Meras Šarūnas Vaitkus: „Kurorte nuo koronaviruso gydomi tik 44 palangiškiai, nors NVSC sąraše jų – 192”

"Palangos tilto" informacija, 2021-02-10
Peržiūrėta
1170
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Kurorte nuo koronaviruso gydomi tik 44 palangiškiai, nors NVSC sąraše jų – 192”

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus trečiadienio, vasario 10 d., vakarą paskelbė žinutę socialiniame tinkle „Facebook“: „Ekstremalių situacijų operacijų centro pavedimu vasario 9 d. dar kartą įvertinta, kiek gi iš tikrųjų Palangos miesto gyventojų šiuo metu serga COVID-19 liga. Pagal NVSC sudaromos duomenų bazės JUVARE pateiktus duomenis, 2021 m. vasario 9 d. Palangoje sergančiųjų COVID-19 liga buvo 192 asmenys. Tačiau atlikus tyrimą, galime konstatuoti, kad ženklius oficialios informacijos ir realybės neatitikimus: 26 asmenys neatsakė, 20 atsakė, kad serga, o net 146 patvirtino, jog yra pasveikę.
Pasidomėjus, kiek COVID-19 ligonių gydosi Palangos sveikatos priežiūros įstaigose, išsiaiškinta, jog iš viso nuo šios koronaviruso infekcijos kurorto sveikatos priežiūros įstaigose yra gydomi tik 44 palangiškiai. Žinoma, lieka tikimybė, kad dalis sergančiųjų gydosi ne Palangoje esančių šeimos gydytojų centruose.
Klausimą dėl oficialiai skelbiamų sergančiųjų COVID-19 skaičiaus Palangos mieste galimo neatitikimo realiai situacijai kėlėme jau seniai – dar rudenį šią problemą kartu su kitomis miesto atsakingomis tarnybomis kėlėme Ekstremalių situacijų komisijos posėdžiuose, tačiau matyt NVSC ir kitų atsakingų tarnybų, renkančių ir skelbiančių naujausius ligos plitimo duomenis prioritetai buvo kiti.“

Jūsų komentaras:

palangiškė 2021-02-11 20:17 ([email protected] / IP: 172.69.190.63)
Merui

Taip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius