Nepralenkiami sekso žaisliukų sektoriuje – klitoriniai vibratoriai

***, 2020-08-24
Peržiūrėta
300
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nepralenkiami sekso žaisliukų sektoriuje – klitoriniai vibratoriai

Lytiniam susijaudinimui ir orgazmui patirti skirtų žaisliukų yra galybė. Didelio moterų dėmesio sulaukia daikčiukai, skirti stimuliuoti vieną jautriausių – o galbūt ir pačią jautriausią – moters erogeninių zonų – klitorį.

Kas yra klitoris ir kuo jis ypatingas?

Klitoris, dar kitaip vadinamas varpute, yra dalis išorinių moters lytinių organų. Nors jo dydis paprastai siekia vos iki 1 cm, klitorio reikšmė itin didelė. Visoje varputėje priskaičiuojama tūkstančiai nervų galūnių! Todėl nenuostabu, jog tai viena jautriausių moters erogeninių zonų, kuri švelniai trinama, liečiama sukamaisiais judesiais lemia maksimalų moters susijaudinimą ir labai dažną orgazmą. Apskritai yra nemažai moterų, kurios gali patirti orgazmą tik stimuliuojant šią vietą.
Klitorį surasti nesunku – jis įsitaisęs moters išorinių lytinių organų viršuje ir yra gaubiamas mažųjų lytinių lūpų.

Kokį klitorinį vibratorių rinktis?

Klitorio stimuliacija didelei daliai moterų padeda pajusti nepamirštamą orgazmą. Tiesa, dėl itin didelio jautrumo per stipri stimuliacija net gali sukelti skausmą, diskomfortą, tad švelnumas šiuo atveju labai svarbus. Tai užtikrinti ir dovanoti maksimalų malonumą gali klitoriniai vibratoriai. Naudodamos tokį prietaisą moterys pagal savo poreikius pasirinks stimuliacijos intensyvumą ir mėgausis švelniais, be galo maloniais prisilietimais. Todėl svarbu pasirinkti Jums tinkamiausią klitorinį vibratorių. Atsižvelkite į jo tipą, funkcionalumą ir įvertinkite, iš kokių medžiagų pagamintas.
Priklausomai nuo vibratoriaus tipo skirsis ir jo poveikis klitoriui – vieni švelniai vibruoja, kiti veikia vakuuminės pulsacijos būdu. Įprastas klitorinis vibratorius yra labai kompaktiškas, tačiau net ir mažytis sekso žaisliukas turi skirtingus vibracijos intensyvumo lygius, todėl paliks geriausią patirtį. Itin patogus valdymas leis nesirūpinti pašaliniais dalykais, o pasinerti į malonumų oazę. Jei norite dar daugiau potyrių, galite rinktis įprastą klitoriui skirtą vibratorių, kurio galiukas padengtas papildomą stimuliaciją suteikiančiais taškeliais.
Vakuumo principu veikiantys aparačiukai išsiskiria galvute, kuri švelniai apglėbia klitorį, ir ilga, ergonomiška rankena, leidžiančia mėgautis malonumu ir nesukti galvos dėl pašalinių nepatogumų. Šio tipo vibratorius labai patiks toms, kurios dievina oralinį seksą.
Renkantis klitorinį vibratorių, žinoma, reikia atsižvelgti į jo funkcionalumą. Kuo daugiau intensyvumo lygių turi prietaisas, tuo daugiau galimybių atrasti tai, kas teikia didžiausią malonumą, turėsite Jūs. Taip pat tikslinga prioritetą teikti tyliai veikiantiems vibratoriams, nes kai kurias moteris garsesnis veikimas blaško, net kelia susierzinimą. Atsparumas vandeniui irgi yra papildomas privalumas, jei malonumais norėsite mėgautis baseine, vonioje, duše, pirtyje. Įkrovimo USB jungtimi funkcija bus dar vienas didelis privalumas norinčioms vibratoriumi pasinaudoti ne tik namuose, bet ir ilsintis gamtoje, išvykus atostogų, o galbūt net pietų pertraukėlės metu... Tad įvertinkite savo poreikius ir pasirinkti nebus sunku. Puiku, jei pardavėjai prie prekės pateikia išsamias charakteristikas. Pavyzdžiui, el. parduotuvėje Cupid.lt prie kiekvienos prekės rasite detalų aprašymą, todėl pasirinkti bus labai lengva.
Be malonumo, labai svarbus ir saugumas, todėl atidžiai skaitykite prekių aprašymus ir prioritetą teikite tik tiems vibratoriams, kurie pagaminti iš saugių ir kokybiškų medžiagų. Puikūs variantai bus klitoriniai vibratoriai iš silikono arba ABS plastiko.

Vibratorius internetu: Taip ar Ne?

Kartais moterys dvejoja, ar pirkti vibratorių internetu. Abejones paprastai kelia baimė įsigyti nekokybišką produktą, informacijos apie konkrečią prekę stoka ar nerimas, kad pakuotė išduos, kas slypi jos viduje. Todėl labai svarbu rinktis patikimą, žinomą pardavėją, prioritetą teikti tiems, kurie savo el. parduotuvėse pateikia daug informacijos apie gaminius, kurie parduoda profesionalius, kokybiškus ir saugius produktus. Taip pat, žinoma, pasidomėkite, kurie pardavėjai vibratorius ar kitus intymius žaisliukus pristato neutraliose pakuotėse. Atradę tokius drąsiai rinkitės vibratorių, pirkite internetu ir jau netrukus galėsite išbandyti!

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kam į Palangą važinėti ir leisti pinigus viešbučiams, jeigu galima čia gyventi? Smogus „kovidui“, nekilnojamo turto vystytojai pajūryje, ypač Palangoje, trina delnais – paklausa nekilnojamui turtui (NT) kurorte išaugo. Apie tendencijas NT sektoriuje, Palangoje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Romu Perminu, NT brokeriu iš...


Antrajame teisinių žinių konkurso “Temidė” etape rungėsi moksleivių komandos, geriausiai įveikę pirmąjį – protų mūšio – etapą, kuris vyko Klaipėdos apskrities miestuose ir rajonuose. Antrajame etape - “Pabėgimo kambarys” - moksleiviai greičiau nei per 45 minutes turėjo “pabėgti” iš kambario, spręsdami įvairias užduotis...


Lytiniam susijaudinimui ir orgazmui patirti skirtų žaisliukų yra galybė. Didelio moterų dėmesio sulaukia daikčiukai, skirti stimuliuoti vieną jautriausių – o galbūt ir pačią jautriausią – moters erogeninių zonų – klitorį.


Rugilė, dirbanti kambarių tvarkytoja Palangoje, teigia delfi.lt, kad valytojos, dirbančios privačiame sektoriuje Palangpje, dažnai yra apsukamos aplink pirštą.


Vyriausybė šiandien, kovo 25 d., posėdyje pritarė draudimui teikti apgyvendinimo paslaugas, išskyrus privalomam karantinavimui.


Prezervatyvas yra pati populiariausia kontraceptinė priemonė pasaulyje. Maždaug kas septintas lytinis aktas pasaulyje (kas penktas, jeigu imtume tik Vakarų pasaulį) vyksta su prezervatyvu. Tai yra labai veiksmingas metodas, kuris padeda apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo bei lytiniu būdu plintančių ligų. Tiesa, per laiką prezervatyvų gamyba pažengė tolyn ir dabar jie gali sukelti net...


Tris šalies oro uostus vienijančiai bendrovei Lietuvos oro uostai nuo kovo 1 d. pradeda vadovauti Marius Gelžinis. Jis pakeitė pusketvirtų metų įmonės generalinio direktoriaus pareigas ėjusį ir nuo kovo 1 d. įmonės valdybos nariu tampantį Gediminą Almantą. M. Gelžinis yra sukaupęs ilgametę darbo aviacijos sektoriuje Lietuvoje ir užsienyje patirtį, o daugiau nei trejus pastaruosius metus...


Nepavykus šiam sezonui įvesti miesto įvažiavimo mokesčio, Palangos valdžia nuo šių metų balandžio 1 dienos padidino „pagalvės“ mokestį iki vieno euro už kiekvieną praleistą parą viešbutyje ar privačiame sektoriuje. Miestas taip tikisi sužerti daugiau pinigų į miesto biudžetą kurorto infrastruktūrai gerinti, bet kaip parodė „Palangos tilto“...


Rožinis namelis rožinėms svajonėms pildyti. Tiesa, intymioms. Visai šalia autobusų stoties, Kretingos gatvėje netrukus duris atvers sekso prekių ir Amsterdamo laisves įamžinusių suvenyrų parduotuvė. Tačiau turbūt „sekso Lietuvoje vis dar nėra“ – į „Palangos tilto“ redakciją kreipėsi net keli naująja  „įstaiga“ nepatenkinti žmonės.


Gyvas aukcionas padeda sutaupyti

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 04 | Rubrika: Miestas

Taip galima būtų pavadinti susiklosčiusią situaciją statybų sektoriuje. Užsakovai diktuoja grubias ir nemalonias sąlygas be darbo likusiems statybininkams, o šie priversti taikstytis – uždarbis dabar tiesiog būtinas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius