Palangos centre įgyvendinamas nuomai pritaikytų poilsio apartamentų projektas. Planuojama investicijų grąža – apie 10 proc. per metus

***, 2021-04-29
Peržiūrėta
1799
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos centre įgyvendinamas nuomai pritaikytų poilsio apartamentų projektas. Planuojama investicijų grąža – apie 10 proc. per metus

Palangos centre vystomas projektas „Smilčių namai”, kuriame poilsio apartamentai bus iš anksto pritaikyti nuomai. Skaičiuojama, kad šiuose apartamentuose iš nuomos gautos pajamos gali siekti vidutiniškai 10 000 eur per metus ir grąžinti apie dešimtadalį būstui skirtos investicijos.
„Populiariausiame šalies kurorte nekilnojamo turto rinka šiuo metu tiesiog verda – būstų paklausa yra kur kas didesnė nei pasiūla. Galvodami apie būsimų pirkėjų poreikius ir suprasdami, kad būstas kurorte dažnai yra perkamas ne vien tik sau, o kaip investicija, norime sukurti naują standartą – kai įsigytą apartamentą galima iš karto pateikti nuomai. Palengvinant procesą tai galima daryti ne pačiam, o per mūsų partnerius. Net ir atskaičiavus jų mokesčius, planuojame kad investuotojai gaus apie 10 proc. grąžą per metus”, – komentuoja „Smilčių namus” vystančios kompanijos „Reefo” partnerė Lina Baronaitė.
Projekte bus 31 poilsio apartamentai, kurių pradinė kaina – nuo 69 tūkst. eurų. Bendras „Smilčių namų“ plotas – 1080 kv. m. Projektą vystanti įmonė „Reefo” į šį projektą planuoja investuoti 2,6 mln. eurų.
„Tokio tipo projektui labai svarbi vieta mieste, kad viskas būtų pasiekiama pėsčiomis, eskterjero, interjerų estetika, erdvių funkcionalumas, išlaikymo kaštai, uždara ir sutvarkyta teritorija, patogūs parkavimo sprendimai. Kurdami projektą galvojome apie tai, kaip kuo labiau sutrumpinti terminą tarp būsto įsigijimo ir jo pateikimo nuomai. Dėl to siūlome galimybę rinktis visiškai įrengtus apartamentus, su dizainerių apgalvotais sprendimais, kurie visiškai atitinka poilsiautojų poreikius. Tokiu būdu nereikės papildomai investuoti laiko ir pinigų, kol įsirengsite patalpas – vos įsigijus apartamentus, į juos iš karto galite kviesti nuomininkus“, – naują koncepciją detalizuoja Palangoje vystomų „Smilčių namų“ projekto vadovas Žilvinas Bliznikas.
„Smlilčių namai” bendradarbiaus su trumpalaikės nuomos administratoriumi „Houseys”, kuris dar labiau supaprastins apartamentų nuomos ir administravimo procesą.
„Dažnai žmonės, kurie perka erdves nuomai, neįvertina, kiek laiko reikės investuoti į nuomos administravimą. Trumpalaikės nuomos atveju, ypač kurorte, dažno poilsiautojo lūkestis – kad būsite pasiekiamas 24 val. per parą. Be to, sezono metu yra labai didelė nuomininkų kaita – per savaitę gali pasikeisti 3 skirtingi nuomininkai, tad tiek būsto paruošimas, tiek bendravimas su klientais tampa vos ne nuolatiniu darbu. Atsižvelgdami į šiuos faktorius susitarėme su „Smilčių namų“ atstovais, kad žmonės, perkantys apartamentus nuomai, galėtų perduoti visus administravimo iššūkius mums“, – tvirtina nuomos objektų administravimu užsiimančios įmonės „Houseys“ atstovas Tomas Grižas.
Projekte „Smilčių namai“ apartamentai jau parduodami. Planuojama, kad apartamentus nuomoti poilsiautojams bus galima jau šios vasaros pabaigoje.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Matydami didžiules nekilnojamojo turto (NT) kainas, ypač Lietuvos pajūryje, dalis lietuvių nusprendžia būstą investicijai pirkti užsienio šalių kurortuose.


Šių metų liepos 7 d., 12:00 val., bus atidarytas pirmasis sensorinis sodas Palangoje. Sensorinis sodas bus atidaromas VšĮ LR VRM Poilsio ir reabilitacijos centre „Pušynas“, Žvejų g. 1, Palanga.


Kovo 15 d. startavo atvirų duomenų portalas apie 1,2 proc. GPM paramos skyrimą. Jau 18 metų* deklaruodami pajamas kiekvienais metais galime skirti paramai dalį jau sumokėto pajamų mokesčio nuo savo gaunamo darbo užmokesčio, dividendų, individualios veiklos pajamų ar pelningai parduoto turto.


Palangos centre vystomas projektas „Smilčių namai”, kuriame poilsio apartamentai bus iš anksto pritaikyti nuomai. Skaičiuojama, kad šiuose apartamentuose iš nuomos gautos pajamos gali siekti vidutiniškai 10 000 eur per metus ir grąžinti apie dešimtadalį būstui skirtos investicijos.


Vakcinacijos rekordininkė šalyje – Neringa su 38,75 proc. paskiepytų savo gyventojų, antras – Birštonas (34,3 proc.), treti– Druskininkai (27,03 proc.), ketvirta – Palanga (25,94 proc.) O kur šiuo metu, penktadienį, balandžio 23 d., saugiausia „kovido“ prasme? Epidemiologai sako, kad šiuo metu saugiausiai, tikėtina, jaučiasi...


Atrodo, kad Svetlana Grigorian, Lietuvos socialdemokratų kandidatė Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje, kurioje palangiškiai sudaro apie pusę rinkėjų, suklupo lygioje vietoje – atsisakė atskleisti, kaip pelnosi duonai.


Šventosios gyventojus į neviltį varo prabangių apartamentų statytojų elgesys. Įmonės "Šventosios vartai" užsakymu 16 viešbučių paskirties pastatus statanti bendrovė "Realco statyba" statybinėmis atliekomis užteršė ne tik uosto pakrantes, bet ir "Natura 2000" pripažintą saugomą teritoriją. Taip įtaria žvejai ir aplinkosaugininkai.Visa...


Jeigu sakote, kad poilsis Palangoje vasarą – brangus, esate visiškai teisus. Tačiau tam yra puiki alternatyva: ilsėtis tarsi savo kieme Nemirsetos kempinge, įsikūrusiame visai šalia jūros. 25 metus jį valdys UAB NRT LT, kempingo koncesijos konkurso laimėtoja. Išskirtinį interviu „Palangos tiltui“ davęs UAB Domus Extra (ši bendrovė finansuoja...


Po rekordinių 2015-ųjų, kai per metus Lietuvos oro uostai aptarnavo 4,2 mln. keleivių ir 50 tūkst. skrydžių, Vilniaus, Kauno ir Palangos oro vartai neketina sustoti. Pusmečio statistika rodo, kad šiemet sausio-birželio mėnesiais per Lietuvos oro uostus jau skrido 2,2 mln. žmonių – t. y. 14,6 proc. daugiau negu pernai tokiu pačiu metu. Skrydžių skaičius per tą patį laiką ūgtelėjo...


„Poilsiautojų pagausėjimas jaučiamas nuo liepos pradžios“, – Palangos turizmo informacijos centre (TIC) sakė jo vadybininkė Ilona Česnaitė. Jos teigimu, prastas oras apsunkina poilsiautojų laisvalaikio galimybes, tada dažniausiai sulaukiama klausimų, ką veikti Palangoje. Dėl prastų oro sąlygų itin išaugo ekskursijų į Klaipėdą ir Neringą paklausa.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius