Amerikiečio legionieriaus vedama „Palanga“ išlygino serijos rezultatą

Palangos tiltas, 2015-03-30
1843

Travis Garisonas buvo nesulaikomas – pelnė 25 taškus.Klubas „Palanga“ nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio poroje tarp „Palangos“ ir „Perlo-MRU“ komandų – lygiosios (1:1). Palangiškiai namų arenoje po permainingų rungtynių 84:78 palaužė varžovus iš Vilniaus.
Rungtynių scenarijus pirmajame ketvirtyje buvo labai panašus į rungtynių Vilniuje, sužaidus keturias minutes rezultatas buvo lygus 8:8, bet „Perlas-MRU“ surengė mini spurtą 0:7 ir išsiveržė į priekį (8:15). E. Kubilius paleido tolimą „bombą“ su kėlinio sirena, kuri skelbė rezultatą – 18:20. 11:4 taip antrąjį kėlinį geriau pradėjo V. Sirvydžio vadovaujama komanda (29:24). Likusias keturias minutes aikštėje vyravo lygi kova ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 38:41 vilniečių naudai. Po dviejų tritaškių iš eilės palangiškiai įgijo rekordinę persvarą (54:46).
T. Garrisono vedama pajūrio ekipa 22:11 laimėjo trečiąjį kėlinį ir išlaikė apčiuopiamą persvarą (60:52). Abi komandos surengė tolimų metimų šou, kai po tritaškį pataikė P. Šakinis, D. Zupkauskas bei D. Matutis (66:59). T. Garrisonas po juvelyrinio A. Drungilo perdavimo krauna kamuolį iš viršaus ir „Palanga“ nutolo (74:65). Baudų metimus realizavę ir šaltakraujiškai rungtynių pabaigą sužaidę palangiškiai 84:78 šventė pirmąją pergalę ketvirtfinalyje.
„Palanga“: Travis Garrison – 25 (8 atk. kam.), Domininkas Matutis – 14 (4 rez. perd.), Adomas Drungilas – 12 (9 atk. kam.), Povilas Šakinis – 10 (8 atk. kam.), Erikas Kubilius – 8 (5 atk. kam.), Deividas Keburys – 7, Ernestas Bružas ir Deividas Petravičius taškų nepelnė, Benas Vaitulionis aikštėje nepasirodė.
„Perlas-MRU“: Antanas Udras – 22 (9 atk. kam.), Tadas Rinkūnas – 14, Dominykas Domarkas – 11 (6 rez. perd.).
Trečiąsias rungtynes komandos žais šiandien, 17 val. Vilniuje.

Klubas „Palanga“ inf.

Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą pakilęs Palangos „Olimpas“ triumfavo dramatišku stiliumi.

Paulius Danisevičiaus sužaidė geriausias sezono rungtynes, o Palangos „Olimpas“ įsirašė pirmąją pergalę „7bet-NKL“ atkrintamosiose.

Palangos SC - FK „Gintaro“ komandai šeštadienį, gegužės 1 d., Klaipėdoje nepavyko atsilaikyti prieš metais vyresnius bendraamžius iš Klaipėdos. Palangiškiai tik po baudinių serijos 4-5 pralaimėjo „Klaipėdos FM“.

Šią savaitę savo darbo dešimtmetį Palangos mero poste minintis Šarūnas Vaitkus jau sulaukė daugybės sveikinimų. „Palangos tiltui“ savo nuomonę apie didžiausio šalies kurorto, Palangos, merą išdėstė ir Algirdas Butkevičius, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys.

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...

Palangos klubas į savo krepšį praleido tik 53 taškus ir puikios gynybos dėka įveikė kauniečius rezultatu  62:53  (19:16 22:12 4:20 17:5).  „Žalgiris-2“ į Palangą atvyko be vieno iš savo lyderių Gyčio Masiulio, kuris negalėjo rungtyniauti dėl juosmens sumušimo. Po šio mačo serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus 2-2....

Antrosiose atkrintamųjų serijos rungtynėse prieš „Žalgiris-2“ ekipą „Palangos“ krepšininkai šventė pergalę. Visos rungtynės vyko taškas į tašką ir nugalėtojai paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių minutėmis – 72:67 (24:25 12:9 14:19 22:14). Pranašumą pajūrio ekipa susikrovė tik rungtynių pabaigoje.