Bartų ir Suvalkiečių gatvės pakeitė savo veidą – išasfaltuotos, apšviestos, įrengti šaligatviai

Palangos tiltas, 2017-08-21
Peržiūrėta
1508
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą, daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios.
Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą, daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios.

Ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą. Daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios – su asfalto danga, šaligatviais, naujais buitinių ir lietaus nuotekų tinklais bei apšvietimu.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė atkreipė dėmesį, jog ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės buvo tik žvyruotos dangos, problemų kilo ir dėl nuotekų sistemos – Bartų gatvėje trasos kadaise buvo nutiestos per privačius sklypus. Šių dviejų gatvių veidus keisti pradėta prieš metus, rugsėjį. Suvalkiečių gatvės statybos darbų techninė projektą parengė Savivaldybė, o Bartų gatvės – savo lėšomis patys gyventojai, parengtą projektą jie perdavė Savivaldybei.
Abiejose gatvėse buvo nutiesti lietaus nuotekų tinklai, įrengtas gatvių apšvietimas, nauja asfalto danga, įrengti ir šaligatviai, sustatyti kelio ženklai, atliktas dangų ženklinimas. Bartų gatvėje bendrovė „Palangos vandenys“ nutiesė ir naujus buitinių nuotekų tinklus.
Bartų gatvės ilgis – 122 m, plotis – 8,5 metro. Šios miesto dalies gyventojai ne tik savo lėšomis parengė techninį projektą, bet ir prisidėjo prie nuotekų tinklų įrengimo. Būtent dėl geranoriško visų – Savivaldybės, „Palangos vandenų“ ir vietos gyventojų – bendradarbiavimo, pasak V. Staskonienės, projektą pavyko sklandžiai įgyvendinti. „Bartų gatvėje magistralinius buitinių nuotekų tinklus paklojo UAB „Palangos vandenys“, o atšakas į namus – patys gyventojai“, – sakė administracijos direktoriaus pavaduotoja.
Šiuo metu Bartų gatvėje dedami paskutiniai statybos darbų štrichai. „Darbai kiek užtruko, kadangi vieno gyventojo sklypą juosusi tvora buvo įrengta valstybinėje žemėje. Tačiau bendromis Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos bei Nacionalinės žemės tarnybos ir Savivaldybės pastangomis įtikintas gyventojas tvorą nuardė“, – sakė Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Giedrius Ramonas. Jis atkreipė visų gyventojų dėmesį, jog valstybinėje žemėje negali būti privačių asmenų sklypus juosiančių tvorų bei gyvatvorių.
Suvalkiečių gatvė kiek ilgesnė nei Bartų – jos ilgis siekia 160 metrų, plotis – 5,5 metro.
Pasak Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus, labai svarbu yra ne tik pagerinta miesto infrastruktūra, geresnės vairuotojams suteiktos sąlygos, bet ir pėsčiųjų saugumas. „Nutiesti šaligatviai ir įrengtas gatvių apšvietimas šioje miesto dalyje gyvenantiems palangiškiams leis jaustis saugiau. Tai aktualu kiekvienam, o ypač – vaikus auginančioms šeimoms“, – sakė Š. Vaitkus.

Palangos m. sav., „Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pradedama Janonio gatvės atkarpos rekonstrukcija

"Palangos tilto" informacija, 2022 09 06 | Rubrika: Miestas

Pradedami J. Janonio gatvės rekonstrukcijos parengiamieji darbai. Rekonstrukcijos metu planuojama atnaujinti šios gatvės atkarpą nuo Gintaro g. iki susikirtimo su pravažiavimu į buvusią autobusų stotį. Čia bus įrengti nauji gatvės pagrindai, asfaltbetonio danga, pakloti nauji šaligatviai, panaikinta orinė apšvietimo linija bei įrengtas naujas gatvės apšvietimas, tad teigiamus pokyčius pajus...


Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 17 | Rubrika: Miestas

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose vos prieš kelias savaites įrengti treniruokliai netruko tapti populiarūs. Norinčiųjų pasimankštinti pajūryje netrūksta – šia galimybe noriai naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek ir kurorto svečiai.


Netrukus prasidės Bangų g. šaligatvio ir gatvės rekonstrukcija. Darbai čia užvirs jau kitą savaitę – pirmiausia bus sutvarkyta šaligatvio danga vienoje Bangų g. pusėje. Pėstiesiems skirtos dalies atkarpoje nuo Klaipėdos pl. iki Vytauto g. senoji danga bus pakeista naujomis trinkelėmis, įrengtas dviračių takas.


Pradedami S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Sporto g. statybos darbai, dėl jų bus laikinai uždaromas eismas minėta gatvės dalimi. Iki vasaros bus atnaujinta ne tik važiuojamoji dalis bei pėsčiųjų takai, bet ir aplinka – įrengti nauji želdiniai, pasirūpinta mažąja architektūra.


Praėjusį ketvirtadienį miesto savivaldybės Tarybos posėdis prasidėjo mero Šarūno Vaitkaus informacija, kad Vyriausioji rinkimų komisija patenkino Prano Žeimio ir Akvilės Kilijonienės prašymus atsistatydinti iš miesto Tarybos narių. Juos Taryboje pakeitė pagal konservatorių (TS-LKD) sąrašą „pasislinkę“ Vaidas Šimaitis ir Vladas Žulkus. Pastarasis...


Ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą. Daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios – su asfalto danga, šaligatviais, naujais buitinių ir lietaus nuotekų tinklais bei apšvietimu.


Duobėtos gatvės ir šaligatviai Mes, Kastyčio, Maironio ir Gintaro gatvių gyventojai, reiškiame susirūpinimą dėl minėtų gatvių ir jų šaligatvių būklės. Šių gatvių ir šaligatvių dangos būkle yra labai bloga ir duobėta. Vyresnio amžiaus žmonėms ir miesto svečiams tokios prastos būklės šaligatviais vaikščioti pavojinga, nes gali...


Šventojoje esanti Jūros gatvė jau netrukus pradės keisti savo veidą – antradienį pasirašyta šios gatvės rekonstrukcijos darbų sutartis su UAB „Žemkasa“. Atnaujinimo darbai gali prasidėti jau liepos mėnesį.


Rekonstruojamos Palangos gatvės kurorto veidą pagražins jau netrukus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 26 | Rubrika: Miestas

Dviejose populiariose, link jūros vedančiose Palangos gatvėse – Žvejų g. ir Kęstučio g. – intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Kelininkų teigimu, dalimi jų darbo rezultatų miestiečiai ir svečiai galės džiaugtis jau po kelių savaičių. „Po to, kai bendromis užsakovo, projektuotojų ir rangovo pastangomis liepos pradžioje pavyko išspręsti didžiąją dalį...


Palangos miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos kelių direkciją prie susisiekimo ministerijos su prašymu skirti 600 tūkst. Lt. Šventosios miestelio Kalgraužių gatvės rekonstrukcijai. „Oficialaus raštiško patvirtinimo dėl finansavimo dar negavome, tačiau neoficialiai – pinigai bus skirti. Raštiško patvirtinimo turėtumėme sulaukti šį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas