Palangiškiai Kėdainiuose iškovojo 3 aukso ir 3 bronzos apdovanojimus

2094
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kyokushin karate mokykla “SHODAN” - jau 12 metų iš eilės stipriausias karate klubas Lietuvoje! Lapkričio 24 d. Kėdainiuose įvyko kasmet šimtus dalyvių sutraukiančios varžybos - Lietuvos kyokushin karate moksleivių taurė. Varžybose dalyvavo virš 900 dalyvių net iš 46 klubų.

Palangiškiai iškovojo 3 aukso ir 3 bronzos apdovanojimus

Mergaičių U11 virš 45 kg kategorijoje čempione tapo Natalija Vitkutė, kuri įveikė 3 varžoves. Pirmoje kovoje buvo nugalėta sportininkė iš Anykščių, pusfinalyje įveikta varžovė iš Vilniaus, o finale laimėta prieš sportininkę iš Kėdainių. U11 iki 45 kg kategorijoje čempione tapo Karolina Radžiūnaitė įveikusi taip pat 3 varžoves. Buvo nugalėta Klaipėdos sportininkė ir dvi varžovės iš Kauno. Berniukų U10 iki 40 kg kategorijoje čempionu tapo Aurimas Dikšaitis. Pirmose kovose buvo nugalėti du kovotojai iš Klaipėdos, o finale įveiktas sportininkas iš Panevėžio. Bronzos medaliais pasipuošė šie palangiškiai: Gabija Latviūnaitė, Jonas Endzinas, Enrikas Janušonis.

Kitiems palangiškiams nepavyko iškovoti prizinių vietų, tačiau įgijo puikios patirties, naujų įgūdžių, kurie bus naudingi kitose kovose.

Karate mokyklos “SHODAN” trenerių komanda džiaugiasi, kad jau eilę metų pavyksta išlikti stipriausia karate mokykla Lietuvoje ir pripažįsta - konkurencija kaskart didėja. Kiti klubai paruošia daug stiprių kovotojų, bet “SHODAN” mokytojus bei mokinius tai motyvuoja treniruotis dar sunkiau ir siekti aukščiausių rezultatų.

“SHODAN” inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodžio 10 d. Vilniuje, įvyko didžiausias Europoje tarptautinis karate kyokushin turnyras.

Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Balandžio 16 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunių (U20) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos karate klubų.

Kovo 4 dieną Kaune vyko Let‘s join the fight together varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Varžybų metu už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės.

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Palangos jaunimas nori atgaivinti anksčiau vykusią tradiciją – Jaunimo apdovanojimus

Savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2002–1999 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 9 medalius – 4 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Palangiškiai pelnė apdovanojimus Lietuvos vaikų čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kyokushin vaikų gimusių 2001-2003 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Karate kyokushin mokykla „Shodan” šiose varžybose pasiekė puikių rezultatų – iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 25 medaliai – 4 aukso, 7...

„Naglis“ iškovojo 17-ąją pergalę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšinio komanda susitiko su Joniškio „Delikatesas“ bei Mažeikių „Mažeikiai“ krepšininkais. Po itin sunkių kovų palangiškiai iškovojo 17-ąją pergalę prieš stiprią mažeikiečių komandą rezultatu 71:67 ir pralaimėjo joniškiečiams rezultatu 99:89.