvoje antradienį buvo užfiksuoti 768 koronaviruso atvejai, devyni asmenys mirė. O Palangoje antradienį COVID-19 buvo konstantuotas dviems palangiškiams, šiuo metu 16 palangiškių serga šia liga. Nuo pat pandemijos pradžios pernai kovą koronavirusu yra susirgę 995 palangiškiai, tai yra beveik vienas iš 18 Palangos miesto gyventojų. Koronavirusas...


Palangoje iš antradienio į trečiadienį nustatyti 4 nauji COVID-19 atvejai, koronavirusu šiuo metu serga 357, pasveiko 390 palangiškiai. Iš viso šia liga jau persirgo ar dar tebeserga 766 palangiškiai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius