FK „Palanga” – jubiliejinio - 50-to „Palangos Juzės“ futbolo turnyro nugalėtoja

"Palangos tilto" informacija, 2012-03-12
Peržiūrėta
1178
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

FK „Palanga” – jubiliejinio - 50-to „Palangos Juzės“ futbolo turnyro nugalėtoja

 Šių metų kovo 4-10 dienomis Palangoje vyko 50-tas „Palangos Juzės“ tarptautinis futbolo turnyras. Dalyvavo šešios komandos. Dvi Liepojos „Metalurgo“, Šilutės „Šilutė“, Plungės „Babrungas“, Lietuvos jaunimo rinktinė „U-18“ ir Palangos FK „Palanga“.

Pirmose rungtynėse Palangos komanda rezultatu 4:0 nugalėjo Plungės komandą. Įvarčius pelnė G.Vaniuchinas (2), M.Grušauskas (1), V.Žalneravičius (1).

Antrose rungtynėse Palanga 0:1 pralaimėjo Liepojos „Metalurgs“ komandai ir pusfinalyje susitiko su Lietuvos rinktine. Palangos FK „Palanga“ nugalėjo 4:1. Įvarčius pelnė O.Abromavičius (1), E.Grabys (1), J.Vilavičius (1), A.Sizikov (1).

Finale palangiškių laukė susitikimas su Šilutės „Šilute“. Kova buvo įtempta, bet visas rungtynes neginčijamą persvarą turėjo Palangos komanda. Neišnaudota buvo daug progų, bet galutinis rezultatas pasibaigus rungtynėms – 1:0 Palangos naudai. Vienintelį įvartį pelnė J.Vilavičius.

Palangos komanda tapo jubiliejinio – 50-to, turnyro nugalėtoja. Prieš tai per visą turnyrų laikotarpį palangiškiai niekada nebuvo pasiekę tokio rezultato.

Reikia pasidžiaugti, kad už Palangą pagrindinėje sudėtyje žaidė net šeši palangiškiai. Daugiausia trenerio A.Maciaus auklėtiniai.

Taurę FK „Palanga“ komandai įteikė mero pavaduotojas S.Simė, kuriam klubo vadovai priekaištauja dėl nepakankamų pastangų vystant futbolą kurorte.


 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Su Tarybos sprendimo projektu galite susipažinti Palangos miesto savivaldybės interneto tinklapyje www.palanga.lt . 


Į Palangą ilsėtis atvykę žmonės tapo vagių taikiniu.


Sekmadienio popietę ugniagesiai skubėjo į Palangoje esančią viešbučio kavinę, esančią Birutės alėjoje.


Gyventojai bei įmonės, Palangos miesto savivaldybėje priimantys bei apgyvendinantys Ukrainos karo pabėgėlius, apie tai raginami informuoti Palangos miesto savivaldybę. Tai padaryti, nurodant, kur ir kokie asmenys apsistojo, galima elektroniniu paštu [email protected] arba telefonu 8615 59396. Palangos savivaldybės teritorijoje apgyvendintų Ukrainos karo pabėgėlių registracija...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, itin paprastai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti, jos yra informatyvesnės.


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Palangos miesto savivaldybėje interesantai aptarnaujami el. paštu [email protected] arba telefonu 8 460 48705. Tiesiogiai galima kreiptis tik į Socialinės rūpybos skyrių dėl vienkartinių laidojimo išmokų (Vytauto g. 112, įėjimas iš kiemo pusės).


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Siūlyti pretendentus „Gintarinės snaigės“ apdovanojimui kviečiami ne tik palangiškiai, bet ir kitų miestų gyventojai. Anketą užpildyti galima internetu – www.palanga.lt (bėganti eilutė puslapio viršuje), arba tiesiog užsukus į Palangos miesto savivaldybę (Informacijoje). Siūlymus galima teikti iki 2019 m. lapkričio 11 d. imtinai.


Palangos pulsas

2017 02 02 | Rubrika: Miestas

Įamžinti S. Povilaičiui – 20 idėjų Palangos miesto savivaldybės administracijos organizuojamam dainininko Stasio Povilaičio atminimo įamžinimo Palangoje idėjos projekto konkursui (toliau – Konkursas) iš viso pateikta 20 idėjos projektų. Šie projektai eksponuojami Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Vytauto g. 61 (III aukštas) iki...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius