Neįtikėtina šeima: palangiškei Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, jos vyrui Aleksandrui – 105 (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" redakcija, 2021-05-14
Peržiūrėta
2709
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus pasveikino Zuzaną Stancelienę su šimtuoju jubiliejumi
Meras Šarūnas Vaitkus pasveikino Zuzaną Stancelienę su šimtuoju jubiliejumi

Palangoje gyvena nuostabiai ypatinga šeima – šiandien, penktadienį, gegužės 14 dieną, poniai Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, o jos vyrui Aleksandrui jau yra 105. Pora kartu gyvena 75 metus!
„Nuostabi ilgaamžių palangiškių Stancelių šeima galėtų būti tikras pavyzdys kiekvienam...Nuoširdžiausi sveikinimai jubiliatei, gerbiamai Zuzanai, šilčiausi linkėjimai ir gerbiamam Aleksandrui. Būkite sveiki, mylimi artimųjų, būkite laimingi,“ – pasveikinęs ponią Zuzaną su šimtuoju jubiliejumi, tokį įrašą Facebook penktadienio vakarą padarė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje iš vyrui priklausančių įmonės sąskaitų buvo pervesta didelė suma pinigų, praneša policija.


Palangoje automobiliu vykti bandžiusiam vyrui policija nustatė 3,25 promilės girtumą.


Rugsėjo 23 dieną sulaukusi SMS žinutės dėl neva užblokuotos banko sąskaitos, palangiškė įkliuvo į sukčių pinkles.


Antradienį, rugpjūčio 10 dieną, atgimusį Palangos Kurhauzą kurorto meras Šarūnas Vaitkus parodė unikaliai palangiškių porai – šeštadienį 106-ąjį gimtadienį atšventusiam Aleksandrui Stanceliui bei gegužės 14 dieną 100-metį sutikusiai Zuzanai Stancelienei.


Palangoje gyvena nuostabiai ypatinga šeima – šiandien, penktadienį, gegužės 14 dieną, poniai Zuzanai Stancelienei sukako 100 metų, o jos vyrui Aleksandrui jau yra 105. Pora kartu gyvena 75 metus!


Neeilinis pirmadienis šįryt išaušo mūsų mieste – šiandien (lapkričio 9 d.) palangiškei Kazimierai Grigienei sukako 100 metų. Šio išskirtinio jubiliejaus proga meras Šarūnas Vaitkus pasveikino gerbiamą Kazimierą visų palangiškių vardu.


Užbėgdami įvykiams už akių pasakysime, kad tikrai įmanoma. Tačiau koks įdomumas pasakyti atsakymą jau pirmame sakinyje ir jo nepagrįsti jokiais realiais įrodymais? Mes norime jums patarti renkantis dovanas bei padėti išsirinkti pačias geriausias. Nors kiekvienas vyras yra skirtingas, tačiau visada turi tam tikrų hobių, pomėgių ar bruožų tikrai turi. Pasinaudoję savo turimomis žiniomis...


Palangiškė Bronislava Giedraitienė vasario 21 dieną pasitiko išskirtinį – šimtas devintąjį gimtadienį. Ta proga sukaktuvininkei perduoti Savivaldybės vadovų sveikinimai.


Ne tik aš, bet labai daug „senjoriškosios“ Palangos bendruomenės narių, inteligentija, lieratūriniai, politiniai kaliniai, tremtiniai, tarp galimų „kandidatų“ būti TIKRŲ miesto Garbės piliečių „olimpe“ pirmučiausiai minime ateinančią gegužę neeilinio gimtadienio sulauksiančią, pagarbiausių žodžių vertą Stefą Večerskytę-Daukšienę.


Iš S.Berlusconi asmeninės sąskaitos – 220 tūkst. eurų palangiškei R.Kulytei

„Lietuvos rytas", Paulius Jurkevičius, 2011 11 04 | Rubrika: Miestas

Šviesiaplaukė lietuvė Rasa Kulytė iš Italijos premjero 75 metų Silvio Berlusconi gavo dovanų ne tik komplimentų už žavią išvaizdą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius