Meras Šarūnas Vaitkus: „Brangūs senjorai, tarptautinė pagyvenusių žmonių diena yra ypatinga mums visiems“

Palangos tiltas, 2021-10-01
Peržiūrėta
731
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Brangūs senjorai, tarptautinė pagyvenusių žmonių diena yra ypatinga mums visiems“

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, minima spalio 1-ąją, yra ypatinga mums visiems – ir patiems senjorams, ir tiems, kurie kasdien semiasi žinių bei gyvenimiškos patirties iš savo tėvų ar senelių. Tai – pagarbos jums, jūsų išminčiai bei patirčiai diena, padėka už tai, kokią šiandieną jūsų dėka turime. 

Sveikindamas Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga linkiu jums išlikti sveikiems, žvaliems, besidomintiems naujovėmis. Būkite energingi, jaunatviški ir entuziastingi – mėgaukitės kasdienybe bei dalinkitės savo gyvenimiška patirtimi ir išmintimi su aplinkiniais. Kasdien būkite švyturiai, rodantys kelią į tikslą jaunajai kartai. Būkite sveiki ir laimingi, brangūs senjorai. 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena, minima spalio 1-ąją, yra ypatinga mums visiems – ir patiems senjorams, ir tiems, kurie kasdien semiasi žinių bei gyvenimiškos patirties iš savo tėvų ar senelių


Naujai atsidaręs Meatbusters gastrobaras Palangoje kviečia visus senjorus rugsėjo 21 dieną užsukti papietauti. Sąskaita nesirūpinkite ­- restoranas jus vaišina.


Mielieji, Valstybės diena šiais metais, kaip niekad, yra ypatinga ir reikšminga


Kad ekonomika po pandemijos gerokai skirsis nuo buvusios – neabejoja niekas. Ir svarbiausia ne tai, kad ji bus gerokai „apdaužyta“, bet tai, kad technologiniai pokyčiai paliks gilų pėdsaką, prie kurio reikės prisitaikyti. Europa žiūri į tuos pokyčius gerokai atsipalaidavusi, besimėgaudama pinigų liūtimi, tuo tarpu jos pagrindinė konkurentė Azija su Kinija priešakyje...


Spalio 1 d., ketvirtadienį, minima Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Palangoje yra susiklosčiusi graži tradicija šią dieną senjorus pakviesti į nemokamas jiems skirtas veiklas, kultūrinius renginius, o verslo atstovai senjorus kviečia pasivaišinti puodeliu kavos, arbatos ar desertu bei pasimėgauti įvairiomis procedūromis.


Palangos mieste gyvenantys senjorai kviečiami būti aktyvūs bei dalyvauti jiems skirtuose renginiuose, vyksiančiuose spalio 1 d., Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną.


Spalio 1 d., minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos miesto savivaldybė kartu su parneriais – kurorto verslininkais, kultūros, meno, sporto sričių darbuotojais, dvasininkais – miesto senjorus kviečia nemokamai pramogauti. Šiemetinė Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos tema Palangoje – aktyvus bei turiningas laisvalaikis ir sveika gyvensena.


Palangoje jau prieš keletą metų susiformavo tradicija Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, spalio 1 d., miesto senjorus pakviesti nemokamai papramogauti. Šiemetinė Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos tema – dar nematyta Palanga. Tad Palangos miesto savivaldybės iniciatyva kurorto senjorai kviečiami į nemokamas ekskursijas po miesto muziejus ir patį kurortą, kurių metu...


Palangos miesto savivaldybė kviečia visus Palangos senjorus rytoj, šeštadienį, paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, kurios metu vyresniesiems gyventojams bus siūloma įvairių pramogų – prisiminti miesto istoriją, pasimėgauti kultūriniais renginiais, taip pat pasivaišinti kavinėse nemokama kava bei atrasti laiko ir kasdienei maldai.


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius