Girtas vairuotojas Palangoje tikėjosi likti nepastebėtas: išjungė žibintus

Palangos tiltas, 2023-05-08
Peržiūrėta
677
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Alkotesteris / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Alkotesteris / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Šeštadienį paryčiui Palangoje pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas.

Šeštadienį apie 04.40 val. Palangoje, Ganyklų g., patruliuojantys pareigūnai pastebėjo automobilį, kuris tamsiuoju paros metu važiavo neįjungęs šviesos žibintų. 

1970 m. gimusiam minėto automobilio vairuotojui nustatytas 1,69 prom. neblaivumas. 

Vyrui įteiktas šaukimas atvykti į apklausą. 

Klaipėdos VPK

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį paryčiui Palangoje pareigūnams įkliuvo girtas vairuotojas.


Palangos policija aiškinasi incidentą, kuomet avariją sukėlęs girtas vairuotojas paspruko iš įvykio vietos, likimo valiai palikdamas sužeistą keleivį.


Pirmadienio vakarą Palangoje girtas vairuotojas įvairavo į apšvietimo stulpą, jį vadavo atvykę ugniagesiai.


Palangos policininkai dar ir ketvirtadienį aptarinėjo išvakarėse juos nemenkai nustebinusį įvykį.


Paaiškėjo Palangoje įvykusioje avarijoje žuvusios žinomos gyvūnų mylėtojos, jų globos namų „Nuaras“ Vakarų Lietuvos regiono administratorės Gintarės Liutkuvienės ir jos vyro Egidijaus mirties priežastis. Sutuoktiniai nuskendo. Į vandens pilną griovį prie namų įlėkusį ir apsivertusį automobilį įvairavo girtas moters vyras. 


Palangoje viename kieme automobilius apdaužęs girtas vairuotojas spruko į kitą kiemą. Tačiau policijos pareigūnai netruko sugauti bėglį.


Antradienį, apie 23.56 val., gautas pranešimas, kad Palangoje, Ganyklų g., į tvorą atsitrenkė, ją apgadino ir iš įvykio vietos pasišalino automobilis „Audi“. Pareigūnai netoliese rado stovintį minėtą automobilį, jo 1992 m. gimusiam vairuotojui nustatytas 2,14 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d. Transporto priemonių...


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad vakar Palangoje sustabdytas automobilis, kurio vairuotojui nustatytas 1,92 promilės girtumas. Vakar apie 18.21 val. Palangoje, Taikos g. ir Sodų g. sankryžoje, automobilio BMW vairuotojui, 1975 m. gimusiam vyrui, nustatytas 1,92 prom. neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d....


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja apie pajūryje ir toliau siautėjančius girtus vairuotojus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius