Palangoje kovą koncertuosiantys „The Dutch Tenors“ atgaivino miuziklo „Didysis šou meistras“ hitą
„The Dutch Tenors“ suvienijo jėgas su „The European Pop Orchestra“ ir atliko įspūdingą kino filmo „Didysis šou meistras“ hito koverį. Neabejojama, kad naujam gyvenimui prikeltą klasikinį miuziklo kūrinį tenorai atliks koncertuose Lietuvoje. „The Dutch Tenors“ kitų metų kovo 28 d. surengs koncertą Palangos koncertų salėje, o kovo 29 d. koncertuos Compensa koncertų salėje Vilniuje. Bilietus į „The Dutch Tenors“ galima įsigyti bilietų platinimo platformoje „Kakava.lt“.
Neseniai vokalinis kvartetas „The Dutch Tenors“ kartu su „Maestro & The European Pop Orchestra“ orkestru atliko kino filme „Didysis šou meistras“ skambėjusios dainos „Never Enough“ perdirbinį. Visame pasaulyje gerbėjus nustebinusi nauja dainos versija jau sulaukė beveik 2 mln. peržiūrų muzikos vaizdo įrašų platformoje „YouTube“. Daugelis žiūrovų neslėpė komentaruose, kad šis pasirodymas privertė juos pravirkti.
Keturi grupės nariai – Jonathanas Vroege, Frankas van Hengelis, Dirkas van den Brandas ir Floris van Gulikas - scenoje pasirodė pasipuošę elegantiškais kostiumais ir plačiai šypsodamiesi. Dainos pradžią signalizavo švelnus fortepijono akordas, ir iš karto tapo aišku, kad pasirodymas bus ypatingas. Publika laukė sulaikiusi kvėpavimą, kol suskambo Jonathano Vroege švelnūs balso tonai.
Netrukus pasirodymas įgavo pagreitį, kai kiti trys dainininkai prisijungė su savo subtiliai harmoningais balsais, o orkestro styginiai instrumentai pridėjo tikrų emocijų. Dainai pasiekus kulminaciją, dainininkai parodė tikrąją savo balsų galią – tai tikrai jaudinantis momentas, kuris atskleidė visą dainos eleganciją ir grožį.
„The Dutch Tenors“ yra išskirtinai talentingas dainininkų kvartetas, rengiantis aistringus ir jaudinančius koncertus, kurie giliai rezonuoja su auditorija visame pasaulyje. Tenorų nuoširdūs pasirodymai pabrėžia grupės išskirtinį talentą ir muzikalumą, palikdami neišdildomą įspūdį klausytojams.
„The Dutch Tenors“ kitais metais surengs net du koncertus Lietuvoje. Tenorų kvartetas kovo 28 d. koncertuos Palangos koncertų salėje Palangoje, o kovo 29 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje. Bilietus į „The Dutch Tenors“ koncertus galima įsigyti bilietų platinimo platformoje „Kakava.lt“.
„The Dutch Tenors“ kartu su „Maestro & The European Pop Orchestra“ - „Never Enough“ :https://youtu.be/b66Z4ULOC4U
Embedded:
https://www.youtube.com/embed/b66Z4ULOC4U?si=l7iDL781OST2EOjZ</a>" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" referrerpolicy="strict-origin-when-cross-origin" allowfullscreen>
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
„PaGAGnini“ šou recenzija: muzikos chuliganai Lietuvoje
2025 11 11 | Rubrika: Miestas
Virš 50-ies metų cirko istoriją tyrinėjantis žurnalistas Alvidas Jancevičius pristato pirmąją muzikinio šou recenziją, kurios epicentre – gruodį pirmą kartą Lietuvą aplankysiantis ispanų styginių kvartetas „PaGAGnini“, savo pasirodymuose unikaliai sujungiantis humoro ir klasikinės muzikos šou.
„The Dutch Tenors“ suvienijo jėgas su „The European Pop Orchestra“ ir atliko įspūdingą kino filmo „Didysis šou meistras“ hito koverį. Neabejojama, kad naujam gyvenimui prikeltą klasikinį miuziklo kūrinį tenorai atliks koncertuose Lietuvoje.
Žymieji „PaGAGnini“ pirmą kartą atvyksta į Lietuvą: šou recenzija
2025 10 20 | Rubrika: Miestas
Virš 50-ies metų cirko istoriją tyrinėjantis žurnalistas Alvidas Jancevičius pristato pirmąją muzikinio šou recenziją, kurios epicentre – gruodį pirmą kartą Lietuvą aplankysiantis ispanų styginių kvartetas „PaGAGnini“, savo pasirodymuose unikaliai sujungiantis humoro ir klasikinės muzikos šou.
Koncerte „Klasiški Naujieji“ – šventinė miuziklo ir operos dvikova
2024 12 06 | Rubrika: Miestas
Gruodžio 28 d. Palangos kurorto muziejuje skambės nuotaikingas ir spalvingas koncertas „Klasiški Naujieji“. Trys žavios ir charizmatiškos atlikėjos: dainininkės Milda Baronaitė, Rasa Dzimidaitė ir pianistė Nijolė Baranauskaitė kviečia pasitikti Naujuosius metus klasiškai.
2025 m. vasario 14 dieną Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras žiūrovus pakvies į visame pasaulyje populiaraus miuziklo „Matilda“, sukurto kompozitoriaus ir dainų tekstų autoriaus Timo Minchino ir libretisto Denniso Kelly pagal to paties pavadinimo Roaldo Dahlio knygą vaikams, premjerą.
"PALANGOS TILTO" SKAITYTOJO SKAMBUTIS: Palangoje, COVID-19 kovą užsikrėtęs palangiškis, iki šiol nepasveiko (SKAITYKITE "PALANGOS TILTE" PENKTADIENĮ)
Linas JEGELEVIČIUS, 2020 06 08 | Rubrika: Miestas
Ar gali būti, kad Lietuvai jau registruojant itin mažai naujų COVID atvejų, o daugumai ligonių jau pasveikus, vienas koronaviruso nešiotojas, kuriam liga buvo nustatyta kovą, iki šiol neišgirdo iš gydytojų, kad jis jau yra sveikas? Neįprasta istorija domėjosi "Palangos tiltas."
Už 2 500 eurų parduodama Palangos interneto svetainė www.palangoje.info
"Palangos tilto" informacija, 2020 02 24 | Rubrika: Miestas
Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.
„Kintančios teritorijos“ atgaivino vasaros parodų paviljoną
Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 10 17 | Rubrika: Kultūra
Sekmadienį buvusiame vasaros parodų paviljone atidaryta tarptautinio projekto, kuriame dalyvavo Šveicarijos ir Lietuvos menininkai, „Kintančios teritorijos“ paroda, kurią visą spalio mėnesį bus galima apžiūrėti savaitgaliais, pabandė pakeisti ir bent kiek atgaivinti šią pusiau mirusią kultūrinę erdvę.
Senosios gimnazijos mokiniai atgaivino seną kurorto sporto tradiciją
Dalia RAKAUSKIENĖ Palangos senosios gimnazijos mokytoja, 2013 05 30 | Rubrika: O man ne dzin
Palangos senosios gimnazijos mokiniai Vytis Fomkinas ir Danas Paulauskas praėjusį šeštadienį atgaivino seną Palangos sporto tradiciją – organizavo dviračių varžybas. Šeštadienio rytą prie pušyno, šalia vaikų žaidimų aikštelės, rinkosi jaunieji Palangos dviračių entuziastai. Visiškai nesvarbu, kad būrys „dviratuotų“...
„Prabilkite kanklės, smuikai ir arfos“. Vytautas Galdikas – instrumentų meistras
Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 04 12 | Rubrika: Miestas
Ir prabilo. Nors Vytautas Galdikas prieš dešimt mėnesių iškeliavo amžinybėn, kurorte jis vis dar gerbiamas kaip tradicinės Palangos krašto muzikos puoselėtojas, dailininkas, muzikos instrumentų meistras.
