Griūva kurorto tiltai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-09-05
Peržiūrėta
397
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Prieš penkerius metus pastatytas tiltelis per Rąžę prie „Vasaros“ restorano įlūžo ir juo tapo pavojinga vaikščioti. Liūdnai atrodo ir Palangos pasididžiavimas – jūros tiltas, kurio būklė apgailėtina.

 

Remontuos komunalininkai

Savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo teigimu, dėl tiltelio per Rąžę surašytas aktas ir miesto komunalininkai įpareigoti jį sutvarkyti. Bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus sakė, kad tiltas per Rąžę statytas prieš penkerius metus, atliekant pirmąjį J.Basanavičiaus gatvės rekonstrukcijos etapą nuo jūros tilto link Birutės alėjos. „Užsakyta tilto remonto darbų ekspertizė, kurią atliks atestuoti specialistai. Kaip buvęs statybininkas apžiūrėjau tiltą ir, mano nuomone, pamatas pasislinkęs dėl polių sudėjimo. Tai gali būti arba projektuotojų klaida, arba statybos brokas“, - savo samprotavimus dėl tilto griūties išdėstė įmonės vadovas.

 

Gelbėtų gal tik spygliuota viela

Pasak K.Skieraus, kol bus suremontuotas tiltelis, komunalininkai praėjimą juo užtvėrė. Tačiau, žmonės nekreipia dėmesio į užtvaras ir jas nudrasko. „Nebent nuo žmonių, kuriems žūtbūt reikia eiti šiuo tilteliu, gelbėtų spygliuota tvora“, - apgailestaudamas dėl tokio elgesio kalbėjo pašnekovas.

 

Būklė apgailėtina

Pasak komunalininkų vadovo, yra bėda ir su jūros tiltu, kuris reikalauja kapitalinio remonto. „Šį sezoną dar atlaikė, tačiau vaistų jau nebėra. Lopytos ir perlopytos medinės statinio dalys po geros audros taip pat gali neatlaikyti ir sugriūti, nes perdangos sutręšusios ir jas neatidėliojant reikia keisti. Neatmetu galimybės, kad  jį teks uždaryti“, - kalbėjo K.Skierus. Direktoriaus nuomone, šis tiltas yra visos Lietuvos ir lėšų jam suremontuoti reikia surasti. Ne ką geresnė padėtis ir su Šventojoje esančiu taip vadinamu Beždžionių tiltu, kurį apskritai jau reikia demontuoti.Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiandien, gegužės 8 d., sukanka lygiai 75-eri metai, kaip 1946 m. gegužės 8 d. Klaipėdoje gimė istorikas, muziejininkas, kolekcininkas Jūratis Viktoras Liachovičius.


Arčiausiai Baltijos jūros esantis laikraštis „Palangos tiltas“ visiems „Palangos tilto“ prenumeratoriams, skaitytojams, bičiuliams bei visiems Palangos svečiams šiandien pristato savo vasaros priedą, žurnalą „Palanga 2016“.  


Vyksta miesto „vaiduoklio“, buvusių purvo gydyklų (Vytauto g. 170) pastatų griovimo darbai. Darbus atlieka UAB „Minera“, AB „Šiaulių bankas“ dukterinė bendrovė.


Šeštadienį valandai užtemo Palangos jūros tiltas

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, kovo 23 d., 20.30 val. valandai užtemo Palangos jūros tiltas. Taip didžiausias šalies kurortas prisijungė prie visame pasaulyje minimos Žemės valandos.


Palangos tiltas - kaip iki šiol ar nuo šiol - Draugystės tiltas, simbolizuojantis trijų moterų –Latvijos, Lietuvos ir Estijos parlamentų vadovių - atvykimą į 2012-ųjų metų Palangos kurorto šventės „Myliu Palangą“ atidarymą? Draugystės tilto atidarymu bei balandžių, paleistų iš Latvijos parlamento pirmininkės Solvitos Abotinos, jos kolegės Ene...


Žemės valandą užtemo Palangos jūros tiltas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Iš žvakių liepsnelių sudėliotas skaičius 60 bei valandai į tamsą paniręs jūros tiltas – taip šeštadienio vakarą atrodė didžiausias šalies kurortas Palanga.


Palanga šeštadienį prisijungs prie pasaulyje jau šeštą kartą rengiamos akcijos „Žemės valanda“, kurios metu visi raginami vienai valandai išjungti šviesą.


Jūra ramina ir suteikia jėgų, bet dviems ligotiems vyrams ji tapo nelaimės vieta. Kaip pasakojo Palangos gelbėtojų tarnybos vadovas Jonas Pirožnikas,  71 metų vyras  Palangoje, eidamas iš jūros, netoli kranto, gelbėtojų akyse krito veidu į vandenį. Laimei, gelbėtojai spėjo vyrą ištraukti. „Matėsi, jog vyras turi sveikatos problemų, nes plaučiuose net nebuvo vandens, o jis jau...


Koks yra Palangos miestas? Vasarą šurmuliuojanti Jono Basanavičiaus gatvė, žinoma kaip „madų podiumas“? Palangos tiltas ir pakelės močiutės, pasitinkančios atvykstančius su užrašais „kambarių nuoma“. Palangos įvaizdis keitėsi metai iš metų, tačiau ar pasikeitė ir keičiasi svečių supratimas apie Palangą? Trumpai kalbant, apie Palangos, kaip kurorto, įvaizdį. O gal kurorto įvaizdis – kaip...


Griūva kurorto tiltai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 05 | Rubrika: Miestas

Prieš penkerius metus pastatytas tiltelis per Rąžę prie „Vasaros“ restorano įlūžo ir juo tapo pavojinga vaikščioti. Liūdnai atrodo ir Palangos pasididžiavimas – jūros tiltas, kurio būklė apgailėtina.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius