Jonavos „Jonava“ Palangoje įveikė „Palangą“

Palangos tiltas, 2017-11-27
1693

Šeštadienį Palangoje vykusiose Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse pergalę iškovojo „Jonavos“ (7-9) krepšininkai 94:91 (22:19, 23:27, 23:20, 26:25), įveikę šeimininkus „Palangos“ (6-10) krepšininkus.
Tai jau buvo antroji „Palangos“ ekipos nesėkmė šiame sezone kovojant su jonaviečiais. Pirmojoje komandų akistatoje Jonavoje šeimininkai laimėjo rungtynes 79:73.
Dvikovoje pajūryje jonaviečiai rungtyniavo tik aštuoniese. Svečiams negalėjo padėti penktadienį nedidelę traumą patyręs Antanas Montrimavičius. Visi likę sveiki aštuoni „Jonavos“ krepšininkai įnešė svarų indėlį į pergalę.
Dvikovoje jonaviečiai pirmieji susikrovė didesnę persvarą (22:15), tačiau antrojo kėlinio metu šeimininkai ne tik išlygino rezultatą, bet ir jį persvėrė savo naudai (44:41). Po pirmosios rungtynių dalies „Palanga“ pirmavo tašku (45:46).
„Jonavos“ atsilikimas rungtynėse trečiojo kėlinio pradžioje jau buvo dviženklis (47:57). Rankų nenuleidę svečiai artėjo prie varžovų, o ketvirčio pabaigoje spurtavo 8:0 bei prieš lemiamą kėlinį pirmavo (68:66). Įsibėgėjusi „Jonava“ susikrovė 9 taškų pranašumą (81:72).
„Palangai“ nesisekė ryškiau priartėti iki paskutinės susitikimo minutės, kuomet po kelių sėkmingų atakų ekipas skyrė tik du taškai (93:91). Tiesa, pražanga sustabdytas Lukas Grabauskas pataikė baudos metimą, o paskutinę šeimininkų ataką nutraukė kamuolį perėmęs Justas Vazalis.
„Jonava“: Lukas Grabauskas – 18 (7 rez. perd.), John Brisco – 14, Martynas Pacevičius – 13, Ebuka Anyaorah – 11, Tomas Miškinis ir Mykolas Dieninis – po 10.
„Palanga“: Tadas Pažėra – 30, Nerijus Barauskas ir Bob van Zijverden – po 17, Haroldas Saprykinas – 13.

NKL/Mezon inf.

Antrąją pergalę „7bet-NKL“ aštuntfinalio etape iškovojo Šakių „Vyčio“ krepšininkai, kurie savo aikštėje 87:82 (21:21, 22:27, 18:17, 26:17) įveikė Palangos „Kuršius“.

Palangos senosios gimnazijos mokiniai valstybės atkūrimo dieną sutiko originaliai – vaikščiodami, bėgiodami, slidinėdami, čiuožinėdami ir net jodinėdami . Fizinio ugdymo mokytoja Dalia Rakauskienė pasakojo „Palangos tiltui“, kad ji su savo kolege Ingrida savo auklėtiniams metė iššūkį – per tris savaites, iki Vasario 16 dienos...

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos mače svečiuose ketvirtadienį, spalio 22 d., 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“ (1-1).

Šeštąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL čempionate iškovojo Palangos „Kuršių“ (6-11) ekipa. Pauliaus Barkaus auklėtiniai namuose šeštadienį, lapkričio 31 d. 91:81 (24:17, 26:20, 20:26, 21:18) įveikė „Jonavos“ (4-13) komandą.

A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."

Gintaro kelią įveikė per 200 žygeivių

„Palangos tilto” informacija, 2013 04 08 | Rubrika: Miestas

Sinoptikai, žadėję šeštadienį gerą orą, neapgavo: svarbų istorinį įvykį – Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos – šeštadienį norėjusių paminėti pėsčiųjų žygiu „Gintaro kelias Palanga – Šventoji 2013“ per 200 palangiškių ir miesto svečių galėjo džiaugtis geru oru.

LKL: „Lietuvos rytas“ nesunkiai įveikė Palangos ekipą

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 31 | Rubrika: Sportas

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubas svečiuose Klaipėdoje susitiko su Palangos „Palangos Triobet“ komanda ir nesunkiai įveikė varžovus 87:52 (20:12, 20:9, 21:13, 26:18).

Palangos futbolininkai įveikė telšiškius

„Palangos tilto“ informacija, 2011 05 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį Palangos centriniame stadione kurorto futbolo komandos „FK Palanga“ žaidėjai susitiko su atvykusiais svečiais iš Telšių – komanda „Mastis“, ir sėkmingai, rezultatu 1:0, juos nugalėjo.

Gimnazistės sėkmingai įveikė esė konkursą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 04 | Rubrika: Miestas

Palangos senosios gimnazijos moksleivės Marija Šiaučiūnaitė ir Jūratė Rėpšaitė pateikusios savo darbus konkursui „Patriotizmas Vinco Mykolaičio-Putino romane „Krizė“, sulaukė itin palankaus vertinimo, todėl buvo pakviestos į apdovanojimų ceremoniją vykusią Vilniuje. Patyrusios kūrybos ir laimėjimo džiaugsmą jaunosios palangiškės turėjo progą patirti naujų potyrių bei pasisemti kūrybinių...