Parduodate namą, butą, sklypą?

Palangos tiltas, 2022-02-15
Peržiūrėta
5226
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Natalija Vinnikova
Natalija Vinnikova

Planuojate parduoti butą, namą ar sklypą? Profesionali LNTAA sertifikuota brokerė užtikrins pelningą pardavimą bei sandorio saugumą. Kreipkitės! Natalija Vinnikova Tel.: +370612 47784, [email protected], www.crew.lt

Jūsų komentaras:

Veronika 2023-04-15 11:27 (IP: 172.69.52.131)
Nerekomenduoju šio brokerio. Ji labai neprofesionali savo darbe. Ne pirmą kartą perkame nekilnojamąjį turtą, tačiau šį kartą toks požiūris mus šokiravo. Iš brokerės pusės buvo toks požiūris, tarsi Natalija mums, kaip klientams, nerūpėtų. Ji parašė svarbią informaciją trumpomis SMS žinutėmis, neskambino. Mums nepasiūlė jokių alternatyvių nekilnojamojo turto objektų. Ieškokite kito brokerio, bet tiesiog neikite pas šį, jei nenorite gaišti laiko ir nervų.

Taip pat skaitykite

Palangoje butą išsinuomoti pagal skelbimą panorusios moterys buvo apgautos – negavo buto ir prarado pinigus.


Planuojate parduoti butą, namą ar sklypą? Profesionali LNTAA sertifikuota brokerė užtikrins pelningą pardavimą bei sandorio saugumą. Kreipkitės! Natalija Vinnikova Tel.: +370612 47784, [email protected], www.crew.lt


„Vienas mano draugo draugas niekaip neišsirenka kurį butą pirkti: ar 32 kv. m. ploto Palangoje, ar 100 kv. m. ploto Jūrmaloje. Kaina praktiškai tokia pati, tad reikia įvertinti kitus privalumus ir trūkumus“, – feisbuko paskyroje rašė „Luminor“ banko ekonomistas Žygimantas Mauricas. 


Pirkimo objekto apibūdinimas:  perkamas 1-o kambario butas Palangos mieste (išskyrus Šventąją).


Tikrai yra daugybė žmonių, kurie svajoja apie nuosavą namą, kurį pasistatys pagal savo svajonių projektą. Jeigu skaitote šį straipsnį, tai tikriausiai esate vienas(-a) iš jų. Dabartiniame pasaulyje tikrai nesunku rasti žavaus namo projektą ir jį įgyvendinti, pasamdžius patikimą statybininkų komandą. Tačiau vis augant statybų reglamentų reikalavimui bei kylant NT kainoms, yra daugybė dalykų...


Yla vis tiek išlenda iš maišo. Taip būtų galima pavadinti skandalą pajūryje, Palangoje. Iš pradžių valstybė už 574 000 eurų parduoda įspūdingą objektą, o po dvejų metų jis jau nuperkamas už daugiau kaip 2 mln. eurų. Pirkėjas – žinomo politiko sūnus. 


Policijos duomenimis, Palangoje vagys įsibrovė į namą. Pranešamą, kad ilgapirščiai padarė 8130 eurų nuostolį.  


Sausio 9 dieną į Palangos m. PK kreipėsi 1955 m. gimęs vyras, kuris pranešė, kad gruodžio 26 dieną į namus buvo pasikvietęs nepažįstamų žmonių. Atsibudęs kitą dieną, namuose pasigedo daiktų.


Palangiškė Doris, gyvenanti Ganyklų g. 53, papasakojo, jog jau kurį laiką stebinti, kaip renovuotą jų namą teršia paukščiai.


Už kiek galėčiau įsigyti butą Palangoje?

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 02 09 | Rubrika: Miestas

Kadangi praėjusį trečiadienį bandžiau imti iš banko kreditą būstui, tai šį trečiadienį jau bandau pirkti sau prieinama kaina būstą Palangoje. Internete šiuo metu galima rasti daugybę skelbimų, pranešančių apie parduodamus būstus. Ieškojau tinkamiausių ir, žinoma, pigiausių variantų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius